E-mācības

E-mācības ir mūsdienīga svešvalodu mācību metode, kuras pamatā ir tiešsaistes pieeja interaktīviem mācību materiāliem. Students apgūst svešvalodu pasniedzēja ciešā uzraudzībā.

E-mācību saturs var būt vērsts uz sarunvalodas vai lietišķās valodas apguvi, kā arī pastiprināti var tikt pievērsta uzmanība dažādām valodas iemaņām, piemēram, uzsvars var būt uz valodas klausīšanos vai gramatiku.

Pēc pirmās mācību programmas apgūšanas pasniedzējs sagatavo nākamo mācību plānu, tajā atspoguļojot arī zināšanu progresu un problemātiskās jomas.

Saņem izmēģinājuma piekļuvi mēnesim tikai par 30 EUR, sazinies ar mums ŠEIT!

Piedāvājam šādus e-mācību kursus:

britu angļu valoda;

amerikāņu angļu valoda;

vācu valoda;

franču valoda;

spāņu valoda;

itāļu valoda;

nīderlandiešu valoda;

ķīniešu valoda;

lietišķā angļu valoda.

Cik maksā e-mācības? Sazinies ar mums!

Kas ir e-mācības?

E-mācības ir efektīva un piemērota pašmācību metode, kas lieliski papildinās tradicionālos svešvalodu kursus. Apgūsti svešvalodu tev ērtā vietā un laikā, izmantojot internetu.

Vairāk

E-mācību tehniskais atbalsts

Skrivanek e-mācību vide ir pieejama no jebkura datora ar interneta pieslēgumu. Visas darbības notiek tiešsaistes režīmā, turklāt studentiem nepārtraukti pieejams tehniskais atbalsts.

E-mācību skaidrojošā vārdnīca

Lai atvieglotu darbu e-mācību sistēmā, esam izstrādājuši vārdnīcu ar biežāk izmantoto terminu skaidrojumu. Šī vārdnīca būs tavs pirmais palīgs, apgūstot svešvalodas e-mācību vidē.

Vairāk

Kāpēc Skrivanek e-mācības?

Skrivanek e-mācības ir izstrādātas saskaņā ar Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei. E-mācību sistēmā valodas precīzākai apguvei tiek izmantoti dažādi moderni tehnoloģiskie risinājumi.

Vairāk

E-mācību priekšrocības

E-mācību sistēma ir lieliski piemērota lielām dalībnieku grupām, jo dalībniekiem ir iespēja patstāvīgi apgūt svešvalodu darba vietā sev ērtā laikā, pielāgojot mācību tempu un saturu savām iespējām.

Vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja radušies kādi jautājumi par Skrivanek e-mācībām, sākotnēji iepazīsties ar šo sadaļu. Ja neatradīsi atbildes, noteikti sazinies ar mums vai tehniskā atbalsta dienestu, kas gatavs palīdzēt ik dienu.

Vairāk