fbpx

Itāļu valodas kursi pieaugušajiem

 

Itāļu valodas kursi

Ja sapņo runāt skanīgajā itāļu mēlē, Mācību centrā Skrivanek apgūt itāļu valodu var dažādi, ņemot vērā tavas priekšzināšanas, intereses un vēlmes, dienas ritmu un atrašanās vietu. Itāļu valodas kursi pieaugušajiem pieejami grupu nodarbībās klātienē un attālināti, bet tāpat iespējamas valodu mācīties arī individuāli privātstundās. Nav svarīgi, vai tev jau ir itāļu valodas priekšzināšanas un vēlies tās uzlabot vai arī sāksi valodas apguvi no sākuma, pie mūsu pasniedzējiem itāļu valodas kursi būs ne tikai lietderīgi, bet arī aizraujoši pavadīts laiks, un ātri vien attapsies, ka jau runā itāļu valodā.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Lai itāļu valodas kursi kļūtu par labi pavadītu laiku, Skrivanek kursu programma un temati tiek izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu jāapgūst ceļošanai vai darba dēļ kādā konkrētā nozarē.

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO –, kas tiek izmantota Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē un palīdzēs arī tev itāļu valodu apgūt ātri un efektīvi. Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās sadzīvei pietuvinātās situācijās.

Itāļu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Kā jebkuras svešvalodas apguvē, arī itāļu valodas mācību gadījumā galvenais ir atrast pareizo motivāciju. Visvieglāk un pareizāk valodu no nulles būs apgūt kopā ar pieredzējušu pasniedzēju, kurš palīdzēs itāļu valodu iepazīt sistemātiski un daudzpusīgi.

Tiem studentiem, kuri itāļu valodu mācīsies pirmoreiz, mēs piedāvājam itāļu valodas kursus iesācējiem grupu nodarbībās vai privātstundās, ieliekot spēcīgus valodas pamatus. Strādājot pēc EFECTO metodes, mūsu pasniedzēji mācības veido tā, lai studenti efektīvi nostiprinātu itāļu valodas gramatiku, uzreiz mācoties to lietot praksē, un aktīvi pilnveidotu runāšanas prasmes – jau pirmajās nodarbībās jāmācās un jātrenējas izteikties itāļu valodā. Tāpat līdztekus nodarbībās ir klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi. Mācības notiek interaktīvi, radoši un nepiespiestā gaisotnē.

Kāpēc mācīties itāļu valodu?

 

Interesanti fakti

Itāļu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Apgūt itāļu valodu un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem tev jau ir vismaz viena kopīga interese, piedāvā grupu nodarbības. Grupā ir 6 līdz 12 cilvēki, tāpēc tevi sagaida neliela, bet motivēta kompānija. Itāļu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros.

Savukārt par aizraujošu un vērtīgu vasaras piedzīvojumu var kļūt intensīvie itāļu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Nodarbības notiek Skrivanek birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem nodrošinot modernas, mājīgas telpas un bezmaksas karstos dzērienus.

Itāļu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Mūsdienās tehnoloģijas nodrošina iespēju mācīties attālināti sev vēlamā laikā un vietā, nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Arī pie mums itāļu valodas kursi pieejami tiešsaistē programmā Zoom gan grupās, gan individuāli. Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē – itāļu valodu varēsi ērti apgūt pat tad, ja nedzīvo Rīgā, un mācības nebūs jāpārtrauc vai nodarbības jāizlaiž, kad dodies ceļojumā vai komandējumā.

Individuālie itāļu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja noteiktu itāļu valodas zināšanu līmeni nepieciešams apgūt pēc iespējas ātrāk, labākais risinājums būs individuālie itāļu valodas kursi klātienē un attālināti, izmantojot Zoom vai citu online rīku. Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža zināšanas un pielāgojot kursa saturu izvirzītajam mērķim, lai mācību laikā uzlabotu itāļu valodas gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos kopā ar pasniedzēju varēsiet vienoties par mācību intensitāti un biežumu, norises vietu un laiku atkarībā no tavām iespējām un tā, cik ātri vēlies iemācīties valodu.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos itāļu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie itāļu valodas kursi un privātpersonas

Dažādi valodu kursi mācību centrā Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Svešvalodu kursi ir viena no iespējām paplašināt savu zināšanu loku un pavadīt laiku vērtīgi. Lai arī ierasti cilvēki izvēlas valodu kursus labāku karjeras iespēju dēļ vai plānojot pavadīt laiku ārvalstīs, patiesībā jaunas valodas apguve trenē arī dzimtās valodas prasmes, atmiņu un prāta asumu, palīdz labāk koncentrēties, kā arī attīsta radošo domāšanu. Jebkuras valodas kursi būs ļoti labs intelektuālais treniņš, tāpēc mēs aicinām pieteikties arī citām valodu mācībām.

Mācību centrs Skrivanek piedāvā arī angļu valodas, spāņu, franču, zviedru, norvēģu, vācu un krievu valodas kursus grupās. Vēl plašākas ir individuālo kursu iespējas – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Itāļu valodas sarunvārdnīca

Itāļu valodas sarunvārdnīca