Angļu valodas kursi pieaugušajiem

 

Angļu valodas kursi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā angļu valodas kursus pieaugušajiem dažādos formātos – ņemot vērā tavas individuālās vēlmes un intereses, priekšzināšanas, dienas ritmu un atrašanās vietu. Angļu valodu iespējams apgūt, izvēloties grupu vai individuālas nodarbības gan klātienē, gan attālināti jebkurā valodas zināšanu līmenī (A1–C1) – ja esi iesācējs un vēlies apgūt angļu valodu no nulles, gribi atsvaidzināt skolā iegūtās angļu valodas zināšanas vai vēlies uzlabot savas angļu valodas prasmes konkrētam mērķim, piemēram, darbam kādā specifiskā nozarē.

Angļu valodas kursi ir sākums daudz jaunām iespējām kā profesionālajā, tā privātajā dzīves sfērā. Turklāt Skrivanek apgūt valodu nozīmē ne vien lietderīgi, bet arī interesenti pavadīt savu laiku!

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

Uzzini savu priekšzināšanu līmeni bez maksas

 

Angļu valodas tests

Ja angļu valodu esi apguvis iepriekš – piemēram, skolā vai pašmācību ceļā, – un vēlies savas angļu valodas prasmes uzlabot, bet neesi drošs par savu zināšanu līmeni, aicinām izpildīt mūsu mājaslapā pieejamo bezmaksas angļu valodas testu. Tas aizņems vien 45 minūtes, un drīz pēc tam e-pastā saņemsi savus rezultātus.

Savukārt tos, kuri angļu valodu nolēmuši mācīties bez priekšzināšanām, aicinām uzreiz mums nosūtīt pieteikumu iesācēju (A1 līmeņa) kursiem.

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO –, kas ir patentēta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē, palīdzot apgūt valodu ātri un efektīvi.

Angļu valodas kursu pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, nodarbību laikā trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās.

Lai angļu valodas apguves process kļūtu par piedzīvojumu, kursu programma un temati tiek izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu apgūsti ceļošanai un ērtai saziņai ar vietējiem, ņemot vērā angļu valodas plašu izplatību un starptautiskās valodas lomu, vai darba dēļ, lai komunicētu ar kolēģiem un pārstāvētu savu uzņēmumu sarunās ar biznesa partneriem.

Angļu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Angļu valodas kursu grupu nodarbībās var ne tikai iemācīties angļu valodu, bet arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem, valodas prasmes iegūstot nelielā, motivētā kompānijā. Angļu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vidū vai vakaros, kā arī sestdienās.

Savukārt par vasaras spilgtāko notikumu var kļūt intensīvie angļu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros. Šādi angļu valodas prasmes izdosies iegūt ātri, sagatavojoties, piemēram, ceļojumam vai studijām ārvalstīs rudenī.

Nodarbības notiek Skrivanek birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas telpas un bezmaksas karstos dzērienus.

Angļu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Mūsdienās mācīties var arī attālināti sev vēlamā vietā – nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Tiem studentiem, kuriem galvaspilsētas centrs nav ērta atrašanās vieta vai kursu grafiks nesakrīt ar ikdienas ritmu, pieejamas angļu valodas nodarbības programmā Zoom gan grupās, gan individuāli.

Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja apgūt angļu valodu no jebkuras vietas pasaulē. Online angļu valodas kursi ir lielisks risinājums tiem, kuri nedzīvo Rīgā, tāpat mācību nodarbības nebūs jāizlaiž, ja bieži dodies komandējumos vai angļu valodas kursi sakrīt ar jau sen ieplānotu atvaļinājumu ārvalstīs.

Individuālie angļu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja angļu valodu nepieciešams apgūt ātri un efektīvi, labākais risinājums ir individuālās nodarbības klātienē vai attālināti, izmantojot Zoom, Skype vai kādu citu tev ērtu online programmu. Tie būs speciāli organizēti kursi, kuru centrā būs tavas intereses un vajadzības, un nodarbību laikā tev tiks veltīta nedalīta pasniedzēja uzmanība. Kursu programmu pasniedzējs veidos atbilstoši tavām priekšzināšanām un valodas apguves mērķim, lai mācību laikā uzlabotu angļu valodas gramatikas zināšanas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos kopā ar pasniedzēju varēsi vienoties par mācību intensitāti un biežumu, norises vietu un laiku, kopā plānojot katru nodarbību.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos angļu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Angļu valodas privātstundas, Skrivanek

Angļu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Pat ja angļu valodu iepriekš neesi mācījies, nevajag baidīties apgūt svešvalodu no nulles jebkurā vecumā. Galvenais, lai ir pareizā motivācija!

Kā liecina mūsu 25 gadus ilgā pieredze, spēcīgus un stabilus valodas pamatus vislabāk ielikt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, tāpēc Skrivanek piedāvā angļu valodas kursus iesācējiem – gan grupu nodarbībās, gan individuāli.

Mūsu pasniedzēji veido mācības daudzpusīgi, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu gan angļu valodas gramatiku un vārdu krājumu, uzreiz mācoties to lietot praksē, gan komunikācijas prasmes – jau pirmo nodarbību laikā studenti daudz runā. Tāpat nodarbības ietver klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumus, un tas viss notiek caur interaktīvu un radošu mācību metodi nepiespiestā gaisotnē.

Specializētie angļu valodas kursi

 

Lietpratējiem

Ja angļu valoda tev nav sveša, bet vēlies iegūt jaunu zināšanu līmeni profesionālās izaugsmes dēļ, piedāvājam arī angļu valodas kursus lietpratējiem, kur nodarbību centrā ir konkrēts valodas pielietojums: biznesa angļu valoda darījumu sarunās un uzņēmuma prezentācijās, e-pastu komunikācija angļu valodā, iemācoties veidot efektīvu e-pasta struktūru un ievērot valodas etiķetes, lai atstātu par sevi labu iespaidu, u. c.

Angļu valodas sarunu klubs

 

Citas nodarbības

Apgūt angļu valodu var visdažādākajos veidos – tiem, kuri vēlas īpaši pilnveidot savas runas prasmes, iesakām angļu valodas sarunu klubu. Šeit mācību nodarbības ārzemju pasniedzēja pavadībā veidotas interaktīvā un izklaidējošā formātā, sarunājoties par daudz un dažādām tēmām, lai attīstītu runāšanas un klausīšanās prasmes.

Pasniedzējs dalībniekus iesaista lomu spēlēs un diskusijās, trenē prezentācijas iemaņas, rīko aptaujas un viktorīnas, tiek spēlētas galda spēles, veidoti monologi un dialogi, tādējādi palīdzot apgūt plašāku vārdu krājumu, idiomas un teikumu struktūras un trenējot aktīvu to izmantošanu gan ikdienišķās, gan formālās situācijās.

Angļu valodas kursi Maltā

 

Kursi ārzemēs

Pie mums iemācīties angļu valodu var arī ārpus Latvijas. Lai angļu valodas zināšanas pēc iespējas vairāk pielietotu praksē, mācību centrs Skrivanek piedāvā angļu valodas kursus saulainajā Maltā. Šādi mācību braucieni ir veids, kā ceļot un apgūt angļu valodu vienlaikus.

Angļu valodas kursi tiek nodrošināti interesentiem no 13 gadu vecuma. Mācību nodarbības notiek katru darbdienu no plkst. 9.00 līdz 12.15, bet pēc tam tiek rīkotas dažādas aktivitātes un ekskursijas, lai iepazītu Maltu. Šādi tu ne tikai nodosies valodas apguvei, bet arī iegūsi jaunus draugus un izzināsi jaunu valsti un tās kultūru.

Kāpēc mācīties angļu valodu?

 

Interesanti fakti

Citu valodu kursi

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Jebkuras jaunas zināšanas un prasmes paplašina mūsu redzesloku, tāpat arī svešvalodas apguve. Visbiežāk cilvēki apgūst svešvalodu darba un karjeras iespēju dēļ, kā arī plānojot doties ceļojumā vai pārvācoties uz citu valsti, taču jaunas valodas apguve patiesībā trenē arī mūsu dzimtās valodas prasmes, atmiņu un prāta asumu. Lai arī angļu valoda pašlaik ir vadošā valoda pasaulē visdažādākajās nozarēs, angļu valodas kursi ir tikai sākums!

Mācību centrs Skrivanek piedāvā daudz un dažādas iespējas: vācu, franču, itāļu, krievu, norvēģu, spāņu un zviedru valodu kursus grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

Biežāk uzdotie jautājumi

 

Jautājumi un atbildes

Kāpēc mācīties angļu valodu?

Ir vairāki iemesli, kāpēc mācīties angļu valodu. Daži mācās angļu valodu nolūkā atrast labāku darbu, citi mācās angļu valodu, lai varētu ceļot un brīvi komunicēt ar cilvēkiem no visas pasaules. Savukārt vēl kādu interesē lasīt angļu literatūru oriģinālvalodā vai studēt universitātē kādā no angliski runājošajām valstīm. Lai kādi būtu tavi iemesli, angļu valodas apguve uzlabos tavu dzīves kvalitāti!

Cik ātri var iemācīties angļu valodu?

Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, kāda ir tava dzimtā valoda, cik laika tu vari veltīt mācībām un arī tava dabiskā spēja apgūt svešvalodu. Tomēr lielākoties cilvēki apgūst pamata līmeni aptuveni gada laikā. Augstāku līmeni iespējams apgūt pat īsākā laikā, ja veltīsi vairāk laika padziļinātai apguvei.

Kādi angļu valodas kursu veidi ir pieejami privātpersonām?

Privātpersonām Skrivanek Baltic ir pieejami visdažādākie angļu valodas kursu veidi katra vēlmēm, vajadzībām un interesēm. Var apmeklēt angļu valodas kursus grupā, one:one individuālās nodarbības un individuālās nodarbības kopā ar draugu vai kolēģi. Tu varai apgūt angļu valodu darbam, ceļošanai un socializācijai. Turklāt mācības tiek organizētas dienas un vakara grupās, kā arī sestdienās, lai katram interesentam būtu iespēja pievienoties sev laika ziņā ērtākajam kursam. Vasarā organizējam grupu intensīvos kursus. Angļu valodas kursi šobrīd pieejami gan tiešsaistē, gan klātienē.

Vai ir pieejami angļu valodas kursi uzņēmumiem?

Uzņēmumiem piedāvājam daudzveidīgu angļu valodas kursu klāstu. Populārākie ir lietišķās angļu valodas un specializētās valodas kursi darba pienākumu veikšanai un profesionālajai izaugsmei. Lietišķās un specializētās angļu valodas kursu mācību programmas ir individuāli pielāgotas noteiktai nozarei, un tās studentiem dod iespēju izmantot un papildināt nozarē biežāk lietoto leksiku un gramatiskās formas aktīvā runāšanas vai rakstīšanas praksē.

Vai ir pieejami arī individuālie angļu valodas kursi?

Piedāvājam individuālos angļu valodas kursus visiem interesentiem tev ērtā laikā atbilstoši tavām interesēm, vajadzībām un vēlmēm. Tu vari mācīties vispārīgo angļu valodu, lietišķo angļu valodu, kā arī specializēto valodu savā nozarē.

Vai ir pieejami angļu valodas kursi brīvdienās?

Tie, kas vēlas apmeklēt angļu valodas kursus brīvdienās, var pieteikties uz Skrivanek Baltic angļu valodas kursiem sestdienās. Šī ir lieliska iespēja apmeklēt kursus tiem, kas ļoti vēlas apgūt angļu valodu, bet darba dienās to neatļauj darba grafiks un citi pienākumi.

Vai ir pieejami angļu valodas kursi brīvdienās bērniem?

Visi šobrīd Skrivanek Baltic organizētie bērnu angļu valodas kursi notiek klātienē. Angļu valodas kursi bērniem ir pieejami sestdienās dažādos laikos atkarībā no vecuma grupas. Skolēnu brīvlaikos, kā arī vasarā, vecāki var pieteikt bērnus angļu valodas nometnēm.

Interesanti fakti par angļu valodu.

Angļu valoda ir viena no vecākajām, slavenākajām un noderīgākajām valodām pasaulē. Angļu valodā runā vairāk nekā viens miljards cilvēku. Vairāk nekā 60 valstīs angļu valoda ir oficiālā valsts valoda. Angļu valoda ir izplatītākā apgūstamā svešvaloda. Un tā ir izplatītākā darba valoda biznesa vidē, zinātnē un tehnoloģiju nozarē.

Kā noteikt angļu valodas zināšanu līmeni?

Ir vairāki veidi, kā noteikt angļu valodas zināšanu līmeni. Viens no tiem ir līmeņa noteikšanas tests. Daudzas valodu skolas un universitātes piedāvā izpildīt šo testu savās interneta vietnēs. Pēc testa izpildes uzzināsi savu līmeni, kurā mācīties angļu valodu. Otrs veids ir angļu valodas eksāmens jeb pilns valodas audits, kura laikā pārbauda gramatikas zināšanas, lasīšanas, rakstīšanas un runāšanas prasmes. Ja tev ir angliski runājoši draugi, kolēģi vai ģimenes locekļi, tu vari lūgt viņiem novērtēt tavu izrunu, gramatisko pareizību un vārdu krājumu.

Kādi ir angļu valodas zināšanu līmeņi?

Ir seši angļu valodas zināšanu līmeņi, kas definēti Eiropas kopīgajās pamatnostādnēs valodu apguvei (CEFR) – A1 iesācēju līmenis jeb Beginner, A2 elementārais līmenis jeb Elementary, B1 zemāks par vidējo līmeni jeb PreIntermediate, B2 vidējais līmenis jeb Intermediate, C1 augstāks par vidējo līmeni jeb Proficiency, C2 eksperta līmenis jeb Mastery.

Cik maksā angļu valodas kursi?

Angļu valodas kursu cena ir atkarīga no tavām vēlmēm un angļu valodas mācību plāniem. Tā ir atkarīga no kursu veida, piemēram, vai tie ir kursi grupā vai individuālās nodarbības, vai kursi notiek klātienē vai attālināti tiešsaistē. Cenu arī nosaka, vai angļu valodas pasniedzējs ir dzimtās valodas runātājs vai vietējais pasniedzējs ar kvalifikāciju un pieredzi.

Ko par Skrivanek Baltic angļu valodas kursiem saka mūsu klienti?

“Mūsu uzņēmuma darbinieki ir sajūsmā par apgūtajām angļu valodas zināšanām un prasmēm un pasniedzēja darbu lietišķās valodas kursos. Sākumā mēs šaubījāmies, vai vērts ieguldīt laiku un naudu, bet šobrīd mēs redzam izaugsmi un kvalitāti mūsu biznesā.“ (Inga, Personāldaļas vadītāja)

“Mēs pierakstījām savu dēliņu Skrivanek angļu valodas kursos mazuļiem un to nenožēlojam. Emīls īsā laikā iemācījās runāt, rakstīt un lasīt angļu valodā. Turklāt pozitīvā un darbīgā gaisotne kursos motivē izzināt vairāk!” (Kristīne, mazā Emīla mamma).

“Pēc Skrivanek angļu valodas kursu beigšanas es beidzot saprotu, ko pasažieri man saka un varu kaut ko pateikt pretī un pat pajokoties! Paldies angļu valodas kursu pasniedzējam par vienkāršajiem skaidrojumiem!” (Gints, starptautisko tālsatiksmes līniju autobusa vadītājs)