fbpx

Dāņu valodas kursi pieaugušajiem

 

Dāņu valodas kursi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā dāņu valodas kursus pieaugušajiem daudz un dažādos formātos – dāņu valodas nodarbības pieejamas grupās un individuāli, klātienē un attālināti. Tiem, kuri sāk ceļu uz dāņu valodas zināšanām no sākuma, izveidoti kursi iesācējiem. Savukārt, ja vēlies attīstīt un papildināt līdzšinējās zināšanas, iespējams izveidot pat individuālu kursa programmu un grafiku atkarībā no tavām velmēm un valodas apguves mērķa, esošajām zināšanām, dienas ritma un lokācijas.

Mūsu pasniedzēji ar ilggadēju pieredzi un kaislību pret valodām palīdzēs dāņu valodu apgūt efektīvi un daudzpusīgi, lai tu sasniegtu izvirzīto mērķi ātri un priekpilni.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Lai dāņu valodas nodarbības būtu interesantas, kursu programma un temati tiks izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu jāapgūst ceļošanai, darbam biznesa vidē vai varbūt vēlies iemācīties valodu, jo tajā plaši pieejami kādai konkrētai nozarei veltīti izdevumi.

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO –, kas tiek izmantota Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē, palīdzot apgūt dažādas valodas tūkstošiem cilvēku.

Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās reālajai dzīvei pietuvinātās situācijās.

Dāņu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Kā jebkuras svešvalodas apguvē, arī dāņu valodas mācību gadījumā galvenais ir atrast pareizo motivāciju. Visvieglāk un pareizāk valodu no nulles būs apgūt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, kurš palīdzēs dāņu valodu iepazīt sistemātiski un daudzpusīgi.

Tiem studentiem, kuri dāņu valodu mācīsies pirmoreiz, mēs piedāvājam dāņu valodas kursus iesācējiem grupu nodarbībās vai individuāli, ieliekot spēcīgus valodas pamatus. Mūsu pasniedzēji mācību programmu veido tā, lai studenti efektīvi nostiprinātu dāņu valodas gramatiku, uzreiz mācoties to lietot praksē, un iegūtu drosmi runāt jaunā valodā – jau pirmajās nodarbībās jāmācās un jātrenējas izteikties dāņu valodā. Nodarbībās sagaida arī klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi, un mācības notiek interaktīvā un radošā atmosfērā.

Kāpēc mācīties dāņu valodu?

 

Interesanti fakti

Dāņu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Dāņu valodu var apgūt, izvēloties grupu nodarbības, tādējādi mācību stundas pavadot nelielā, motivētā kompānijā, ar kuru arī pēc mācību beigām varat veidot kopīgu dāņu valodas sarunu klubu, lai iegūtās prasmes regulāri pielietotu un attīstītu.

Dāņu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un mācības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros.

Savukārt par aizraujošu un vērtīgu vasaras piedzīvojumu var kļūt intensīvie dāņu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Mācību nodarbības notiek Skrivanek birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas, mājīgas telpas un bezmaksas siltos dzērienus.

Dāņu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Ne visiem kursi galvaspilsētā atbilst ikdienas ritmam un lokācijai, bet mūsdienās tehnoloģijas nodrošina iespēju mācīties no jebkuras vietas pasaulē – nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu.

Šādiem valodu interesentiem mēs piedāvājam dāņu valodas kursus tiešsaistē programmā Zoom gan grupās, gan individuāli. Varēsi pieslēgties mācībām no mājām, tāpat nodarbības nebūs jāizlaiž, kad esi ārpus valsts.

Individuālie dāņu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja noteiktu dāņu valodas zināšanu līmeni nepieciešams apgūt pēc iespējas ātrāk, labākais risinājums būs individuālie dāņu valodas kursi klātienē vai attālināti, izmantojot Zoom vai citu online rīku. Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža zināšanas un pielāgojot kursa saturu izvirzītajam mērķim, lai mācību laikā uzlabotu dāņu valodas gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos varēsiet vienoties par mācību intensitāti un biežumu, norises vietu un laiku atkarībā no tavām iespējām un vēlmēm.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos dāņu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie dāņu valodas kursi un privātstundas, Skrivanek

Apgūsti kopā ar mums arī citas valodas

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Mācību centrs Skrivanek piedāvā angļu, spāņu, franču, itāļu, norvēģu, vācu, zviedru un krievu valodas kursus grupās, savukārt privātstundās iespējams apgūt arī igauņu lietuviešu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, lai mēs kopā īstenotu tavas ieceres, jo svešvalodu kursi ir viena no iespējām paplašināt savu zināšanu loku un pavadīt savu laiku vērtīgi.

Jebkuras jaunas zināšanas un prasmes paplašina mūsu redzesloku, un valodu zināšanas ir jo īpaša bagātība. Visbiežāk cilvēki apgūst svešvalodu karjeras iespēju dēļ, plānojot doties ceļojumā vai pārvākties uz citu valsti, taču jaunas valodas apguve patiesībā trenē arī dzimtās valodas prasmes, atmiņu un prāta asumu.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Dāņu valodas sarunvārdnīca

Lejupielādē dāņu valodas sarunvārdnīcu bez maksas