Vācu valodas kursi pieaugušajiem

 

Vācu valodas kursi

Ja vēlies iemācīties vācu valodu vai atsvaidzināt skolā apgūtās valodas zināšanas, Mācību centrā Skrivanek piedāvājam vācu valodas kursus pieaugušajiem dažādos formātos – ņemot vērā tavas individuālās vēlmes, intereses un priekšzināšanas, lai kopā ar pasniedzēju vienotos par mācību tēmām, kas tiks apskatītas nodarbību laikā.

Vācu valodu iespējams apgūt gan grupu nodarbībās, gan individuāli, gan klātienē, gan attālināti, lai vācu valodas kursi ērti iekļautos tavā ikdienas ritmā.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

Noskaidro savu vācu valodas priekšzināšanu līmeni bez maksas

 

Angļu valodas tests

Ja vācu valoda apgūta jau iepriekš, piemēram, skolā vai pašmācības ceļā, bet neesi drošs par savu zināšanu līmeni un piemērotākajiem vācu valodas kursiem, mūsu mājaslapā pieejams bezmaksas vācu valodas tests. Tas aizņems vien 45 minūtes, un drīz pēc tam e-pastā saņemsi savus rezultātus.

Savukārt tos, kuri vācu valodu nolēmuši mācīties bez priekšzināšanām, gaida vācu valodas kursi iesācējiem.

Skrivanek mācību metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mūsu ilggadējā pieredze valodu pakalpojumu un mācību jomā ļāvusi izstrādāt unikālu metodi EFFECTO, kas palīdz efektīvi apgūt svešvalodas Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē. Pedagogi gādās, lai kursa programma būtu daudzpusīga un katras nodarbības laikā aug tavs zināšanu līmenis un pārliecība par valodas prasmēm.

Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, katras nodarbības laikā trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās. Skrivanek kursi tiek veidoti tā, lai nodarbības laikā vairāk runātu studenti, nevis pasniedzējs.

Lai vācu valodas apguves process kļūtu par interesantu piedzīvojumu, kursu programma un temati tiks izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu apgūsti ceļojumam un uzsāksi darbu Vācijas uzņēmumā.

Kāpēc mācīties vācu valodu?

 

Interesanti fakti

Vācu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Ja vācu valodas apguvi vēlies apvienot ar socializēšanos un iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem tev ir jau pirmā kopīgā interese, piemērotākās būs mācību nodarbības grupās. Mācību grupa ir neliela – 6 līdz 12 cilvēki.

Vācu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros. Savukārt vasarās tiek organizēti intensīvie vācu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Nodarbības notiek mūsu birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot bezmaksas siltos dzērienus un modernas, mājīgas telpas.

Vācu valodas kursi online

 

Online kursi

Ja galvaspilsētas centrs tev nav ērta atrašanās vieta vai kursu grafiks nesakrīt ar ikdienas ritmu, pieejami vācu valodas kursi tiešsaistē programmā Zoom grupās vai individuālās nodarbībās, nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Tā ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē.

Apgūsti vācu valodu individuāli privātstundās

 

Individuālie kursi

Ja vācu valodu vēlies apgūt ātri un efektīvi, labākais risinājums ir individuālās nodarbības klātienē vai attālināti. Šie būs speciāli tev veidoti kursi, kuru centrā būs tavas vajadzības un programma tiks veidota atbilstoši šī brīža zināšanām un valodas apguves mērķim, lai mācību laikā uzlabotu valodas gramatikas zināšanas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes. Individuālie vācu valodas kursi pieejami ne tikai ar vietējo, bet arī ar ārzemju pasniedzēju.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālās nodarbības varēsi plānot kopā ar pasniedzēju, vienojoties par mācību norises vietu, veidu un intensitāti – cik reizes nedēļā un cik stundas veltīsi vācu valodas apguvei.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos vācu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie vācu valodas kursi vai privātstundas

Vācu valoda iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Skrivanek piedāvā vācu valodas kursus arī studentiem bez priekšzināšanām gan grupu, gan individuālās nodarbībās. Pasniedzējs kursu laikā ieliks spēcīgus valodas pamatus, kas ļaus tālāk vai nu turpināt mācības nākamā zināšanu līmeņa kursos vai mācīties pašam.

Mūsu pasniedzēji kursu nodarbības veido daudzpusīgi, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu gan vācu valodas gramatikas pamatus, uzreiz mācoties tos lietot arī praksē, gan komunikācijas prasmes – jau pirmajās nodarbībās jāmācās un jātrenējas izteikties vācu valodā. Tāpat kursa nodarbībās ir klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi, un tas viss notiek caur interaktīvu un radošu mācību procesu nepiespiestā gaisotnē.

Valodu kursi Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Jebkuras jaunas zināšanas un prasmes paplašina mūsu redzesloku, un valodu zināšanas jo īpaši ir bagātība. Mācību centrā Skrivanek pieejami angļu, franču, itāļu, krievu, latviešu, norvēģu, spāņu un zviedru valodas kursi grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams mācīties arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena vēlmēm un vajadzībām.

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Vācu valodas sarunvārdnīca

Vācu valodas sarunvārdnīca
Compare Products
No products were added to compare list
Return to Shop
Individuālie igauņu valodas kursi online
INDIVIDUĀLIE IGAUŅU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
73
Individuālie lietuviešu valodas kursi online
INDIVIDUĀLIE LIETUVIEŠU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
73
Individuālie latviešu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE LATVIEŠU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
51
Individuālie latviešu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE LATVIEŠU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
57
Individuālie franču valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE FRANČU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie franču valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE FRANČU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie itāļu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie itāļu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie spāņu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie spāņu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70