fbpx

Individuālās nodarbības

 

Privātstundas

Mūsu mācību paradumi un vajadzības ir dažādas, tāpēc Mācību centrs Skrivanek piedāvā ne tikai mācīties grupās, bet arī svešvalodu privātstundas. Individuālie valodu kursi būs piemērotākā izvēle, ja valodu vēlies apgūt ātri un efektīvi, saņemot nedalītu pasniedzēja uzmanību visu nodarbības laiku. Turklāt šādi varēsi apgūt arī salīdzinoši retas valodas atbilstoši tavam priekšzināšanu līmenim un interesēm. Individuālie valodu kursi pieejami gan pieaugušajiem, gan bērniem – atliek tikai pieteikties!

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos svešvalodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Mācības klātienē un attālināti

 

Norises vieta

Individuālās nodarbības var tikt organizētas gan klātienē Skrivanek mājīgajā birojā Rīgas centrā, gan attālināti Zoom, Skype vai kādā citā tev ērtā online rīkā.

Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē – nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Ja nedzīvo Rīgā, pēc darba labprātāk mācies mājās vai bieži dodies komandējumos un ceļojumos, attālinātas mācības ir lielisks risinājums.

Individuālie kursi klātienē

Tev pielāgots mācību saturs un intensitāte

 

Priekšrocības

Individuālo valodu kursu priekšrocība ir tavām vēlmēm, interesēm un vajadzībām pielāgotas nodarbības. Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža zināšanas un pielāgojot kursa saturu izvirzītajam mērķim, lai mācību laikā uzlabotu izvēlētās svešvalodas gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Lai valodu apgūtu interesanti un tu uzreiz mācītos to praktiski pielietot, pasniedzējs nodarbības veidos, ņemot vērā tavas individuālās intereses un vajadzības, piemēram, ja tevi aizrauj kāda noteikta tēma vai valodu apgūsti ceļojumiem, komunikācijai ar ārvalstu kolēģiem vai biznesa partneriem, lietišķajai sarakstei darbā u. c.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos tas var mainīties, ņemot vērā tavas un pasniedzēja iespējas, jums vienojoties par mācību biežumu, norises vietu un laiku.

Individuālas mācību nodarbības sākuma maksa attālināti ir 51 EUR – cena mainās atkarībā no izvēlētās valodas, mācību intensitātes un programmas satura.

Īpaša mācību metode EFFECTO

 

Mācību metode

Mēs strādājam ar unikālu metodi veiksmīgai svešvalodas apguvei – EFFECTO, kas tiek izmantota Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē un palīdz valodas apgūt ātrāk un efektīvāk. Metodes pamatā ir valodas prasmju iegūšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās.

Pasniedzēji mācības veido tā, lai studenti nostiprinātu valodas gramatiku, uzreiz to pielietojot praksē, un nebaidītos runāt. Tāpat nodarbību laikā tiek attīstītas rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas prasmes.

Īpaša mācību metode

Kādas valodas var apgūt Skrivanek?

 

Valodu kursi Skrivanek

Sākotnēji jebkura svešvaloda ir liels izaicinājums, taču jo vairāk mācāmies jaunas valodas un papildinām savas zināšanas, jo vieglāk un interesantāk paliek.

Mācību centra Skrivanek pamata piedāvājumā ir angļu, latviešu, spāņu, franču, itāļu, norvēģu, vācu, zviedru un krievu valodas kursi, taču, izvēloties individuālās nodarbības, svešvalodu kursu klāsts ir tikai plašāks – pieejami arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu un citu valodu kursi. Sazinies ar mums, un kopā mēs īstenosim tavas vēlmes.

Kursi studentiem ar un bez priekšzināšanām

 

Svešvalodu tests

Individuāli valodas kursi pieejami gan studentiem ar priekšzināšanām, lai atsvaidzinātu vai attīstītu valodas prasmes, gan tiem, kuri valodu vēlas apgūt no sākuma.

Savu priekšzināšanu līmeni varēsi noskaidrot kopā ar pasniedzēju, bet, ja vēlies apgūt angļu vai vācu valodu, aicinām aizpildīt jau tagad bezmaksas testu mūsu mājaslapā.

Angļu valodas privātstundas

 

Angļu valodas kursi

Viena no pieprasītākajām un populārākajām valodām mūsdienās ir angļu valoda. Skrivanek piedāvājumā ir ne tikai angļu valodas grupu nodarbības, bet arī individuālie angļu valodas kursi neatkarīgi no tava priekšzināšanu līmeņa.

Angļu valodas kursi mūsu pieredzējušo pasniedzēju pavadībā ieliks spēcīgus valodas pamatus iesācējiem, savukārt, ja vēlies iegūt jaunu zināšanu līmeni profesionālās izaugsmes dēļ, pieejami arī individuālie angļu valodas kursi lietpratējiem, kur nodarbību centrā ir konkrēts valodas pielietojums: biznesa angļu valoda darījumu sarunās un uzņēmuma prezentācijās, e-pastu komunikācija angļu valodā, iemācoties veidot efektīvu e-pasta struktūru un ievērot valodas etiķetes, lai atstātu par sevi labu iespaidu, u. c.

Angļu un citu valodu veiksmīgas apguves pamatā ir motivācija un regularitāte – svarīgi svešvalodai veltīt laiku katru dienu un daudzpusīgi, nostiprinot nodarbību laikā gūtās prasmes un zināšanas. Tas, cik ātri izdosies iemācīties angļu valodu, ir ļoti individuāli, taču pētījumi liecina, ka, veltot angļu valodas apguvei vismaz piecas stundas dienā septiņas dienas nedēļā, gada laikā iespējams no iesācēja kļūt par akadēmiskā līmeņa angļu valodas lietotāju.

Angļu valodas privātstundas