fbpx

Valodu kursi klātienē

 

Svešvalodu kursi Rīgā

Ja labprātāk mācies klātienē un vēlies, lai valodas kursi kļūst par interesanti pavadītu laiku, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, Skrivanek piedāvājumā ir valodu kursi Rīgā. Mums ir prieks tikties ar studentiem dzīvē – mūsu mājīgajā valodu skolā pašā pilsētas centrā Lāčplēša ielā 87C –, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas telpas, draudzīgu atmosfēru un bezmaksas siltos dzērienus.

Klātienē pieejamas gan individuālas, gan grupu nodarbības, un iegūt dažādu valodu zināšanas iespējams gan darbadienās, gan sestdienās. Ieskaties mūsu valodu kursu grafikā un izvēlies sev piemērotāko valodu kursu!

Tiem valodu entuziastiem, kuri nedzīvo Rīgā vai neatrodas Latvijā, mēs piedāvājam dažādus valodu kursus online, lai valodas zināšanas varētu iegūt no jebkuras vietas pasaulē. Nodarbības notiek, izmantojot Zoom, Skype, MS Teams vai kādu citu tev ērtu online programmu.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Grupu nodarbības

 

Valodu kursi Rīgas centrā

Mācību grupa tiek veidota, balstoties studentu priekšzināšanās. Katrā grupā studentu skaits nav liels (6–12 cilvēki), tādējādi valodas prasmes tiek iegūtas un nostiprinātas nelielā, motivētā kompānijā.

Mācību centra Skrivanek lepnums ir mūsu augsti kvalificētie pasniedzēji, kuri ir atsaucīgi un atvērti studentu vēlmēm un interesēm, plānojot mācību programmu. Nodarbības tiek veidotas tā, lai studenti efektīvi nostiprinātu gan valodas gramatiku, uzreiz mācoties to lietot praksē, gan iegūtu drosmi runāt jaunajā valodā. Tāpat valodas zināšanas tiek iegūtas caur klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumiem.

Izmantojot mācību metodi EFFECTO, kas palīdzējusi veiksmīgi apgūt jebkuru svešvalodu jau tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, pasniedzēji nodarbības organizē interaktīvi un brīvā gaisotnē, kursiem kļūstot par aizraujoši pavadītu laiku. Pasniedzējiem patīk izmantot dažādas spēles, mīklas un radošus uzdevumus. Nodarbībās studenti strādā gan pāros, gan grupās, trenējot valodas prasmes daudzpusīgi.

Apgūsti svešvalodu individuāli

 

Individuālie kursi klātienē

Individuālas nodarbības būs piemērotākas, ja noteiktu valodas zināšanu līmeni nepieciešams apgūt pēc iespējas ātrāk. Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, novērtējot tavas priekšzināšanas un ņemot vērā vajadzības un intereses. Valodas gramatikas, rakstīšanas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes tik iegūtas sistemātiski un daudzpusīgi.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos pasniedzēji ir atvērti un kopā varēsiet vienoties par mācību intensitāti un biežumu.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Kādas valodas var apgūt Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Jebkura jauna valoda ir iespēja paplašināt savas zināšanas. Valodu kursi būs ļoti labs intelektuālais treniņš – valodas apguve trenē atmiņu un prāta asumu, palīdz labāk koncentrēties, kā arī attīsta radošās domāšanas un dzimtās valodas prasmes.

Mēs piedāvājam mācīties angļu, spāņu, franču, zviedru, norvēģu, vācu un krievu valodu grupās, bet vēl plašākas ir individuālo kursu iespējas – kopā ar mūsu pasniedzējiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu u. c. Tāpat Skrivanek organizē latviešu valodas kursus iesācējiem gan krievu, gan angļu valodā runājošajiem.

Angļu valodas kursi Rīgā

 

Angļu valodas kursi

Tā kā angļu valoda mūsdienās ir viena no populārākajām un pieprasītākajām valodām visā pasaulē dažādās nozarēs un lieti noderēs kā karjeras attīstībā, tā privātajā sfērā, mācību centrs Skrivanek organizē angļu valodas kursus dažādiem zināšanu līmeņiem un vajadzībām gan grupu nodarbībās, gan individuāli klātienē un online vidē.

Pieaugušajiem tiek organizēti gan vispārīgi angļu valodas kursi, gan lietišķās angļu valodas kursi. Tāpat angļu valodu iespējas apgūt kādas konkrētas nozares aspektā, ja vēlies uzlabot savas profesionālās zināšanas. Skrivanek angļu valodu var apgūt arī bērni un jaunieši, sākot no pašiem mazākajiem un beidzot ar 9. un 12. klašu topošajiem absolventiem, gatavojoties eksāmenam.

Kā papildināt valodu zināšanas ārpus mācību laika?

 

Kā apgūt svešvalodu efektīvāk

Jebkuras valodas apguvē svarīgi trenēt savas valodas prasmes ne tikai mācību nodarbības laikā, bet arī regulāri savā ikdienā – klausoties mūziku, lasot medijus, grāmatas, skatoties kino un izmantojot valodas prasmes praktiski, ja esi devies ceļojumā.

Bez priekšzināšanām jebkura svešvaloda šķiet liels izaicinājums, taču jo vairāk mācāmies jaunas valodas un papildinām savas zināšanas, jo vieglāk paliek. Valoda ir sistemātiska – ne velti valodas ir sagrupētas pēc to izcelsmes un raksturīgajām iezīmēm fonētiski un gramatiski.

Lai svešvalodu izdotos iemācīties ātrāk un vieglāk, svarīgi ievīt mācību paradumus savā ikdienā tā, lai valodas apguve sagādā prieku, piemēram, meklējot sev interesējošus medijus vai TV šovus jaunajā valodā vai atrodot online vēstuļdraugu, kuram tā ir dzimtā valoda. Pats galvenais – nebaidīties kļūdīties un turpināt regulāri lietot valodu, neuztraucoties par izrunas neprecizitātēm vai gramatisko konstrukciju kļūdām sākumā.

Kā papildināt valodu zināšaas ārpus mācību laika?