fbpx

Franču valodas kursi pieaugušajiem

 

Franču valodas kursi

Pie mums – Mācību centrā Skrivanek – apgūt franču valodu var dažādi. Izvēlies sev piemērotākos franču valodas kursus atkarībā no tavām priekšzināšanām, interesēm un vēlmēm, dienas ritma un atrašanās vietas. Franču valodas kursi pieaugušajiem pieejami gan grupās, gan individuāli, gan klātienē, gan attālināti. Nav svarīgi, vai tev jau ir franču valodas priekšzināšanas un vēlies tās uzlabot vai sāksi valodas apguvi no sākuma, Skrivanek kursos franču valodas mācību laiku pavadīsi ne vien lietderīgi, bet arī aizraujoši.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Efektīva svešvalodas apguve radošā gaisotnē

 

Mācību metode

Iespējams, jau sen sapņo skatīties franču kino bez subtitriem, vēlies sekot līdzi franču kulinārijas šoviem un blogiem, doties studēt uz Franciju modes dizainu vai ienākt Francijas tirgū ar savu darināto vīnu. Lai mācīties franču valodu būtu interesanti, kursu programma un temati tiks izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības.

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO –, kas tiek izmantota Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē un palīdzēs arī tev franču valodu apgūt ātri un efektīvi. Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās sadzīvei pietuvinātās situācijās.

Franču valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Kā jebkuras svešvalodas apguvē, arī mācoties franču valodu, galvenais ir atrast pareizo motivāciju. Visvieglāk un pareizāk valodu no nulles būs apgūt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, kurš palīdzēs valodu iepazīt sistemātiski un daudzpusīgi.

Tiem studentiem, kuri franču valodu mācīsies bez priekšzināšanām, mēs piedāvājam franču valodas kursus iesācējiem grupu nodarbībās un individuāli, ieliekot spēcīgus valodas pamatus. Mūsu pasniedzēji mācības veido tā, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu franču valodas gramatiku, uzreiz to pielietojot praksē, un nebaidītos runāt – jau pirmajās nodarbībās jārunā franču valodā, lai trenētu sarežģīto izrunu. Mācības notiek interaktīvi un nepiespiestā gaisotnē, lai mācību laiks tiktu pavadīts ne vien produktīvi, bet arī radoši.

Kāpēc mācīties franču valodu?

 

Interesanti fakti

Franču valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Apgūt franču valodu un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem tev jau ir vismaz viena kopīga interese, iespējams grupu nodarbībās. Franču valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vidū vai vakaros, kā arī sestdienās.

Savukārt intensīvajos franču valodas kursos iespējams piešķirt vasarai franču valodas valdzinošo skanējumu. Mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Nodarbības notiek mājīgajā Skrivanek birojā Rīgas centrā. Kursu dalībnieki tiek cienāti ar bezmaksas siltajiem dzērieniem.

Franču valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Pateicoties tehnoloģiju iespējām, tiem studentiem, kuriem Rīgas centrs nav ērta atrašanās vieta vai kursu grafiks nesakrīt ar ikdienas ritmu, mēs piedāvājam kursus tiešsaistē programmā Zoom gan grupās, gan individuāli. Tiešsaistes mācību lielākais pluss ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē – franču valodas nodarbības nebūs jāizlaiž pat tad, ja esi devies ceļojumā vai komandējumā.

Individuālie franču valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja franču valodu nepieciešams apgūt ātri un efektīvi, labākais risinājums ir individuālās nodarbības klātienē vai attālināti, izmantojot Zoom, Skype vai kādu citu tev ērtu online programmu. Tie būs speciāli organizēti kursi, kuru programma tiks veidota atbilstoši tavām šī brīža zināšanām un valodas apguves mērķim, lai mācību procesā uzlabotu franču valodas gramatikas zināšanas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes. Individuālo nodarbību laikā tev tiks veltīta nedalīta pasniedzēja uzmanība.

Parasti vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), bet mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos jūs varat kopā vienoties, cik reizes nedēļā un cik stundas vienai nodarbībai veltīsiet.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos franču valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie franču valodas kursi, Skrivanek

Citi valodu kursi

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Mācību centrā Skrivanek vari apgūt arī angļu, spāņu, itāļu, zviedru, norvēģu, vācu un krievu valodu grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams mācīties igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu, lai īstenotu tavas vēlmes un ieceres.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Franču valodas sarunvārdnīca

Franču valodas sarunvārdnīca