fbpx

Spāņu valodas kursi pieaugušajiem

 

Spāņu valodas kursi

Mācību centrā Skrivanek pieejami dažāda veida spāņu valodas kursi pieaugušajiem, ļaujot tev atkarībā no vēlmēm, dienas ritma, valodas apguves mērķa un priekšzināšanām izvēlēties nodarbības klātienē vai online vidē grupā vai individuāli. Mūsu pasniedzēji veido kursa saturu atbilstoši grupas vai tavām personīgajām interesēm, kopā plānojot mācību tēmas, kas tiek apskatītas nodarbību laikā.

Nav svarīgi, vai tev jau ir spāņu valodas priekšzināšanas un vēlies uzlabot savu zināšanu līmeni vai arī sāksi valodas apguvi no sākuma, mūsu pasniedzēju pavadībā mācīties spāņu valodu būs priekpilns piedzīvojums, un pavisam drīz, pašam nemanot, tu pamanīsi, ka runā temperamentīgajā spāņu valodā.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mācību centrā Skrivanek kursi izstrādāti pēc unikālas mācību metodes labākai svešvalodu apguvei – EFFECTO, kas tiek veiksmīgi pielietota Skrivanek Holding SE valodu skolās visā pasaulē.

Katrs valodas kurss tiek veidots, balstoties uz aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšanu caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās. Svešvalodu kursu nodarbībās pasniedzēji pamatā dod vārdu studentiem, aicinot pēc iespējas vairāk runāt – gan piedaloties sarunās, gan veidojot stāstījumu.

Mūsu motivācija apgūt jaunu valodu ir dažāda, tāpēc spāņu valodas kursu programma un temati tiks izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas vajadzības vai tavus individuālos valodas apguves mērķus, ja izvēlēsies privātstundas.

Spāņu valoda iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Kā jebkuras svešvalodas apguvē, arī spāņu valodas mācību gadījumā galvenais ir atrast pareizo motivāciju. Lai gan pamatfrāzes skanīgajā spāņu valodā iespējams apgūt arī pašmācības ceļā, pareizāk un vieglāk valodu būs apgūt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, kurš palīdzēs spāņu valodu iepazīt sistemātiski un daudzpusīgi.

Tiem studentiem, kuri spāņu valodu mācīsies pirmoreiz, mācību centrs Skrivanek piedāvā spāņu valodas kursus iesācējiem gan grupu nodarbībās, gan individuāli. Kursa mērķis ir pilnveidot un attīstīt sarunvalodas prasmes un ielikt spēcīgus valodas gramatikas pamatus.

Mūsu pasniedzēji mācības veido tā, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu gan spāņu valodas gramatiku, uzreiz mācoties to lietot praksē, gan komunikācijas prasmes – jau pirmajās nodarbībās jāmācās un jātrenējas izteikties spāņu valodā, tāpat līdztekus nodarbībās ir klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi. Lai spāņu valodas kursi neatgādinātu atgriešanos skolas solā un akadēmiskās stundas, tas viss notiek interaktīvi, radoši un nepiespiestā gaisotnē – veidojot nodarbību atbilstoši šai dzīvespriecīgajai valodai.

Kāpēc mācīties spāņu valodu?

 

Interesanti fakti

Spāņu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Grupu spāņu valodas kursi ir piemēroti tiem, kuriem patīk apgūt jaunas lietas kopā ar citiem, nodarbības apvienojot ar socializēšanos un jaunu cilvēku iepazīšanu. Grupa ir neliela – 6 līdz 12 cilvēki, tāpēc varēsi iegūt spāņu valodas zināšanas mazā, bet motivētā kompānijā, citam citu atbalstot.

Spāņu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros.

Savukārt par aizraujošu un vērtīgu vasaras piedzīvojumu var kļūt intensīvie spāņu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Nodarbības notiek Skrivanek mājīgajā birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot bezmaksas siltos dzērienus.

Spāņu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Šobrīd, kad tik daudz ko iespējams darīt online vidē sev vēlamā laikā un vietā, arī mēs studentiem, kuri nedzīvo Rīgā vai labprātāk pēc darbadienas izvēlas mācīties mājās, piedāvājam spāņu valodas kursus online programmā Zoom gan grupā, gan individuāli.

Online kursi ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē – varēsi uzsākt mācības arī tad, ja vēl esi atvaļinājumā, vai nodarbību nebūs jākavē, ja dodies komandējumā. Nepieciešams vien interneta pieslēgums un dators vai telefons.

Individuālie spāņu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja noteiktu spāņu valodas zināšanu līmeni nepieciešams apgūt ātri un efektīvi, piemēram, prezentācijai darbā, labākais risinājums būs individuālie spāņu valodas kursi klātienē vai online. Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža zināšanas un pielāgojot nodarbības izvirzītajam mērķim, lai mācību laikā uzlabotu spāņu valodas gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos varēsiet vienoties par mācību intensitāti un biežumu, norises vietu un laiku.

Individuālo nodarbību sākuma cena ir 63 EUR. Kursa cena mainās atkarībā no tavām priekšzināšanām, kursu formāta un valodas apguves specifikas, ja, piemēram, gribi apgūt spāņu valodu konkrētas nozares un terminoloģijas aspektā.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos spāņu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie spāņu valodas kursi, Skrivanek

Citu valodu kursi

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Mācību centrs Skrivanek piedāvā ne tikai spāņu, bet arī angļu, franču, itāļu, krievu, norvēģu, vācu un zviedru valodu kursus grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai.

Svešvalodu kursi ir viena no iespējām paplašināt savu zināšanu loku. Jaunas valodas apguve patiesībā trenē arī mūsu dzimtās valodas prasmes, kā arī asina prātu un atmiņu. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. 

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Spāņu valodas sarunvārdnīca

Spāņu valodas sarunvārdnīca