Specializētie kursi un semināri

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Specializētie kursi un semināri

Vēlies patīkami pārsteigt savu topošo darba devēju ar nevainojamām svešvalodas zināšanām? Aicinām sagatavoties darba pārrunām laikus un apmeklēt kursu „Teicama darba intervija angļu valodā”. Kursu veido četras nodarbības (katras ilgums 90 minūtes) pie pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Nodarbībās sev ērtā laikā individuāli apgūsi tādas tēmas kā:

  • pieredzes un prasmju pasniegšana;
  • argumentēšana un atbildes uz āķīgiem jautājumiem (killer questions);
  • uzņēmējdarbības nozarei un vakancei raksturīgā valoda un terminoloģija;
  • veiksmīgi paņēmieni, kurus izmantot darba intervijas laikā, un jautājumi, par kuriem nekad tajā nerunāt.

Pasniedzējs pirms kursa sagatavos tieši tavai karjeras izaugsmei un situācijai piemērotus uzdevumus un mācību vielu.

Piedāvājam sagatavoties darba intervijai arī citās svešvalodās! Par iespējām, lūdzu, raksti: [email protected]!

Lai veiksmīga karjera!

Kas ir sarunu klubs „Spēles ar valodu”?

Programma “Spēles ar valodu” būs noderīga visiem, kuri ir nolēmuši papildināt un attīstīt savas runas prasmes svešvalodā. Sarunu klubs piedāvā interaktīvi izklaidējošas nodarbības, kurās tiek diskutēts par dažādiem aktuāliem un interesantiem tematiem. Sarunu kluba laikā tiek izmantotas dažādas interaktīvās mācību metodes, tostarp lomu spēles, prezentācijas, galda spēles, dažādas diskusijas un cita formāta komunikācija, kas palīdzēs apgūt vārdu krājuma plašāku praktisko pielietojumu, papildinās zināšanas par idiomām un teikumu struktūrām, vienlaikus atbalstot aktīvu to izmantošanu ikdienā un lietišķajā saskarsmē.

IELTS intensīvie angļu valodas sagatavošanas kursi darbam un mācībām ārvalstīs

Ja esi ieplānojis darbu vai mācības ārvalstīs, veiksmīgai karjerai ir nepieciešamas angļu valodas zināšanas. Lielākajai daļai darba devēju un mācību iestāžu ārvalstīs ir jāuzrāda angļu valodas zināšanu apliecinošs dokuments. Viens no pieprasītākajiem eksāmeniem, kas apstiprina valodas prasmi nepieciešamajā līmenī, ir IELTS zināšanu pārbaudes sistēma.

Piedāvājam sagatavoties IELTS eksāmenam individuāli tev ērtā laikā!

Skrivanek Baltic Valodu skolas metodiķe sniegs bezmaksas konsultācijas, lai pieteiktos IELTS eksāmenam Baltijas Starptautiskās Izglītības padomē (The Baltic Council for International Education), kas ir vienīgais IELTS eksaminācijas centrs Latvijā.

Kontaktinformācija: Baltijas Starptautiskās Izglītības padome (www.balticcouncil.org)

Ja arī tu vēlies izmantot krievu valodas zināšanas praksē, tomēr spraigais dzīves ritms neļauj apmeklēt klasiskos valodu kursus, tad praktiskie lietišķās krievu valodas semināri ir radīti tev!

Vienas tēmas seminārs norisinās divās piektdienās laikā no plkst. 13.00 līdz 16.30, un tajā visa uzmanība tiek veltīta tikai pašam būtiskākajam.

Lomu spēlēs un uzdevumos jauniegūtās atziņas tiek izmantotas praktiskos uzdevumos, kuros semināra dalībnieki iejūtas gan klientu, gan darījumu partneru lomās. Tiek analizētas biežāk pieļautās kļūdas lietišķajā krievu valodā. Kursa laikā tiek uzlabotas visas četras valodas prasmes – runāšana, klausīšanās, rakstīšana un lasīšana.

Seminārs ir piemērots interesentiem ar B1–C2 līmeņa krievu valodas priekšzināšanām (vairāk par valodu zināšanu līmeņiem uzzini šeit)!

Mācības notiek Skrivanek Baltic Valodu skolas telpās grupā līdz desmit cilvēkiem.

Ja vēlies uzlabot savas angļu valodas zināšanas, taču īsti nav laika apmeklēt tradicionālos valodu kursus, nāc uz mūsu semināriem! Praktiskie lietišķās angļu valodas semināri ir paredzēti, lai atsvaidzinātu sarunvalodas iemaņas sarunās ar citiem.

Seminārs sastāv no divām nodarbībām, kas veltītas vienai tēmai. Tās notiek divas piektdienas pēc kārtas, no plkst. 13.00 līdz 16.30, un šajā laikā visa uzmanība tiek veltīta pašam svarīgākajam, kas nepieciešams valodas iemaņu uzlabošanai.

Semināra laikā valodas zināšanas tiek izmantotas lomu spēlēs un dažādos praktiskos uzdevumos – varēsi iejusties gan klienta, gan darījuma partnera ādā. Kursa laikā tiek uzlabotas visas četras valodas prasmes – runāšana, klausīšanās, rakstīšana un lasīšana, tāpat tiek arī analizētas biežāk pieļautās kļūdas lietišķajā angļu valodā.

Seminārs ir piemērots interesentiem ar B1–C2 līmeņa angļu valodas priekšzināšanām (vairāk par valodu zināšanu līmeņiem uzzini šeit)!

Mācības notiek Mācību centra Skrivanek telpās grupā līdz desmit cilvēkiem.

Vēlies uzzināt dažādus krāšņus izteicienus, ko pārzina tikai amerikāņi? Gribi saprast, par ko īsti smejas briti? Gaidām tevi mūsu aizraujošajā seminārā, kur pie vīna glāzes varēsi iepazīt dažādas angļu valodas lietojuma praktiskās nianses. Angļu valodas smalkumos tevi ievadīs kāds no mūsu ārzemju lektoriem, tostarp uzzināsi:

  • trāpīgus un noderīgus izteicienus britu vai amerikāņu angļu valodās;
  • interesantus un lietderīgus piemērus par vārdu lietojumu britu un amerikāņu angļu valodās;
  • kādas ir tipiskākās kļūdas valodas lietojumā, un kā no tām izvairīties.

Semināru vadīs pasniedzējs, kuram angļu valoda ir dzimtā. Semināra ilgums – 180 minūtes, tā laikā apgūsi ne tikai sarunvalodas nianses, bet varēsi tās arī nostiprināt, izpildot dažādus uzdevumus un mēlesmežģus. Seminārs paredzēts dalībniekiem ar B1 vai augstāku angļu valodas zināšanu līmeni.

Cik maksā specializētie kursi un semināri? Sazinies ar mums!