Angļu valodas kursi pieaugušajiem

 

Angļu valodas kursi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā angļu valodas kursus pieaugušajiem dažādos formātos – ņemot vērā tavas individuālās vēlmes un intereses, priekšzināšanas, dienas ritmu un atrašanās vietu. Angļu valodu iespējams apgūt, izvēloties grupu vai individuālas nodarbības gan klātienē, gan attālināti jebkurā valodas zināšanu līmenī (A1–C1) – ja esi iesācējs un vēlies apgūt angļu valodu no nulles, gribi atsvaidzināt skolā iegūtās angļu valodas zināšanas vai vēlies uzlabot savas angļu valodas prasmes konkrētam mērķim, piemēram, darbam kādā specifiskā nozarē.

Angļu valodas kursi ir sākums daudz jaunām iespējām kā profesionālajā, tā privātajā dzīves sfērā. Turklāt Skrivanek apgūt valodu nozīmē ne vien lietderīgi, bet arī interesenti pavadīt savu laiku!

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

Uzzini savu priekšzināšanu līmeni bez maksas

 

Angļu valodas tests

Ja angļu valodu esi apguvis iepriekš – piemēram, skolā vai pašmācību ceļā, – un vēlies savas angļu valodas prasmes uzlabot, bet neesi drošs par savu zināšanu līmeni, aicinām izpildīt mūsu mājaslapā pieejamo bezmaksas angļu valodas testu. Tas aizņems vien 45 minūtes, un drīz pēc tam e-pastā saņemsi savus rezultātus.

Savukārt tos, kuri angļu valodu nolēmuši mācīties bez priekšzināšanām, aicinām uzreiz mums nosūtīt pieteikumu iesācēju (A1 līmeņa) kursiem.

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO –, kas ir patentēta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē, palīdzot apgūt valodu ātri un efektīvi.

Angļu valodas kursu pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, nodarbību laikā trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās.

Lai angļu valodas apguves process kļūtu par piedzīvojumu, kursu programma un temati tiek izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu apgūsti ceļošanai un ērtai saziņai ar vietējiem, ņemot vērā angļu valodas plašu izplatību un starptautiskās valodas lomu, vai darba dēļ, lai komunicētu ar kolēģiem un pārstāvētu savu uzņēmumu sarunās ar biznesa partneriem.

Angļu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Angļu valodas kursu grupu nodarbībās var ne tikai iemācīties angļu valodu, bet arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem, valodas prasmes iegūstot nelielā, motivētā kompānijā. Angļu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vidū vai vakaros, kā arī sestdienās.

Savukārt par vasaras spilgtāko notikumu var kļūt intensīvie angļu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros. Šādi angļu valodas prasmes izdosies iegūt ātri, sagatavojoties, piemēram, ceļojumam vai studijām ārvalstīs rudenī.

Nodarbības notiek Skrivanek birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas telpas un bezmaksas karstos dzērienus.

Angļu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Mūsdienās mācīties var arī attālināti sev vēlamā vietā – nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Tiem studentiem, kuriem galvaspilsētas centrs nav ērta atrašanās vieta vai kursu grafiks nesakrīt ar ikdienas ritmu, pieejamas angļu valodas nodarbības programmā Zoom gan grupās, gan individuāli.

Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja apgūt angļu valodu no jebkuras vietas pasaulē. Online angļu valodas kursi ir lielisks risinājums tiem, kuri nedzīvo Rīgā, tāpat mācību nodarbības nebūs jāizlaiž, ja bieži dodies komandējumos vai angļu valodas kursi sakrīt ar jau sen ieplānotu atvaļinājumu ārvalstīs.

Individuālie angļu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja angļu valodu nepieciešams apgūt ātri un efektīvi, labākais risinājums ir individuālās nodarbības klātienē vai attālināti, izmantojot Zoom, Skype vai kādu citu tev ērtu online programmu. Tie būs speciāli organizēti kursi, kuru centrā būs tavas intereses un vajadzības, un nodarbību laikā tev tiks veltīta nedalīta pasniedzēja uzmanība. Kursu programmu pasniedzējs veidos atbilstoši tavām priekšzināšanām un valodas apguves mērķim, lai mācību laikā uzlabotu angļu valodas gramatikas zināšanas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos kopā ar pasniedzēju varēsi vienoties par mācību intensitāti un biežumu, norises vietu un laiku, kopā plānojot katru nodarbību.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos angļu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Angļu valodas privātstundas, Skrivanek

Angļu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Pat ja angļu valodu iepriekš neesi mācījies, nevajag baidīties apgūt svešvalodu no nulles jebkurā vecumā. Galvenais, lai ir pareizā motivācija!

Kā liecina mūsu 25 gadus ilgā pieredze, spēcīgus un stabilus valodas pamatus vislabāk ielikt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, tāpēc Skrivanek piedāvā angļu valodas kursus iesācējiem – gan grupu nodarbībās, gan individuāli.

Mūsu pasniedzēji veido mācības daudzpusīgi, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu gan angļu valodas gramatiku un vārdu krājumu, uzreiz mācoties to lietot praksē, gan komunikācijas prasmes – jau pirmo nodarbību laikā studenti daudz runā. Tāpat nodarbības ietver klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumus, un tas viss notiek caur interaktīvu un radošu mācību metodi nepiespiestā gaisotnē.

Specializētie angļu valodas kursi

 

Lietpratējiem

Ja angļu valoda tev nav sveša, bet vēlies iegūt jaunu zināšanu līmeni profesionālās izaugsmes dēļ, piedāvājam arī angļu valodas kursus lietpratējiem, kur nodarbību centrā ir konkrēts valodas pielietojums: biznesa angļu valoda darījumu sarunās un uzņēmuma prezentācijās, e-pastu komunikācija angļu valodā, iemācoties veidot efektīvu e-pasta struktūru un ievērot valodas etiķetes, lai atstātu par sevi labu iespaidu, u. c.

Angļu valodas sarunu klubs

 

Citas nodarbības

Apgūt angļu valodu var visdažādākajos veidos – tiem, kuri vēlas īpaši pilnveidot savas runas prasmes, iesakām angļu valodas sarunu klubu. Šeit mācību nodarbības ārzemju pasniedzēja pavadībā veidotas interaktīvā un izklaidējošā formātā, sarunājoties par daudz un dažādām tēmām, lai attīstītu runāšanas un klausīšanās prasmes.

Pasniedzējs dalībniekus iesaista lomu spēlēs un diskusijās, trenē prezentācijas iemaņas, rīko aptaujas un viktorīnas, tiek spēlētas galda spēles, veidoti monologi un dialogi, tādējādi palīdzot apgūt plašāku vārdu krājumu, idiomas un teikumu struktūras un trenējot aktīvu to izmantošanu gan ikdienišķās, gan formālās situācijās.

Angļu valodas kursi Maltā

 

Kursi ārzemēs

Pie mums iemācīties angļu valodu var arī ārpus Latvijas. Lai angļu valodas zināšanas pēc iespējas vairāk pielietotu praksē, mācību centrs Skrivanek piedāvā angļu valodas kursus saulainajā Maltā. Šādi mācību braucieni ir veids, kā ceļot un apgūt angļu valodu vienlaikus.

Angļu valodas kursi tiek nodrošināti interesentiem no 13 gadu vecuma. Mācību nodarbības notiek katru darbdienu no plkst. 9.00 līdz 12.15, bet pēc tam tiek rīkotas dažādas aktivitātes un ekskursijas, lai iepazītu Maltu. Šādi tu ne tikai nodosies valodas apguvei, bet arī iegūsi jaunus draugus un izzināsi jaunu valsti un tās kultūru.

Kāpēc mācīties angļu valodu?

 

Interesanti fakti

Citu valodu kursi

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Jebkuras jaunas zināšanas un prasmes paplašina mūsu redzesloku, tāpat arī svešvalodas apguve. Visbiežāk cilvēki apgūst svešvalodu darba un karjeras iespēju dēļ, kā arī plānojot doties ceļojumā vai pārvācoties uz citu valsti, taču jaunas valodas apguve patiesībā trenē arī mūsu dzimtās valodas prasmes, atmiņu un prāta asumu. Lai arī angļu valoda pašlaik ir vadošā valoda pasaulē visdažādākajās nozarēs, angļu valodas kursi ir tikai sākums!

Mācību centrs Skrivanek piedāvā daudz un dažādas iespējas: vācu, franču, itāļu, krievu, norvēģu, spāņu un zviedru valodu kursus grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!
Compare Products
No products were added to compare list
Return to Shop
Individuālie igauņu valodas kursi online
INDIVIDUĀLIE IGAUŅU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
73
Individuālie lietuviešu valodas kursi online
INDIVIDUĀLIE LIETUVIEŠU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
73
Individuālie latviešu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE LATVIEŠU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
51
Individuālie latviešu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE LATVIEŠU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
57
Individuālie franču valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE FRANČU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie franču valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE FRANČU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie itāļu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie itāļu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie spāņu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie spāņu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70