fbpx

Igauņu valodas kursi pieaugušajiem

 

Igauņu valodas kursi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā individuālos igauņu valodas kursus gan klātienē Rīgā vai citviet Latvijā, gan attālināti programmā Zoom, Skype, MS Teams vai kādā citā tev ērtā tiešsaistes programmā, kur iespējams izveidot video zvanu.

Pie mums strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, tāpēc tu jau drīz vien igauņu valodā pratīsi pateikt vairāk nekā ierastās tūristu frāzes tere (sveiks), aitäh (paldies), palun (lūdzu), vabandust (atvaino)!

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Individuāli igauņu valodas kursi – galvenie ieguvumi

 

Individuālie kursi

Individuālas igauņu valodas nodarbības ir labākais veids, kā ātri un efektīvi apgūt valodu, jo kursi tiks plānoti tieši tev, balstoties tavās priekšzināšanās un vajadzībās. Turklāt tu saņemsi nedalītu pasniedzēja uzmanību!

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos var kopā ar pasniedzēju vienoties par mācību nodarbības ilgumu un biežumu, kā arī tev ērtāko tikšanās formātu.

Rīgā igauņu valodas kursi notiek Skrivanek birojā pilsētas centrā, bet tāpat iespējams mācīties igauņu valodu arī citviet Latvijā, kā arī organizēt nodarbības tiešsaistē, pieslēdzoties nodarbībai no jebkuras vietas pasaulē.

Īpašais piedāvājums

Vienas individuālas nodarbības cena ir no 73 EUR, bet jāņem vērā, ka cena atkarīga no kursu formāta un vajadzībām. Skrivanek īpašais piedāvājums – apmeklējot individuālos svešvalodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu.

Individuālie igauņu valodas kursi vai pirvātstundas

Unikāla mācību metode

 

Mācību metode

Balstoties ilggadīgā pieredzē, Skrivanek patentējis unikālu mācību metodi EFFECTO, kas palīdzējusi apgūt dažādas svešvalodas cilvēkiem visā pasaulē. Mēs ticam, ka valodas kursi ir piedzīvojums, kas ir ne tikai vērtīgs ieguldījums savas izglītības laukā, bet var kļūt arī par aizraujoši pavadītu laiku.

EFFECTO idejas pamatā ir aktivitāte, radošums un jautrība, tāpēc mūsu kursi tiek veidoti daudzpusīgu valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšanu caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem. Pie mums nodarbības laikā pasniedzēji pēc iespējas vairāk aicina runāt studentus, kas tiek trenēti valodu izmantot ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās.

Kādas valodas var apgūt Skrivanek?

 

Svešvalodu kursi

Skrivanek var mācīties angļu, vācu, franču, itāļu, norvēģu, spāņu un zviedru valodu grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu lieliskajiem pedagogiem iespējams apgūt arī lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai.

Valodu zināšanas ir neatsverama bagātība, jo īpaši mūsdienās, kad pasaule ir plaši atvērta, piedāvājot ne tikai ceļot, strādāt un dzīvot ārvalstīs, bet tāpat attālināti sadarboties ar ārvalstu partneriem biznesā vai veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā. Sazinies ar Skrivanek, un kopā mēs varam īstenot dažādas ieceres valodu apguves jomā!

Kāpēc mācīties igauņu valodu?

 

Interesanti fakti

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Igauņu valodas sarunvārdnīca

Igauņu valodas sarunvārdnīca