Svešvalodu kursi ārvalstīs

Home / UZŅĒMUMIEM / Svešvalodu kursi ārvalstīs

Lai jūsu uzņēmuma darbinieki lieliski pārvaldītu svešvalodas, turklāt ar pārliecību tās izmantotu ikdienas darbā, viens no būtiskākajiem faktoriem ir valodu izmantošana praksē. Mūsu piedāvātie svešvalodu kursi ārvalstīs ir lielisks veids, kā jūsu uzņēmuma speciālistiem strauji uzlabot valodas zināšanas.

Atkarībā no jūsu uzņēmuma darbības specifikas un nepieciešamajām valodu prasmēm, piedāvājam apgūt angļu valodu Apvienotajā Karalistē, Īrijā un Maltā, mācīties vācu valodu Vācijā, uzlabot franču valodas zināšanas Francijā, apmeklēt itāļu valodas studijas Itālijā, kā arī spāņu valodas kursus Spānijā vai tai piederošajā eksotiskajā Maļorkas salā.

Lai valodu apguve kursos ārvalstīs būtu efektīva, mēs parūpēsimies par visu sadzīvisko daļu – bez maksas palīdzēsim piemērotākās valodas skolas un kursu izvēlē, ieteiksim labākos risinājumus naktsmītnēm un ceļojuma formātam, kā arī ar prieku palīdzēsim atrisināt citas ceļojuma laikā radušās formalitātes, piemēram, transportlīdzekļu nomu.

Daļa no mūsu starptautiskās Skrivanek saimes ir kolēģi Lietuvā – Skrivanek kalbų mokykla. Tāpat kā Skrivanek Latvijas komandai, arī viņiem rūp valodas apguve augstā līmenī, ievērojot klienta vēlmes un vajadzības. Plašāka informācija par Skrivanek Lietuvas komandas piedāvājumu ir pieejama Skrivanek.lt tīmekļvietnē.

Angļu valodas kursi

Lasīt vairāk

Itāļu valodas kursi

Lasīt vairāk

Vācu valodas kursi

Lasīt vairāk

Spāņu valodas kursi

Lasīt vairāk

Franču valodas kursi

Lasīt vairāk