fbpx

Valodu kursi privātpersonām

 

Mācību centrs Skrivanek

Skrivanek Baltic ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. No 2007. gada līdzās tulkošanas birojam darbojas arī mācību centrs Skrivanek, kas nodrošina iespēju apgūt svešvalodas pie augsti kvalificētiem un zinošiem pasniedzējiem. Mēs organizējam dažādus valodu kursus pieaugušajiem gan mūsu birojā Rīgas centrā, gan attālināti, savukārt bērniem un jauniešiem dažādās dienas nometnēs parādām, ka mācīties valodas ir aizraujoši.

Pie mums atradīsi angļu, spāņu, franču, itāļu, norvēģu, vācu, čeština pro cizince, zviedru un krievu valodas grupu nodarbības, savukārt individuāli iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu un daudzas citas valodas. Tāpat arī organizējam latviešu valodas kursus cilvēkiem, kuru saziņas valoda ir angļu vai krievu. Nāc pie mums, un kopā mēs īstenosim tavus mērķus un ieceres, lai sasniegtu jaunas virsotnes!

Vēlies uzdot jautājumu?

Sazinies ar mums!

 

Kāpēc mācīties svešvalodas Skrivanek

 

Mūsu priekšrocības

Mums ir svarīgi saviem klientiem sniegt visu nepieciešamo atbalstu jaunas valodas apguvei, tāpēc, izstrādājot kursus un mācību metodes, esam domājuši par dažādiem mācību formātiem – ņemot vērā dalībnieku individuālās vēlmes, intereses un priekšzināšanas, dienas ritmu un iespējas.

Esam gatavi izstrādāt arī individuālus risinājumus neatkarīgi no tā, vai svešvalodu nepieciešams apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma attīstībai vai citiem mērķiem.

Pieredze un izcilība

Mūsu panākumu atslēga ir pieredze un tiekšanās uz izcilību, rūpējoties par mūsu klientiem profesionāli, pārdomāti un ar atbildību. Skrivanek nepārtraukti seko nozares jauninājumiem un apgūst papildu prasmes un zināšanas, lai strādātu moderni un efektīvi. Tādu pašu attieksmi pret darbu mēs sagaidām arī no mūsu mācībspēkiem. Mācību centrā strādā tikai augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri atlasīti, stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

Unikāla mācību metode

Mūsu valodu kursos tiek izmantota mūsu pašu izveidota unikāla mācību metode EFFECTO, kas palīdz valodas apgūt ātri un efektīvi Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē. Par vienu no veiksmīgas valodas apguves priekšnosacījumiem Skrivanek komanda izvirzījusi prieku un aizrautību – metodes pamatā ir valodas zināšanu ieguve caur interaktīviem un radošiem uzdevumiem. Kopā ar pasniedzēju studenti aktīvi trenē spēju valodu izmantot spontāni un ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās, attīstot runāšanas, klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas prasmes.

Valodu kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Ja valodas apguvi labprāt apvieno ar jaunu cilvēku iepazīšanu, piemērotākās būs mācību nodarbības grupās. Katra valodu kursa grupa ir neliela – 6 līdz 12 dalībnieki –, tāpēc iegūsi ne tikai mācību atbalsta komandu, bet saņemsi arī pietiekamu pasniedzēja laiku un uzmanību.

Šādi valodu kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, nodarbības notiek sestdienās mūsu mājīgajā birojā Lāčplēša ielā 87C.

Online valodu kursi

 

Kursi Zoom

Studentiem, kuri nedzīvo Rīgā vai labprātāk pēc darbadienas izvēlas mācīties mājās, piedāvājam valodu kursus attālināti programmā Zoom. Online kursu galvenais ieguvums ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē – nodarbības nebūs jākavē ne atvaļinājuma, ne komandējuma laikā. Nepieciešams vien interneta pieslēgums un dators vai telefons. Online valodu kursus organizējam gan individuāli, gan grupā. Grupu nodarbības notiek divas reizes nedēļā darbadienās.

Individuālie valodu kursi

 

Privātstundas

Ja ir nepieciešams valodu apgūt ātri un efektīvi, saņemot nedalītu pasniedzēja uzmanību visu nodarbības laiku, iesakām izvēlēties svešvalodu privātstundas. Šādi varēsi apgūt arī salīdzinoši retas valodas, turklāt atbilstoši tavam priekšzināšanu līmenim, interesēm un vajadzībām.

Individuālie valodu kursi ir speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas zināšanas un pielāgojot kursa saturu izvirzītajam mērķim. Pasniedzējs var plānot nodarbības tā, lai valoda uzreiz tiek izmantota arī dzīvē un ir praktiski pielietojama, piemēram, ja interesējies par kādu noteiktu tēmu vai nozari, valodu nepieciešams apgūt ceļojumam, komunikācijai ar ārvalstu kolēģiem un biznesa partneriem, lietišķajai sarakstei, prezentācijām darbā u. tml.

Individuālajos kursos kopā ar pasniedzēju vienosities, cik gara ir mācību nodarbība, cik reizes nedēļā tiekaties, vai kursi notiek klātienē vai online.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos svešvalodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Privātstundas, valodu kursi Skrivanek

Intensīvie valodu kursi

 

Valodu kursi vasarā

Vasarās notiek intensīvie valodu kursi. Tā ir lieliska iespēja tiem, kuriem valoda prasmes jāiegūst strauji vai kuriem ikdienā neizdodas atrast laiku mācībām. Valodas apguvei veltīsi vienu mēnesi, nodarbības notiek četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Lai arī šāds mācību grafiks var sākumā nobiedēt, garantējam, ka kopā ar mācību centra Skrivanek pasniedzējiem iegūsi ne tikai valodas prasmes, bet arī interesanti pavadīsi laiku. Kursi norit draudzīgā, nepiespiestā gaisotnē caur interaktīviem uzdevumiem, spēlēm un sarunām.

Valodu kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Nav jābaidās apgūt svešvalodu no nulles. Galvenais, lai ir interese un motivācija. Mūsu pieredze liecina, ka spēcīgus un stabilus valodas pamatus vislabāk ielikt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, tāpēc Skrivanek piedāvā valodu kursus iesācējiem.

Mūsu izmantotā mācību metode paredz, ka studenti jau pirmajās nodarbībās mācās valodu pielietot praktiski. Kursos tiek izmantoti klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi, taču vislielākais uzsvars ir tieši uz runāšanu, jo jebkuras valodas pamats ir komunikācija.

5 iemesli, kāpēc mācīties svešvalodas jau tagad

 

Uzlabojas dzimtās valodas prasmes

Lai cik neparasti tas nebūtu, viena no svešvalodu apguves priekšrocībām ir dziļāka izpratne un lielāka vērība pret savu valodu un tās kultūru un tradīcijām. Kursu laikā pamanīsi, ka daudz apzinātāk izmanto arī dzimto valodu, pievērs uzmanību gramatikai un teikumu konstrukcijām, kā arī paplašini vārdu krājumu.

Attīstās kognitīvās spējas

Pētījumi liecina, ka cilvēkiem, kuri prot vairākas valodas, ir labāka atmiņa un ātrāka smadzeņu darbība, viņi ir radošāki un labāki problēmu risinātāji. Šīs ir priekšrocības, kas ne tikai atvieglo jaunu valodu apguvi, bet palīdz jebkurā dzīves situācijā. Mūsdienu dzīves ritmā spēja ātri pārslēgties no viena uzdevuma uz citu lieti noderēs.

Cita ceļošanas pieredze

Valodu zināšanas pat sarunvalodas līmenī palīdz iegūt autentiskāku ceļojuma pieredzi, atrodot izdevīgākas apmešanās vietas, iepazīstoties ar cilvēkiem un atrodot kafejnīcas un kultūras vietas, ko iecienījuši vietējie, nevis tūristu grupas. Drīz vien pamanīsi, ka, izrādot cieņu pret valsti, kur viesojies, un runājot šīs valsts valodā, iegūsti draudzīgāku un atsaucīgāku attieksmi no cilvēkiem apkārt. Turklāt ceļojuma laikā ievērojami uzlabosi savu valodas zināšanu līmeni.

Plašākas karjeras iespējas

Jebkura jauna svešvaloda paver durvis uz plašākām karjeras iespējām un profesionālo izaugsmi. Šobrīd uzņēmumi galvenokārt strādā vairākās pasaules valstīs vienlaikus, un viens no šāda biznesa priekšnoteikumiem ir darbinieki, kuri pārvalda vismaz vienu svešvalodu. Pat kandidējot uz amatu nelielos vietējos uzņēmumos, svešvalodas zināšanas var būt ievērojams pluss.

Mūsdienās jaunākai paaudzei angļu valodas zināšanas jau ir pašsaprotamas, tāpēc augstāk tiek vērtēti darbinieki, kuri zina vismaz trīs svešvalodas. Mūsu reģionā aktuālas ir skandināvu valodas, bet darba tirgū ir pieprasījums arī pēc vācu, poļu, franču, krievu un citās valodās runājošiem darbiniekiem.

Ar katru nākamo valodu tikai vieglāk

Sākot mācīties jaunu valodu, sagaida jauns vārdu krājums, teikumu struktūra un gramatikas likumi, jāiemācās pat citādi lietot muti un mēli, lai apgūtu pareizu izrunu. Tas viss ir liels izaicinājums. Labā ziņa – neviena valoda nav unikāla. Speciālisti iesācējiem nereti iesaka romāņu valodas. Ja sāksi ar franču valodu, tad kad pāriesi uz itāļu vai spāņu valodu, redzēsi, kā radniecīgās valodās atkārtojas gan gramatisko konstrukciju un izrunas principi, gan vārdi.

Viss, kas ir jādara, – jādod iespēja savam pirmajam valodu kursu piedzīvojumam! Iepazīsties ar Skrivanek kursu piedāvājumu mūsu mājaslapā un jautājumu gadījumā sazinies ar mūsu atsaucīgo komandu.

Angļu valodas kursi pieaugušajiem

 

Angļu valoda

Angļu valodas zināšanas mūsdienās ir zelta vērtē, tāpēc esam izveidojuši dažādus angļu valodas kursus gan iesācējiem, gan studentiem ar priekšzināšanām klātienē un attālināti, tostarp pieejami kursi, kur angļu valodas prasmes tiek apgūtas konkrētam mērķim, kā darbs konkrētā nozarē vai profesijā, gatavošanās mācībām ārvalstīs u. tml.

Ar angļu valodas kursu palīdzību tu paplašināsi redzesloku un iegūsi jaunas iespējas kā profesionāli, tā privāti – angļu valodas zināšanas būtiski paaugstina konkurētspēju darba tirgū, ļauj dibināt starptautiskus kontaktus, iepazīt jaunus cilvēkus, sniedz bagātīgus informācijas resursus jebkurā jomā un nozarē, palīdz ceļojot un nodrošina daudzveidīgu izklaides un kultūras pieejamību.

Angļu valodas mācības, Skrivanek

Uzzini savu priekšzināšanu līmeni bez maksas

 

Valodas tests

Pie mums apgūt angļu valodu iespējams jebkurā valodas zināšanu līmenī (A1–C1). Noskaidrot savu zināšanu līmeni un izvēlēties piemērotākos kursus palīdzēs mūsu mājaslapā pieejamais bezmaksas angļu valodas tests, kura izpilde aizņems apmēram 45 minūtes. Rezultātus saņemsi elektroniski savā e-pastā. Šāds zināšanu pārbaudes tests pieejams arī vācu valodas interesentiem.

Specializētie angļu valodas kursi

 

Biznesa angļu valoda

Ja angļu valodu proti, bet vēlies uzlabot zināšanu līmeni darba dēļ, piedāvājam arī angļu valodas kursus lietpratējiem, koncentrējoties uz konkrētu valodas pielietojumu, kā biznesa angļu valoda, lai veiksmīgu piedalītos darījumu sarunās un vadītu uzņēmuma prezentācijas, elektroniskās sarakstes etiķete, iemācoties veidot efektīvu e-pasta struktūru, lai atstātu par sevi labu iespaidu, u. c.

Apgūsti angļu valodu Maltā

 

Valodu kursi ārzemēs

Ja vēlies, lai angļu valodas kursi ir piedzīvojums, aicinām uz angļu valodas kursiem saulainajā Maltā. Šādi mācību braucieni tiek nodrošināti interesentiem no 13 gadu vecuma. Dienas pirmajā pusē notiek angļu valodas nodarbības, bet pēc tam tiek rīkotas dažādas aktivitātes un ekskursijas, lai iepazītu Maltu un tās kultūru. Tā ir lieliska iespēja apvienot ceļošanu un angļu valodas apguvi, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus un paplašināt redzesloku.

Angļu valodas sarunu klubs

 

Sarunvalodas klubs

Angļu valoda ir dzimtā valoda vairāk nekā 400 miljoniem cilvēku, un labākais veids apgūt valodu un nostiprināt savas prasmes ir atrasties vidē, kur runā angļu valodā.

Skrivanek organizētais angļu valodas sarunu klubs ārzemju pasniedzēja pavadībā palīdzēs pilnveidot runāšanas un klausīšanās prasmes. Nodarbību laikā dalībnieki sarunājas par dažādiem tematiem, piedalās lomu spēlēs un diskusijās, apgūstot vārdu krājumu, idiomas un teikumu struktūras un trenējot aktīvu to izmantošanu gan ikdienišķās, gan formālās situācijās.