Spāņu valodas kursi ārvalstīs

Home / Spāņu valodas kursi ārvalstīs

Spāņu valodas kursi Spānijā

Skrivnek Baltic spāņu valodas kursi Barselonā

Vidusjūras reģiona lielākā metropole Barselona ir ne tikai kultūras un vēstures centrs, bet arī viens no pasaules vadošajiem tūrisma, ekonomikas un tirdzniecības centriem, kā arī viena no ekonomiski spēcīgākajām pilsētām Eiropas Savienībā. Apmeklējot pilsētu, var izbaudīt unikālo arhitektūru, jo īpaši Antonio Gaudi (Antoni Gaudí) radītos šedevrus, pilsētas dzīvi ar ugunīgajām dejām, katalāņu nacionālo virtuvi un versmaino nakts dzīvi.

Skrivanek Barselonā piedāvā klasiskos un lietišķās spāņu valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Piedāvājumā ir arī specializētie spāņu valodas kursi, kas veltīti kulinārijai. Brīvajā laikā iespējams doties ekskursijās vai nesteidzīgi baudīt pilsētas pludmales, promenādes un palmu alejas.

Spāņu valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Barselonas viesnīcām vai viesu namiem.

Skrivnek Baltic spāņu valodas kursi Madridē

Madride ir trešā lielākā pilsēta Eiropas Savienībā un spāniski runājošās pasaules kultūras centrs. Te var novērtēt pasaulslavenus mākslas šedevrus, apmeklēt reģionam raksturīgos tapas bārus un tavernas, ļauties sporta kaislībām un vēl kaislīgākām dejām. Madride ir Spānijas ekonomikas un politikas citadele, kur joprojām gaisotni nosaka monarhu dinastija.

Skrivanek Madridē piedāvā klasiskos un lietišķās spāņu valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Iespējams valodas mācības apvienot ar flamenko dejas pamatu apguvi vai ievadu reģiona pavārmākslā. Brīvajā laikā var ļauties ielu kafejnīcu kņadai vai nesteidzīgi baudīt krāšņos pilsētas parkus un vecpilsētas burvību.

Spāņu valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Madrides viesnīcām vai viesu namiem.

Skrivnek Baltic spāņu valodas kursi Malagā

Saulainā Andalūzijas pilsēta Malaga ir viena no senākajām pilsētām pasaulē, un tās unikalitāti pasvītro ne tikai bagātīgais kultūrvēsturiskais mantojums, bet arī piemīlīgais Vidusjūras piekrastes klimats. Ne velti spāņi Malagu dēvē par Costa del Sol jeb Saulaino krastu. Šī ir arī lieliska vieta uzņēmējdarbības attīstībai – nozīmīgākie biznesa sektori ir tūrisms, būvniecība, informācijas tehnoloģijas, kā arī transports un loģistika. Malagā īpaša uzmanība tiek pievērsta tur dzimušajam gleznotājam Pablo Pikaso (Pablo Picasso), tur darbojas arī viņa muzejs.

Skrivanek Malagā piedāvā klasiskos un lietišķās spāņu valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Brīvajā laikā iespējams baudīt Andalūzijas dabu un kultūrvēstures valdzinājumu.

Spāņu valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Malagas viesnīcām vai viesu namiem.

Skrivnek Baltic spāņu valodas kursi Palmā

Maļorka ir eksotiska sala Vidusjūras rietumos, kas ir iecienīts tūrisma galamērķis lieliska klimata meklētājiem no visas pasaules. Pasakainas pludmales un līči, seni zvejnieku ciemati un izcils klimats visu gadu – šī sala apbur un ļauj atpūsties no ikdienas. Palma ir Maļorkas lielākā pilsēta, kurā modernās celtnes kopā ar vēsturisko arhitektūru veido krāšņu ainavu.

Skrivanek Palmā piedāvā klasiskos un lietišķās spāņu valodas kursus visos valodas zināšanu līmeņos gan grupās, gan individuāli. Brīvajā laikā iespējams ļauties šīs tropiskās salas dabas valdzinājumam.

Spāņu valodas kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā apgūt valodu, paplašināt redzesloku un veidot jaunus biznesa kontaktus.

Uz mācību laiku palīdzēsim atrast piemērotākās naktsmājas kādā no Palmas viesnīcām vai viesu namiem.

Cik maksā valodu kursi ārvalstīs? Sazinieties ar mums!