E-mācības uzņēmumiem

Home / UZŅĒMUMIEM / E-mācības uzņēmumiem

E-mācības ir mūsdienīga un inovatīva svešvalodu mācību metode, kas īpaši piemērota uzņēmumiem un individuālām mācībām. Tās pamatā ir tiešsaistes pieeja interaktīviem mācību materiāliem, students apgūst svešvalodu pasniedzēja ciešā uzraudzībā, taču mācību ritms un ievirze tiek pielāgota studenta dienas kārtībai un interesēm.

Ņemot vērā, ka uzņēmumiem mēdz būt visdažādākā specifika, mēs sagatavosim mācību programmu, kas atbilst tieši jūsu pārstāvētās nozares vajadzībām. Tāpat varēsiet izvēlēties, vai vēlaties mācībām sarunvalodas vai lietišķās valodas ievirzi, kā arī noteikt, kuri aspekti varētu būt svarīgākie, piemēram, klausīšanās vai gramatika.

Mācību plāns tiek atjaunināts saskaņā ar apgūto programmu. Pēc pirmās programmas apgūšanas tiek sagatavots detalizēts pārskats par studenta zināšanu progresu un problemātiskajām jomām.

Lai uzzinātu, vai e-mācību formāts ir piemērots jūsu uzņēmumam, saņemiet izmēģinājuma piekļuvi mēnesim tikai par 30 EUR. Sazinieties ar mums ŠEIT!

Piedāvājam šādus e-mācību kursus:

britu angļu valoda;

amerikāņu angļu valoda;

vācu valoda;

franču valoda;

spāņu valoda;

itāļu valoda;

nīderlandiešu valoda;

ķīniešu valoda;

lietišķā angļu valoda.

Cik maksā e-mācības? Sazinieties ar mums!

Kas ir e-mācības?

E-mācības ir efektīva un piemērota pašmācību metode, kas lieliski papildinās tradicionālos svešvalodu kursus. Iespēja darbiniekiem apgūt svešvalodu ērtā vietā un laikā, izmantojot internetu.

Vairāk

E-mācību tehniskais atbalsts

Skrivanek Baltic Valodu skolas e-mācību vide ir pieejama no jebkura datora ar interneta pieslēgumu. Visas darbības notiek tiešsaistes režīmā, studentiem nepārtraukti pieejams tehniskais atbalsts.

Vairāk

E-mācību skaidrojošā vārdnīca

Lai atvieglotu darbu e-mācību sistēmā, esam izstrādājuši ērti lietojamu vārdnīcu ar biežāk izmantoto terminu skaidrojumu.

Vairāk

Kāpēc Skrivanek e-mācības?

Skrivanek e-mācības ir izstrādātas saskaņā ar Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei. E-mācību sistēmā valodas precīzākai apguvei tiek izmantoti dažādi moderni tehnoloģiskie risinājumi.

Vairāk

E-mācību priekšrocības

E-mācību sistēma ir lieliski piemērota lielām dalībnieku grupām, jo dalībniekiem ir iespēja patstāvīgi apgūt svešvalodu darba vietā sev ērtā laikā, pielāgojot mācību tempu un saturu savām iespējām.

Vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja radušies kādi jautājumi par Skrivanek e-mācībām, iepazīstieties ar šo sadaļu. Ja neatradīsiet atbildes, sazinieties ar mūsu biroju vai tehniskā atbalsta dienestu, kas gatavs palīdzēt ik dienu.

Vairāk