Itāliešu valodas kursi

Sākums / Itāliešu valodas kursi

Ne velti Florenci dēvē par renesanses galvaspilsētu, jo tās apmeklētājiem ir unikāla iespēja vienkopus baudīt Džoto di Bondone (Giotto di Bondone), Džovanni Bokačo (Giovanni Boccaccio), Mikelandželo Buonaroti (Michelangelo Buonarroti), Leonardo da Vinči (Leonardo da Vinci), Sandro Botičelli (Sandro Botticelli), Rafaēla Sancio da Urbīno (Raffaello Sanzio da Urbino) un daudzu citu pasaules mākslas ģēniju darbus, kā arī skatīt viņu dzīves un daiļrades liecības.

Skrivanek Baltic Florencē piedāvā klasiskos un lietišķās itāliešu valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Piedāvājam arī vizuālajai mākslai, modei un mūzikai veltītus specializētos itāliešu valodas kursus. Brīvajā laikā varēsi doties ekskursijās vai nesteidzīgi baudīt Florences vecpilsētas šarmu.

Šeit tu ne tikai apgūsi itāliešu valodu, bet arī iegūsi jaunus draugus un izzināsi vietējās tradīcijas un kultūru.

Uz mācību laiku nodrošināsim iespēju apmesties studentu viesnīcā, itāliešu viesģimenē vai palīdzēsim iekārtoties kādā no Florences viesnīcām vai viesu namiem.

Nešaubies ne mirkli, piesakies ŠEIT!

Kādēļ apgūt itāliešu valodu?

 • Itāliešu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 65 miljoniem cilvēku.
 • Ja esi klasiskās literatūras cienītājs, itāliešu valodas zināšanas ļaus baudīt oriģinālvalodā tādu slavenu autoru kā Dantes Aligjēri, Džakomo Leopardi (Giacomo Leopardi), Džovanni Bokačo, Ludvika Ariosto (Ludoviko Ariosto), Frančesko Petrarkas un daudzu citu darbus.
 • Itālieši ir līderi kulinārijas un konditorejas mākslā, interjera dizainā, modē, grafiskajā dizainā, arhitektūrā un daudzās citās radošās nozarēs. Tādēļ, ja plāno karjeru kādā no minētajām nozarēm, itāliešu valodas zināšanas būs būtiska priekšrocība.
 • Itālija ir pasaules ekonomiski attīstītāko valstu „Lielā astotnieka” jeb G8 dalībvalsts, tādēļ, ja meklē sadarbības partnerus Itālijā, itāliešu valodas zināšanas ir ļoti svarīgas, jo vietējie uzņēmēji dod priekšroku darījumiem dzimtajā valodā.
 • Itāliešu valodu uzskata par vienu no skaistākajām pasaules valodām. Pat neprotot itāliešu valodu, var izbaudīt tās skanējumu.
 • Itāliešu valodas fonētiskās rakstības dēļ to uzskata par vienu no vieglāk apgūstamajām svešvalodām.
 • Itālija ir tūristu iecienīts ceļojuma galamērķis. Tā ir slavena ar visu pasaules mīlētāju „svētceļojuma” vietu – Džuljetas māju (La casa di Giulietta) Veronā, Venēciju, ko veido 122 salas, kas savienotas ar 400 tiltiem, kā arī galvaspilsētu Romu, kurā atrodas lielākais Romas impērijas amfiteātris Kolizejs. Itālijas lepnums ir Florences Ufici Galerija (Galleria degli Uffizi), kas ir viens no vecākajiem un slavenākajiem mākslas muzejiem pasaulē, un tajā var aplūkot slaveno itāliešu renesanses laika gleznotāju Džoto di Bondone (Giotto di Bondone), Sandro Botičelli (Sandro Botticelli), Leonardo da Vinči (Leonardo da Vinci), Rafaēla Sancio da Urbīno (Raffaello Sanzio da Urbino), Ticiāna Večellio (Tiziano Vecelli) un citu mākslinieku gleznas.
 • Itāliešu valodas zināšanas ļaus tuvāk izprast Itālijas kultūru un sadzīvi.
 • Itāliešu valoda būs noderīga visiem renesanses laika kultūras un vēstures pētniekiem, jo tieši Itālija ir renesanses rašanās centrs. Milānā, Florencē, Romā un citās Itālijas pilsētās dzīvoja un strādāja arī Leonardo da Vinči, kurš kā personība visspilgtāk ilustrē renesanses laika cilvēku un ir atzīts par vienu no diženākajiem cilvēces ģēnijiem.
 • Liela daļa klasisko operu un operešu ir sarakstīta tieši itāliešu valodā, tādēļ, ja esi īsts Džakomo Pučīni (Giacomo Puccini), Džoakino Antonio Rosīni (Gioachino Antonio Rossini) vai Džuzepes Fortunīno Frančesko Verdi (Guiseppe Fortunino Francesco Verdi) daiļrades cienītājs, šīs valodas apgūšana sniegs tev lielisku iespēju saprast operas libretu bez tulka palīdzības,
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis itāliešu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Itāliešu valodas zināšanu līmenis

Nereti studenti pirms mācību uzsākšanas mums uzdod jautājumus: „Kā es varu zināt, vai man jāapgūst itāliešu valoda grupā bez priekšzināšanām, vai jāpievienojas tiem, kuriem tās jau ir? Kā man noskaidrot valodas zināšanu līmeni?”

Valodu nodarbības Skrivanek Baltic Valodu skolā tiek rīkotas, grupās apvienojot studentus ar līdzīgu svešvalodas zināšanu līmeni. To nosaka, izmantojot Eiropas kopīgās pamatnostādnes valodu apguvei, kas svešvalodu zināšanas sadala sešos līmeņos.