fbpx

Svešvalodu testi

 

Bezmaksas tests

Mācību centrs Skrivanek piedāvā svešvalodu kursus dažādiem sagatavotības līmeņiem, tāpēc, ja esi nolēmis papildināt vai atjaunot savas valodas prasmes, mēs piedāvājam pirms tam pārbaudīt savas priekšzināšanas ar bezmaksas valodas testu. Tests palīdzēs noteikt valodas zināšanu līmeni un izvēlēties piemērotākos kursus.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Vācu un angļu valodas tests

 

Vācu valoda un angļu valoda visbiežāk jau ir apgūtas skolā, bet pašam savu zināšanu līmeni var būt grūti noteikt, tāpēc mūsu mājaslapā pieejams bezmaksas vācu un angļu valodas online tests.

Lai testa rezultāti būtu objektīvi, lūdzam aizpildīt testu, neizmantojot vārdnīcas un citus palīglīdzekļus. Maksimālais atvēlētais laiks testa izpildei ir 45 minūtes.

Testa rezultātus saņemsi savā e-pastā uzreiz pēc tā aizpildes. Ja atbildi neesi saņēmis, lūdzu, ieskaties savā mēstuļu mapē vai sazinies ar mums, zvanot pa tālruni +371 29337892 vai sūtot e-pastu uz [email protected].

Savukārt studentus bez priekšzināšanām aicinām pieteikties kursiem, kas paredzēti iesācējiem (A1), uzsākot aizraujošu valodas apguves ceļu kopā ar mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem.

Iegūtie testa rezultāti ir paredzēti tikai personīgai lietošanai un nav izmantojami komerciāliem nolūkiem (piemēram, bet neaprobežojoties, kā bezmaksas testēšanas rīks juridisko personu vajadzībām bez Skrivanek rakstiskas piekrišanas)!

Valodas līmeņi un tiem atbilstošas zināšanas

 

Zināšanu līmeņi

Eiropas Padome dokumentā “Eiropas kopīgās pamatnostādnes valodu apguvei: mācīšanās, mācīšana, vērtēšana” (The Common European Framework of Reference for Languages) izdalīti seši valodas līmeņi, balstoties tradicionālajā dalījumā – pamata līmenis, vidējas priekšzināšanas un labas priekšzināšanas –, pēc kura vadās arī mācību centrs Skrivanek. Vācu un angļu valodas tests palīdzēs noskaidrot, kuram līmenim atbilst tavas šībrīža zināšanas.

Pamata zināšanu līmenis: A1, A2

 

Valodas lietotājs ar pamata zināšanām saprot vienkāršus tekstus un frāzes, kas tiek izmantotas ikdienas situācijās, prot uzdot īsus jautājumus un pastāstīt par sevi, var veidot sarunu, ja sarunbiedrs runā lēni un skaidri.

Vidējais zināšanu līmenis: B1, B2

 

Valodas lietotājs saprot informāciju par pazīstamām tēmām, spēj tikt galā situācijās, kas var rasties, piemēram, ceļojuma laikā. Tāpat prot izveidot vienkāršu, loģisku tekstu par sevi, savu ikdienu, kādu pazīstamu tēmu, aprakstīt savas emocijas, sapņus, cerības un īsi pamatot savu viedokli un domas.

Valodas apguves viena no veiksmes atslēgām valodas ienešana savā ikdienā arī ārpus mācību nodarbībām. Lai valodas apguves rezultāti būtu straujāki un efektīvāki, ar šo zināšanu līmeni tu jau vari skatīties filmas, lasīt grāmatas un dažādos citos veidos attīstīt savas valodas prasmes.

Augstākais zināšanu līmenis: C1, C2

 

Valodas lietotājs saprot arī sarežģītus un garākus tekstus par dažādām jomām un spēj atšķirt slēptās nozīmes. Var brīvi komunicēt arī spontānās situācijās, spēj valodu izmantot elastīgi un precīzi, izveidot skaidru, strukturizētu, detalizētu tekstu par sarežģītām tēmām.

Dažādi angļu valodas kursi

 

Nav šaubu, ka bez angļu valodas zināšanām mūsdienās grūti būt konkurētspējīgam darba tirgū. Angļu valodas loma ir neatsverama karjeras iespējās, paverot ne tikai plašākas iespējas vietējos uzņēmumos vai personīgajā biznesa attīstībā, bet arī starptautiskos uzņēmumos, kur nereti iespējams strādāt pat attālināti, komunicējot ar vadību un kolēģiem no visas pasaules tiešsaistē.

Ja aizpildot angļu valodas testu, tavas zināšanas jau atbilst augstākajam līmenim, Skrivanek piedāvā arī lietišķās angļu valodas kursus, kā arī apgūt valodu kādas konkrētas nozares aspektā, papildinot savas profesionālās zināšanas tādās jomās kā uzņēmējdarbība, lietvedība, jurisprudence, informāciju tehnoloģijas. Turklāt mūsu komanda ir atvērta jauniem izaicinājumiem un idejām un var izveidot arī individuālu kursu programmu.