fbpx

Vācu valodas kursi pieaugušajiem

 

Vācu valodas kursi

Ja vēlies iemācīties vācu valodu vai atsvaidzināt skolā apgūtās valodas zināšanas, Mācību centrā Skrivanek piedāvājam vācu valodas kursus pieaugušajiem dažādos formātos – ņemot vērā tavas individuālās vēlmes, intereses un priekšzināšanas, lai kopā ar pasniedzēju vienotos par mācību tēmām, kas tiks apskatītas nodarbību laikā.

Vācu valodu iespējams apgūt gan grupu nodarbībās, gan individuāli, gan klātienē, gan attālināti, lai vācu valodas kursi ērti iekļautos tavā ikdienas ritmā.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Noskaidro savu vācu valodas priekšzināšanu līmeni bez maksas

 

Angļu valodas tests

Ja vācu valoda apgūta jau iepriekš, piemēram, skolā vai pašmācības ceļā, bet neesi drošs par savu zināšanu līmeni un piemērotākajiem vācu valodas kursiem, mūsu mājaslapā pieejams bezmaksas vācu valodas tests. Tas aizņems vien 45 minūtes, un drīz pēc tam e-pastā saņemsi savus rezultātus.

Savukārt tos, kuri vācu valodu nolēmuši mācīties bez priekšzināšanām, gaida vācu valodas kursi iesācējiem.

Skrivanek mācību metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mūsu ilggadējā pieredze valodu pakalpojumu un mācību jomā ļāvusi izstrādāt unikālu metodi EFFECTO, kas palīdz efektīvi apgūt svešvalodas Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē. Pedagogi gādās, lai kursa programma būtu daudzpusīga un katras nodarbības laikā aug tavs zināšanu līmenis un pārliecība par valodas prasmēm.

Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, katras nodarbības laikā trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās. Skrivanek kursi tiek veidoti tā, lai nodarbības laikā vairāk runātu studenti, nevis pasniedzējs.

Lai vācu valodas apguves process kļūtu par interesantu piedzīvojumu, kursu programma un temati tiks izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu apgūsti ceļojumam un uzsāksi darbu Vācijas uzņēmumā.

Kāpēc mācīties vācu valodu?

 

Interesanti fakti

Vācu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Ja vācu valodas apguvi vēlies apvienot ar socializēšanos un iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem tev ir jau pirmā kopīgā interese, piemērotākās būs mācību nodarbības grupās. Mācību grupa ir neliela – 6 līdz 12 cilvēki.

Vācu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros. Savukārt vasarās tiek organizēti intensīvie vācu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Nodarbības notiek mūsu birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot bezmaksas siltos dzērienus un modernas, mājīgas telpas.

Vācu valodas kursi online

 

Online kursi

Ja galvaspilsētas centrs tev nav ērta atrašanās vieta vai kursu grafiks nesakrīt ar ikdienas ritmu, pieejami vācu valodas kursi tiešsaistē programmā Zoom grupās vai individuālās nodarbībās, nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Tā ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē.

Apgūsti vācu valodu individuāli privātstundās

 

Individuālie kursi

Ja vācu valodu vēlies apgūt ātri un efektīvi, labākais risinājums ir individuālās nodarbības klātienē vai attālināti. Šie būs speciāli tev veidoti kursi, kuru centrā būs tavas vajadzības un programma tiks veidota atbilstoši šī brīža zināšanām un valodas apguves mērķim, lai mācību laikā uzlabotu valodas gramatikas zināšanas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes. Individuālie vācu valodas kursi pieejami ne tikai ar vietējo, bet arī ar ārzemju pasniedzēju.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālās nodarbības varēsi plānot kopā ar pasniedzēju, vienojoties par mācību norises vietu, veidu un intensitāti – cik reizes nedēļā un cik stundas veltīsi vācu valodas apguvei.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos vācu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie vācu valodas kursi vai privātstundas

Vācu valoda iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Skrivanek piedāvā vācu valodas kursus arī studentiem bez priekšzināšanām gan grupu, gan individuālās nodarbībās. Pasniedzējs kursu laikā ieliks spēcīgus valodas pamatus, kas ļaus tālāk vai nu turpināt mācības nākamā zināšanu līmeņa kursos vai mācīties pašam.

Mūsu pasniedzēji kursu nodarbības veido daudzpusīgi, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu gan vācu valodas gramatikas pamatus, uzreiz mācoties tos lietot arī praksē, gan komunikācijas prasmes – jau pirmajās nodarbībās jāmācās un jātrenējas izteikties vācu valodā. Tāpat kursa nodarbībās ir klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi, un tas viss notiek caur interaktīvu un radošu mācību procesu nepiespiestā gaisotnē.

Valodu kursi Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Jebkuras jaunas zināšanas un prasmes paplašina mūsu redzesloku, un valodu zināšanas jo īpaši ir bagātība. Mācību centrā Skrivanek pieejami angļu, franču, itāļu, krievu, latviešu, norvēģu, spāņu un zviedru valodas kursi grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams mācīties arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena vēlmēm un vajadzībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

 

Jautājumi un atbildes

Kāpēc mācīties vācu valodu?

Ir vairāki iemesli, kāpēc mācīties vācu valodu. Daži mācās vācu valodu nolūkā atrast labāku darbu ārvalstīs, jo vācu valoda ir viena no lielākajām Eiropas valodām, tādēļ vācu valodas mācīšanās padara tevi konkurētspējīgu vāciski runājošo valstu darba tirgū. Citi mācās vācu valodu, lai varētu ceļot un komunicēt ar cilvēkiem no Vācijas un citām vāciski runājošām valstīm. Turklāt vācu valoda ir ērta lietošanā, tāpēc to var izmantot dažādos kontekstos.

Cik ātri var iemācīties vācu valodu?

Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, kāda ir tava dzimtā valoda, tavas motivācijas un mācīšanās metodēm, kā arī tavas dabiskās spēja apgūt svešvalodas. Tomēr lielākoties vācu valodas pamata līmeni var apgūt aptuveni pusgada vai gada laikā. Augstāku līmeni ar iepriekšējām zināšanām iespējams apgūt pat īsākā laikā, ja veltīsiet vairāk laika padziļinātai apguvei.

Kādi vācu valodas kursu veidi ir pieejami privātpersonām?

Privātpersonām Skrivanek Baltic ir pieejami dažādi vācu valodas kursu veidi katra vajadzībām un interesēm. Var apmeklēt vacu valodas kursus grupā, one:one individuālās nodarbības un individuālās nodarbības kopā ar draugu vai kolēģi. Tu vari apgūt vācu valodu darbam, ceļošanai un socializācijai. Mācības grupās parasti tiek organizētas vakarā, lai arī tiem, kas strādā pilnas slodzes darbu, būtu iespēja pievienoties grupai. Vasarā organizējam grupu vācu valodas intensīvos kursus. Vācu valodas kursi šobrīd pieejami gan tiešsaistē, gan klātienē.

Vai ir pieejami vācu valodas kursi uzņēmumiem?

Uzņēmumiem piedāvājam daudzveidīgu vācu valodas kursu klāstu. Populārākie ir vispārīgās un lietišķās vācu valodas kursi darba pienākumu veikšanai un profesionālajai izaugsmei. Lietišķās vācu valodas mācību programmas ir individuāli pielāgotas noteiktai nozarei, piemēram, mediķiem, juristiem, un tās interesentiem dod iespēju izmantot un papildināt nozarē biežāk lietoto leksiku un gramatiskās formas aktīvā runāšanas vai rakstīšanas praksē.

Vai ir pieejami arī individuālie vācu valodas kursi?

Piedāvājam individuālos vācu valodas kursus visiem interesentiem tev ērtā laikā atbilstoši tavām interesēm, vajadzībām un vēlmēm. Skrivanek Baltic tu vari mācīties vispārīgo vācu valodu, lietišķo vācu valodu, kā arī specializēto valodu savā nozarē atbilstoši prasmju un zināšanu līmenim.

Vai ir pieejami vācu valodas kursi brīvdienās?

Tie, kas vēlas apmeklēt vācu valodas kursus brīvdienās, var pieteikties uz Skrivanek Baltic individuālajiem vācu valodas kursiem sestdienās. Šī ir lieliska iespēja apmeklēt vācu valodas kursus tiem, kuri ļoti vēlas apgūt vācu valodu, bet darba dienās to neatļauj darba grafiks un citi pienākumi.

Vai ir pieejamas vācu valodas nometnes bērniem?

Skolēnu brīvlaikos, kā arī vasarā vecāki var pieteikt bērnus Skrivanek Baltic vācu valodas dienas nometnēm. Vācu valodas apguve mūsu dienas nometnēs ir ne tikai iepriekšējo zināšanu atkārtošana un nostiprināšana, tā būs jaunu zināšanu apgūšana caur spēlēm, izglītojošām aktivitātēm, pilnveidojot valodas prasmes sarunās, rotaļās, konkursos un citās aktivitātēs.

Interesanti fakti par vācu valodu.

Vācu valoda ir visplašāk lietotā valoda Eiropas Savienībā, un tā ir otrā plašāk lietotā valoda zinātnes pasaulē. Vācu valoda ir oficiālā valsts valoda sešās valstīs: Vācija, Austrijā, Šveicē, Lihtenšteinā, Luksemburgā un Beļģijā, turklāt tai var būt dažādi dialekti. Pasaulē 95 miljoniem cilvēku vācu valoda ir dzimtā valoda. Tiem, kam dzimtā valoda ir kāda no analītiskajām valodām, piemēram, angļu valoda, kurā nav locījumu, vācu valoda varētu būt viena pagrūta svešvaloda apguvei. Vācu valoda pieder pie fleksīvajām jeb lokāmajām valodām, kurā gramatiskās formas tiek izteiktas ar galotnēm. Ja tava dzimtā valoda arī ir kāda no fleksīvajām valodām, piemēram, latviešu valoda, vācu valodas gramatiskā sistēma nebūs pārāk sveša!

Kā noteikt vācu valodas zināšanu līmeni?

Ir vairāki veidi, kā noteikt vācu valodas zināšanu līmeni. Viens no tiem ir līmeņa noteikšanas tests. Daudzas valodu skolas un universitātes piedāvā izpildīt šo testu savās interneta vietnēs. Pēc testa izpildes uzzināsi savu līmeni, kurā mācīties vācu valodu. Otrs veids ir vācu valodas eksāmens jeb pilns valodas audits, kurā pārbauda gramatikas zināšanas, lasīšanas, rakstīšanas un runāšanas prasmes. Ja tev ir vāciski runājoši draugi, kolēģi vai ģimenes locekļi, tu viņiem vari lūgt novērtēt tavu izrunu, gramatisko pareizību un vārdu krājumu.

Kādi ir vācu valodas zināšanu līmeņi?

Ir seši vācu valodas zināšanu līmeņi, kas definēti Eiropas kopīgajās pamatnostādnēs valodu apguvei (CEFR) – A1 iesācēju līmenis, A2 elementārais līmenis, B1 zemāks par vidējo līmeni, B2 vidējais līmenis, C1 augstāks par vidējo līmeni, C2 eksperta līmenis.

Cik maksā vācu valodas kursi?

Vācu valodas kursu cena ir atkarīga no tavām vēlmēm un vācu valodas mācību plāniem. Tā ir atkarīga no kursu veida, piemēram, vai tie ir kursi grupā vai individuālās nodarbības, vai vācu valodas kursi notiek klātienē vai attālināti tiešsaistē. Cenu arī nosaka, vai vācu valodas pasniedzējs ir dzimtās valodas runātājs vai vietējais pasniedzējs ar kvalifikāciju un pieredzi.

Ko par Skrivanek vācu valodas kursiem saka mūsu klienti?

Klienti ir atzinīgi novērtējuši Skrivanek Baltic vācu valodas kursus! Visvairāk tiek novērtēta ātrā darba organizācija un mācību satura kvalitāte atbilstoši mūsdienu prasībām. Turklāt augstu tiek novērtēta pasniedzēju kvalifikācija, pieredze, precizitāte un profesionalitāte komunikācijā ar studentiem. Profesionāli pasniegtais mācību saturs daudziem mūsu studentiem palīdzējis paaugstināt konkurētspēju darba tirgū ar vāciski runājošiem uzņēmumiem un organizācijām, kā arī studēt universitātēs vāciski runājošās valstīs.

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Vācu valodas sarunvārdnīca

Vācu valodas sarunvārdnīca