Franču valoda

Home / Franču valoda

Franču valodas kursi Francijā

Skrivnek Baltic francū valodas kursi Antibā

Antiba ir kūrortpilsēta Vidusjūras krastā, kas atrodas starp Kannām un Nicu slavenajā Debesszilajā krastā jeb Kotdazīrā (Côte d’Azur).

Skrivanek Baltic Antibā piedāvā klasiskos un lietišķās franču valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Piedāvājam arī franču valodas kursu ģimenēm. Brīvajā laikā varēsi doties ekskursijās vai baudīt Francijas Rivjēras gaisotni.

Šeit tu ne tikai apgūsi franču valodu, bet arī iegūsi jaunus draugus un izzināsi vietējās tradīcijas un kultūru.

Uz mācību laiku nodrošināsim iespēju apmesties studentu viesnīcā, franču viesģimenē vai palīdzēsim iekārtoties kādā no Antibas viesnīcām vai viesu namiem.

Nešaubies ne mirkli, piesakies ŠEIT!

Skrivnek Baltic franču valodas kursi Parīzē

Skrivanek Baltic Parīzē piedāvā klasiskos un lietišķās franču valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Piedāvājam arī specializētos franču valodas kursus uzņēmumu vadītājiem un īpašus kursus tiem, kuri vēlas uzlabot juridiskās franču valodas zināšanas. Brīvajā laikā varēsi doties ekskursijās vai baudīt romantiskāko pilsētu pasaulē. Parīzes greznie dārzi, pilsētas arhitektūra un mājīgās ielu kafejnīcas sniegs papildu emocionālo gandarījumu tavām franču valodas nodarbībām.

Šeit tu ne tikai apgūsi franču valodu, bet arī iegūsi jaunus draugus un izzināsi vietējās tradīcijas un kultūru.

Uz mācību laiku nodrošināsim iespēju apmesties studentu viesnīcā, franču viesģimenē vai palīdzēsim iekārtoties kādā no Parīzes viesnīcām vai viesu namiem.

Nešaubies ne mirkli, piesakies ŠEIT!

Cik maksā valodu kursi ārzemēs? Sazinies ar mums