Debašu klubs 7. līdz 9. klašu skolēniem

Home / VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM / Debašu klubs 7. līdz 9. klašu skolēniem

Vai svešvalodas stundās trūkst regulāras izdevības runāt, jo klasē ir daudz skolēnu? Skolas noteiktā mācību programma nosaka savas prasības un reizēm trūkst iespējas radoši izpausties svešvalodā, turklāt ir regulāri jāgatavojas gramatikas un vārdiņu testiem?

Ar šādām un līdzīgām problēmām saskaras ne viens vien skolēns, kurš skolas mācību programmas ietvaros ir labi, vai pat ļoti labi, apguvis teorētiskās prasmes, bet diemžēl ar grūtībām spēj komunicēt konkrētajā svešvalodā spontānās situācijās, jo stundās nav bijis pietiekami daudz iespēju izmantot valodas galveno funkciju – runāšanu, kas nozīmē uzdot jautājumus un ieklausīties izteiktajā viedoklī, piekrist tam vai oponēt, kā arī brīvi sazināties apgūtajā svešvalodā dažādās sadzīviskās situācijās.

Sarunu un saziņas prasmes 7. līdz 9. klašu skolēniem palīdzēs apgūt īpaši izstrādāti angļu, vācu un krievu valodas debašu klubi. Šī ir īpaši bērniem un jauniešiem izstrādāta mācību programma angļu, vācu un krievu valodā ar uzsvaru uz spontānās runāšanas prasmju attīstīšanu. Nodarbību metodikas pamatā ir vārdu krājuma un gramatisko konstrukciju funkcionāla lietošana praksē diskusiju formā.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!