fbpx

Valodu kursi tiešsaistē

 

Valodu kursi online vidē

Mūsdienās, kad tehnoloģiju priekšrocības ļauj tik daudz ko darīt attālināti, arī Skrivanek piedāvājumā ir valodu kursi online, lai tu ērti apgūtu angļu, spāņu, krievu, vācu, zviedru un daudzas citas valodas sev ērtā laikā un vietā. Lai mācītos valodu, nepieciešams tikai dators vai mobilais telefons ar interneta pieslēgumu. Online nodarbības notiek, izmantojot Zoom, Skype, MS Teams vai kādu citu tev ērtu bezmaksas lietojumprogrammu, kas ļauj veikt videozvanus tiešsaistē.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Online kursu priekšrocības

 

Kāpēc apgūt valodu online?

Kāpēc izvēlēties online nodarbības? Lai arī mēs vienmēr priecājāmies valodu kursu studentus redzēt mūsu mājīgajā birojā Rīgā, dažkārt nodarbības klātienē neatbilst dienas ritmam vai šī brīža iespējām. Online kursi ļauj izveidot savu mācību grafiku un apgūt valodu sev ērtā laikā un vietā. Mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos jūs varat kopā vienoties, cik reizes nedēļā un cik stundas vienai nodarbībai veltīsiet. Turklāt nodarbības nebūs jāizlaiž arī tad, kad dodies ārpus Latvijas komandējumos vai sen ieplānotā atvaļinājumā.

Noskaidro savu zināšanu līmeni ar bezmaksas testu

 

Svešvalodu tests

Ja angļu valodu esi apguvis iepriekš, bet vēlies savas valodas prasmes uzlabot, aicinām izpildīt mūsu mājaslapā pieejamo bezmaksas angļu valodas testu un noskaidrot savu šībrīža zināšanu līmeni, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākos kursus. Tas aizņems vien 45 minūtes, un drīz pēc tam e-pastā saņemsi savus rezultātus. Bezmaksas valodas zināšanu tests pieejams arī vācu valodā.

Angļu valodas kursi online

 

Angļu valoda

Labs ieguldījums savā profesionālajā un personīgajā dzīvē ir angļu valodas kursi – neatkarīgi no tā, vai valodu esi jau apguvis izglītības iestādēs un vēlies tikai papildināt savas zināšanas, vai arī uzsāksi valodas apguvi iesācēju nodarbībās. Angļu valodas zināšanas paaugstina konkurētspēju darba tirgū, paplašina redzesloku, ļauj dibināt starptautiskus kontaktus un iepazīt jaunus cilvēkus, kā arī lieti noder dažādu citu zināšanu apguvē.

Angļu valoda ir vadošā valoda tādās augošās nozarēs kā zinātne, aviācija, diplomātija, tūrisms, IT un tehnoloģijas, tāpat angļu valodas zināšanas ir būtisks priekšnosacījums, lai iegūtu darbu starptautiskā uzņēmumā vai ārzemēs, bet biznesā – lai iekarotu eksporta tirgu un veidotu sadarbības ar partneriem ārpus savas valsts.

Angļu valodu online pie mums var apgūt dažādās kursu programmās gan individuāli, gan grupās visos zināšanu līmeņos (A1–C1), tostarp lietišķās angļu valodas kursos un trenējot runas prasmes angļu valodas sarunu klubā.

Latviešu valodas kursi online

 

Latviešu valoda

Skrivanek piedāvā arī latviešu valodas kursus online gan krievu, gan angļu valodas plūsmā grupās A1 un A2 zināšanu līmenī, kā arī individuālos latviešu valodas kursus, pielāgojot nodarbības atbilstoši studenta priekšzināšanām. Kursu cenā iekļauta grupu veidošana pēc testa rezultātiem, progresa tests, kursu noslēgumā – eksāmens, pēc kura tiek izsniegts apliecinājums par dalību nodarbībās un kursu beidzēja apliecība.

Individuālie valodu kursi online

 

Individuālie kursi

Individuālie valodas kursi online, nevis nodarbības, kas notiek grupās, ir īpaši piemērotas, ja valoda jāapgūst ātri un efektīvi kādam noteiktam mērķim. Pasniedzējs, ņemot vērā tavas vēlmes un vajadzībās, izstrādās nodarbību plānu, lai kursu laikā tu attīstītu valodas prasmes un sasniegtu nepieciešamo zināšanu līmeni caur gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās uzdevumiem daudzveidīgi un interesanti.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Unikāla un efektīva mācību metode

 

Latviešu valoda

Mūsu ilggadīgā pieredze valodu jomā ļāvusi izstrādāt unikālu mācību metodi – EFFECTO –, kas ir patentēta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē, palīdzot apgūt valodu ātri un efektīvi.

Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās sadzīvei pietuvinātās situācijās. Mācību plāni un temati tiek izstrādāti, ņemot vērā konkrētās grupas dalībnieku intereses un vajadzības. Mums ir prieks, ka metode ne tikai ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, bet padara valodas mācīšanos par aizraujošu procesu un uzlabo studentu motivāciju. Nodarbības notiek draudzīgā, brīvā gaisotnē, mācībās tiek izmantoti dažādi uzdevumi, spēles, mīklas un citas aktivitātes. Mācīties valodas – tas ir aizraujoši!

Kāpēc izvēlēties Skrivanek?

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Skrivanek ir Čehijā dibināts valodas pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi un gandrīz 50 filiālēm dažādās pasaules valstīs. Latvijā sertificētais tulkošanas birojs Skrivanek Baltic durvis vēra 2003. gadā un kopš tā laika piedāvā augstākās kvalitātes valodu pakalpojumus, nemitīgi attīstoties līdzi laikam un tehnoloģijām.

Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti gūtu labāko iespējamo atbalstu svešvalodu apguvē. Kursus bērniem un pieaugušajiem vada tikai augsti kvalificēti un zinoši pasniedzēji, kas tiek atlasīti, stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

Dažādas valodas un valodu aspekti

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Mūsu valodu kursu piedāvājums ir plašs – grupu nodarbībās tiek organizēti vācu, franču, itāļu, krievu, norvēģu, spāņu, zviedru, latviešu valodas kursi, bet, ja esi izvēlējies individuālās nodarbības, mūsu lieliskie pasniedzēji palīdzēs apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Valodu kursi tiek veidoti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena vēlmēm, interesēm un vajadzībām.

Turklāt Mācību centrs Skrivanek piedāvā tiešsaistē mācīties gan svešvalodu vispārīgi, gan apgūt tieši lietišķo valodu, kas lieti noderēs biznesa un profesionālajā vidē, kā arī apgūt valodu kādas nozares aspektā, kā uzņēmējdarbība, lietvedība, jurisprudence, informāciju tehnoloģijas u. c., lai tu varētu papildināt savas profesionālās zināšanas vai sākt ceļu uz jaunām karjeras virsotnēm.