Sarunu pulciņš skolēniem

Sākums / Sarunu pulciņš skolēniem

Vai angļu valodas stundās trūkst regulāras izdevības runāt angliski, jo klasē ir daudz skolēnu? Skolas noteiktā mācību programma nosaka savas prasības un reizēm trūkst iespējas radoši izpausties svešvalodā, turklāt ir regulāri jāgatavojas gramatikas un vārdiņu testiem?

Ar šādām un līdzīgām problēmām saskaras ne viens vien skolēns, kurš skolas mācību programmas ietvaros ir labi, vai pat ļoti labi, apguvis angļu valodas teorētiskās prasmes, bet diemžēl ar grūtībām spēj komunicēt angliski spontānās situācijās, jo svešvalodas stundās nav bijis pietiekami daudz iespēju izmantot valodas galveno funkciju – runāšanu, kas nozīmē uzdot jautājumus un ieklausīties izteiktajā viedoklī, piekrist tam vai oponēt, kā arī brīvi sazināties angļu valodā dažādās sadzīviskās situācijās.

Sarunu un saziņas prasmes palīdzēs apgūt īpaši izstrādāti angļu valodas kursi – sarunu pulciņš „Speaking Skills Development”. Šī ir īpaši bērniem un jauniešiem izstrādāta mācību programma angļu valodā ar uzsvaru uz spontānās runāšanas prasmju attīstīšanu. Nodarbību metodikas pamatā ir vārdu krājuma un gramatisko konstrukciju funkcionāla lietošana praksē diskusiju formā.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!