fbpx

Biznesa angļu valoda uzņēmumu un iestāžu vadītājiem

 

Angļu valodas kursi

Nevienam nav šaubu – mūsdienās angļu valoda ir jūsu panākumu ārvalstīs atslēga –, taču klasiskie angļu valodas kursi ne vienmēr var palīdzēt spodrināt valodu atbilstoši jūsu specifiskajām valodas lietošanas vajadzībām un mērķim. Domājot par cilvēkiem, kuri zina sava laika vērtību, ieņem atbildīgus un vadošus amatus un kuriem jau ir angļu valodas priekšzināšanas, bet tās nepieciešams attīstīt, lai sasniegtu vēl vairāk, Mācību centrs Skrivanek piedāvā biznesa angļu valodas kursus Business English for Executives, lai palīdzētu uzlabot angļu valodas zināšanas un augstākā līmeņa vadības prasmes, kas ļaus spert nākamos soļus uz izcilību.

Tikai jūs zināt, kas jums vai jūsu kolēģim ir nepieciešams turpmāko darba mērķu sasniegšanā, tāpēc Skrivanek nav izstrādājis vienu kursu modeli, bet tā vietā sagatavo individuālu biznesa angļu valodas kursu programmu tieši jums, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības. Lietišķā vide un etiķete, biznesa sarunas, uzņēmuma prezentēšana klientiem ārvalstīs, efektīva komunikācija ar kolēģiem un biznesa partneriem, pārliecinošas oratora prasmes, biznesa videi atbilstoša vārdu krājuma attīstīšana – šīs ir tikai dažas no jomām, ko mūsu augsti kvalificētie un zinošie pasniedzēji  palīdzēs jums apgūt un attīstīt.

Vēlaties saņemt piedāvājumu?

Sazinieties ar mums!

 

Individuāli izstrādātas nodarbības

 

Mācību programma

Tā kā šie ir individuāli izstrādāti angļu valodas kursi tieši jums, mūsu pasniedzēji var sagatavot gan apjomīgu mācību programmu, gan dažas nodarbības, kas veltītas konkrētam biznesa angļu valodas aspektam. Uzklausot jūsu vēlmes un pasniedzējam izveidojot biznesa angļu valodas kursu plānu, jums tiks sagatavots mācību maksas piedāvājums.

Nodarbības vadīs angļu valodas pasniedzējs ar profesionālu pieredzi biznesa angļu valodas kursu vadīšanā uzņēmumos un organizācijās, tāpēc kursos iegūsiet ne tikai valodas zināšanas, bet arī attīstīsiet komunikācijas un publiskās uzstāšanās prasmes – iemācoties angļu valodā skaidri izteikt idejas un pamatot viedokli un iegūstot biznesā vidē tik būtisko pārliecību par sevi.

Angļu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Kursi Business English for Executives tiek organizēti vienam cilvēkam vai nelielai grupai. Ja priekšroku dodat mācībām klātienē, nodarbības notiek mājīgajā Skrivanek birojā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 87C.

Angļu valodas kursi tiešsaistē

 

Online kursi

Tāpat Skrivanek organizē kursus kādā no tiešsaistes rīkiem, piemēram, Zoom vai MS teamsOnline kursi ir lielisks risinājums, ja jau šobrīd daudz laika pavadāt komandējumos ārpus Latvijas, un laiks jums ir nauda.

Kāpēc izvēlēties Skrivanek?

 

Mūsu priekšrocības

Skrivanek ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi valodu pakalpojumu jomā. Mēs ticam, ka valodu daudzveidība un to zināšanas ir mūsu spēks un vērtība, tāpēc palīdzam savstarpēji veiksmīgi komunicēt ne tikai ar tulku un tulkotāju darbu, bet arī ar dažādiem valodu kursiem.

Mūsu izstrādātā mācību metode EFFECTO palīdzējusi apgūt svešvalodas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē gan personīgām vajadzībām, gan uzņēmumu izaugsmei. Metodes pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās, mācībās koncentrējoties uz aktīvo valodas prasmju attīstīšanu. Kursi norit draudzīgā vidē un ar vieglumu – pasniedzēji nodarbībās izmanto dažādus uzdevumus, lomu spēles un citas aktivitātes. Mūsu pieredze liecina, ka metode ir veiksmes atslēga ilgtermiņa panākumiem – valoda tiek apgūta efektīvi un aizraujoši, uzturot motivāciju mācīties.

Varat būt pārliecināti, ka kursu laikā jums līdzās būs profesionāls un zinošs pasniedzējs – mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, kuri tiek atlasīti, stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

Sazinieties ar mums, un kopā mēs īstenosim jūsu ieceres ceļā uz panākumiem!