fbpx

Zviedru valodas kursi pieaugušajiem

 

Zviedru valodas kursi

Mācību centrā Skrivanek apgūt zviedru valodu var dažādos veidos – ņemot vērā tavas priekšzināšanas, intereses un vēlmes, dienas ritmu un atrašanās vietu. Zviedru valodas kursi pieaugušajiem pieejami grupu nodarbībās un individuāli, klātienē un attālināti. Nav svarīgi, vai tev jau ir zviedru valodas priekšzināšanas un vēlies tās uzlabot vai arī sāksi valodas apguvi no sākuma, pie mūsu pasniedzējiem zviedru valodas mācību stundas paies ātri un interesanti.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO, kuras veiksmes formulu veido aktivitāte, radošums, jautrība bez akadēmisku mācību smaguma, lai studenti nezaudētu motivāciju.

Zviedru valodas kursu pamatā ir valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās, ņemot vērā grupas vai tavas individuālās intereses.

Zviedru valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Kā jebkuras svešvalodas apguvē, arī zviedru valodas mācību gadījumā galvenais ir atrast pareizo motivāciju. Visvieglāk un pareizāk valodu no nulles būs apgūt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, kurš palīdzēs zviedru valodu iepazīt sistemātiski un daudzpusīgi radošā un nepiespiestā gaisotnē.

Tiem studentiem, kuri zviedru valodu mācīsies pirmoreiz, mēs piedāvājam zviedru valodas kursus iesācējiem grupu nodarbībās vai individuāli, ieliekot spēcīgus valodas pamatus. Mūsu pasniedzēji mācības veido tā, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu zviedru valodas gramatiku, uzreiz mācoties to lietot arī praksē, un īpaši strādā pie runāt prasmēm – jau pirmajās nodarbībās jātrenējas izteikties zviedru valodā.

Kāpēc mācīties zviedru valodu?

 

Interesanti fakti

Zviedru valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Zviedru valodu var mācīties, izvēloties grupu nodarbības, tādējādi mācību stundas pavadot nelielā, motivētā kompānijā, ar kuru tevi vienos jau pirmā kopīgā interese – zviedru valoda.

Zviedru valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un mācības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros.

Savukārt par aizraujošu un vērtīgu vasaras piedzīvojumu var kļūt intensīvie zviedru valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Mācību nodarbības notiek Skrivanek birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas, mājīgas telpas un bezmaksas siltos dzērienus.

Zviedru valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Mūsdienās tehnoloģijas nodrošina iespēju mācīties arī attālināti sev vēlamā laikā un vietā, nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Tiem studentiem, kuri nedzīvo Rīgā, piedāvājam zviedru valodas kursus tiešsaistē programmā Zoom gan grupās, gan privātstundās. Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē.

Individuālie zviedru valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja noteiktu zviedru valodas zināšanu līmeni nepieciešams apgūt pēc iespējas ātrāk, labākais risinājums būs individuālie zviedru valodas kursi klātienē un attālināti, izmantojot Zoom vai citu online rīku. Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža zināšanas un pielāgojot kursa saturu izvirzītajam mērķim, lai mācību laikā uzlabotu zviedru valodas gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos varēsiet vienoties par mācību intensitāti un biežumu, norises vietu un laiku atkarībā no tavām iespējām un vēlmēm.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos zviedru valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie sviedru valodas kursi, Skrivanek

Apgūsti Skrivanek arī citas valodas

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Svešvalodu kursi ir viena no iespējām paplašināt savu zināšanu loku un pavadīt savu laiku vērtīgi, tāpēc pie zviedru valodas nevajag apstāties. Mācību centrs Skrivanek piedāvā arī angļu valodas, spāņu, franču, itāļu, norvēģu, vācu un krievu valodas kursus grupās, bet individuāli iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Zviedru valodas sarunvārdnīca

Zviedru valodas sarunvārdnīca