Sīkdatņu izmantošanas politika

Home / Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas politika SIA Skrivanek Baltic interneta resursos

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana skrivanek.lv, bernunometnes.lv, valodumacibas.lv.

SIA Skrivanek Baltic interneta resursos, norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Skrivanek Baltic pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotāja ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes izmanto skrivanek.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

  • Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu.
  • Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta Skrivanek pakalpojumu nodrošināšanu.
  • Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi.
  • Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantotas Skrivanek interneta vietnes, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.
  • Pakalpojumu piedāvāšana un klientu vajadzību analīze – sīkdatnes, kas nodrošina klienta vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi. Skrivanek interneta vietnēs var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija.

Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru

interneta resursos.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.

Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas ar Skrivanek.lv tīmekļa vietnes palīdzību jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot Skrivanek Baltic interneta pakalpojumus.

Kur var saņemt informāciju?

Par sīkdatņu izmantošanu SIA Skrivanek Baltic interneta resursos un jūsu personas datu drošu apstrādi atbild SIA Skrivanek Baltic. Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām zvanīt uz

8000 72 72 vai rakstīt uz [email protected]