Itāļu valodas kursi ārzemēs

Home / Itāļu valodas kursi ārzemēs

Itāļu valodas kursi Itālijā

Skrivnek Baltic itāliešu valodas kursi Florencē

Florence tiek uzskatīta par renesanses dzimšanas vietu, un šodien tās muzejos skatāmi dižāko gleznotāju, tostarp Leonardo da Vinči (Leonardo da Vinci), Sandro Botičelli (Sandro Botticelli) un Mikelandželo Buonaroti (Michelangelo Buonarroti) darbi, te savus darbus sarakstījuši izcilie rakstnieki Dante Aligjēri (Dante Alighieri) un Frančesko Petrarka (Francesco Petrarca). Savu vērienīgumu Florence saglabājusi arī mūsdienās – tā tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajām modes industrijas pilsētām pasaulē, tā ir arī nacionālas nozīmes ekonomiskais centrs.

Skrivanek Florencē piedāvā klasiskās un lietišķās itāļu valodas kursus visiem valodas zināšanu līmeņiem gan grupās, gan individuāli. Piedāvājumā ir arī specializētie itāļu valodas kursi, kas orientēti uz vizuālo mākslu, modi un mūziku. Brīvajā laikā iespējams doties ekskursijās vai izbaudīt Florences vēsturisko gaisotni.

Itāļu valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Florences viesnīcām vai viesu namiem.