fbpx

Norvēģu valodas kursi pieaugušajiem

 

Norvēģu valodas kursi

Pie mums – Mācību centrā Skrivanek – var mācīties norvēģu valodu daudz un dažādos veidos. Izvēloties sev piemērotākos norvēģu valodas kursus, iesakām ņemt vērā tavas priekšzināšanas, intereses un vēlmes, dienas ritmu un atrašanās vietu. Norvēģu valodas kursi pieaugušajiem pieejami grupu nodarbībās un privātstundās, klātienē un attālināti. Nav svarīgi, vai tev jau ir norvēģu valodas priekšzināšanas un vēlies tās uzlabot vai sāksi valodas apguvi no sākuma, pie mūsu pasniedzējiem norvēģu valodas kursi būs ne tikai lietderīgi, bet arī aizraujoši pavadīts laiks.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Mēs strādājam ar unikālu metodi labākai svešvalodas apguvei – EFFECTO –, kas tiek izmantota Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē un palīdzēs arī tev norvēģu valodu apgūt ātri un efektīvi. Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās sadzīvei pietuvinātās situācijās.

Lai mācīties norvēģu valodu būtu interesanti, kursu programma un temati tiks izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu jāapgūst ceļošanai vai darba dēļ, lai komunicētu ar kolēģiem.

Norvēģu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Kā jebkuras svešvalodas apguvē, arī mācoties norvēģu valodu, galvenais ir atrast pareizo motivāciju. Tiem studentiem, kuri norvēģu valodu mācīsies bez priekšzināšanām, mēs piedāvājam norvēģu valodas kursus iesācējiem grupu nodarbībās vai individuāli, ieliekot spēcīgus valodas pamatus.

Mācības notiek interaktīvi un nepiespiestā gaisotnē, lai mācību laiks pavadīts ne vien efektīvi un produktīvi, bet arī radoši. Mūsu pasniedzēji mācības veido tā, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu norvēģu valodas gramatiku, uzreiz to pielietojot arī praksē, un nebaidītos runāt jaunajā valodā, tāpat nodarbībās ir klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi.

Kāpēc mācīties norvēģu valodu?

 

Interesanti fakti

Norvēģu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Izvēloties grupu nodarbības, norvēģu valodas apguvi var apvienot ar socializēšanos un jaunu draugu iegūšanu, mācību stundas pavadot nelielā, motivētā kompānijā.

Norvēģu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vakaros. Savukārt vasarās pieejami intensīvie norvēģu valodas kursi, kad nodarbības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Mācību nodarbības notiek Skrivanek birojā Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas, mājīgas telpas un bezmaksas siltos dzērienus.

Norvēģu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Tiešsaistes mācību lielākais pluss ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē, nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Mēs piedāvājam norvēģu valodas kursus tiešsaistē programmā Zoom gan grupās, gan individuāli.

Individuālie norvēģu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja noteiktu norvēģu valodas zināšanu līmeni nepieciešams apgūt īpaši ātri, daudz piemērotāks risinājums būs individuālie norvēģu valodas kursi klātienē vai attālināti, izmantojot Zoom vai citu online rīku. Šīs būs speciāli tev veidotas nodarbības, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža zināšanas un pielāgojot kursa saturu tavām vajadzībām, piemēram, lai mācību laikā uzlabotu norvēģu valodas gramatikas un rakstīšanas prasmes vai vairāk koncentrētos uz runāšanu un vārdu krājuma attīstīšanu.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), bet mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos varēsiet vienoties, cik reizes nedēļā un cik stundas vienai nodarbībai veltīsiet, lai norvēģu valodu apgūtu atbilstoši iecerētajam mērķim.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos norvēģu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie norvēģu valodas kursi, Skrivanek

Mācies valodas Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Svešvalodu kursi ir viena no iespējām paplašināt savu zināšanu loku un pavadīt laiku vērtīgi, turklāt jaunas valodas apguve patiesībā trenē arī dzimtās valodas prasmes, atmiņu un prāta asumu. Lai arī sākotnēji jebkura svešvaloda ir liels izaicinājums, jo vairāk mācāmies jaunas valodas un papildinām savas zināšanas, jo vieglāk paliek.

Mācību centrs Skrivanek piedāvā arī angļu valodas, spāņu, franču, itāļu, zviedru, vācu un krievu valodas kursus grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Norvēģu valodas sarunvārdnīca

Norvēģu valodas sarunvārdnīca