Franču valodas kursi ārvalstīs

Home / Franču valodas kursi ārvalstīs

Franču valodas kursi Francijā

Skrivnek Baltic francū valodas kursi Antibā

Vidusjūras krāšņā kūrortpilsēta Antiba ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām Francijā – slavenajā Debesszilajā krastā jeb Kotdazīrā (Côte d’Azur) iedvesmu savulaik smēlies pat slavenais gleznotājs Pablo Pikaso. Vienlaikus līdz ar gleznainajiem skatiem un bagātīgo kultūrvēsturisko mantojumu, Antiba soļo laikam līdzi, un tajā atrodas viens no nozīmīgākajiem Eiropas tehnoloģiju parkiem – Sophia Antipolis.

Skrivanek Antibā piedāvā klasiskos un lietišķos franču valodas kursus, kuri paredzēti visiem valodas zināšanu līmeņiem gan grupās, gan individuāli. Brīvajā laikā iespējams doties ekskursijās vai izbaudīt Francijas Rivjēras gaisotni.

Franču valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Antibas viesnīcām vai viesu namiem.

Skrivnek Baltic franču valodas kursi Parīzē

Parīze ir viena no romantiskākajām un kultūras vērtību pārpildītākajām pilsētām Vecajā Eiropā – tās celtnes un muzejos atrodamās bagātības ir leģendāras, un mākslas pieskārienu var izjust uz katra stūra. Taču Parīze ir ne tikai vieta romantiķiem un mākslas baudītājiem – tā ir arī rosīgs biznesa centrs, kur savu darbību koncentrējuši milzīgi koncerni un uzņēmējdarbību attīsta arī pavisam mazie uzņēmēji.

Skrivanek Parīzē piedāvā klasiskos un lietišķās franču valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Piedāvājam arī specializētos franču valodas kursus uzņēmumu vadītājiem un īpašus kursus tiem, kuri vēlas uzlabot juridiskās franču valodas zināšanas. Brīvajā laikā varēsiet doties ekskursijās vai baudīt romantiskāko pilsētu pasaulē

Franču valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Parīzes viesnīcām vai viesu namiem.

Cik maksā valodu kursi ārvalstīs? Sazinieties ar mums!