fbpx

Angļu valodas sarunu klubs ir lieliska vieta tiem studentiem, kuri ir nolēmuši attīstīt savas runas prasmes angļu valodā. Mūsu pasniedzēji izmanto interaktīvas mācību metodes, tostarp lomu spēles, prezentācijas, dažādas diskusijas, kas palīdz paplašināt vārdu krājumu un apgūt idiomas, veido izpratni par teikumu struktūru angļu valodā, attīsta sarunvalodas prasmes un māca lietot valodu lietišķajā saskarsmē, lai to visu praktiski pielietotu nodarbībās un ārpus tām.

Angļu valoda online

 

Sarunu klubs

Angļu valodas sarunu klubs norit tiešsaistē platformā Zoom. Nodarbības notiek reizi nedēļā, un tās vada ārzemju pasniedzējs. Vienas šādas angļu valodas nodarbības ilgums ir 90 minūtes, un cena ir 13 eur, maksājot par katru nodarbību atsevišķi, vai 42 eur tiem, kas apmaksā uzreiz četras nodarbības.

Tiešsaistes formāta lielākais pluss ir iespēja gan pašam apgūt angļu valodu no jebkuras vietas pasaulē, gan strādāt ar ārzemju pasniedzēju. Turklāt online angļu valodas sarunu klubs ir lielisks risinājums tiem, kas nedzīvo Rīgā, bieži dodas komandējumos vai ceļo.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Kāpēc izvēlēties angļu valodas sarunu klubu?

Iegūsti pārliecību, runājot angļu valodā

Iespējams, angļu valodu esi apguvis skolā, kā arī mācījies jau kādos angļu valodas kursos, taču angļu valodas sarunu klubs ir iespēja praktizēt valodu. Dažreiz cilvēkiem ir jārunā angļu valodā darbā vai studijās, bet, neskatoties uz esošajām zināšanām, viņi jūtas nedroši. Sarunu kluba interaktīvās nodarbības palīdzēs ne tikai uzlabot angļu valodas zināšanas un attīstīt izpratni par angļu valodas izrunu, gramatiku un vārdu krājumu, bet arī iegūt pārliecību un pamazām arvien brīvāk runāt angļu valodā.

Satiec jaunus cilvēkus

Angļu valodas sarunu klubs ir lieliska iespēja satikt jaunus cilvēkus, iespējams, pat iepazīties ar dažādām kultūrām. Angļu valodas sarunu klubi (English Conversation Club) ir populāri dažādu pasaules pilsētu kopienās, lai kopā pulcētos cilvēki, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda, un jautri un lietderīgi pavadītu laiku. Sarunu klubā kopā ar angļu valodas zināšanām tu attīsti arī savas sociālās un komunikācijas prasmes un mācies formulēt savu viedokli – diskusijās, veidojot stāstījumus, daloties savos iespaidos par kādām tēmām vai notikumiem.

Apgūt valodu kopā ar cilvēkiem, ar kuriem tevi vieno kopīgas intereses, ir motivējoši – sarunu klubs var sniegt atbalstu, lai turpinātu strādāt pie savām angļu valodas zināšanām. Šī ir iespēja apmainīties ar pieredzi, mācīties no citiem un būt daļai no domubiedru loka.

Mācību metode EFFECTO

 

Skrivanek mācību metode

Uzskatām, ka studentiem apgūt jaunu valodu kā sarunvalodas, tā gramatikas zināšanu aspektā ir daudz vieglāk caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, nodarbību laikā trenējot spēju svešvalodu izmantot spontāni un ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās. Viens no mūsu lepnumiem ir unikāla mācību metode EFFECTO, kas palīdzēs apgūt angļu valodu efektīvi un sistemātiski, bet arī ar prieku un aizrautību.

Lai angļu valodas apguves process būtu interesants, sarunu kluba programma un temati tiek izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, valodu apgūsti ceļošanai un vēlies raiti un brīvi komunicēt ar vietējiem, darba dēļ, lai pārstāvētu savu uzņēmumu sarunās ar biznesa partneriem, vai vēlies kopā apspriest hobijus vai sporta notikumus.

Bezmaksas priekšzināšanu tests

 

Angļu valodas tests

Tiem, kas angļu valodu apguvuši iepriekš – piemēram, skolā vai pašmācību ceļā, – un vēlas savas prasmes uzlabot, iesakām noskaidrot savu priekšzināšanu līmeni, aizpildot mūsu mājaslapā pieejamo bezmaksas angļu valodas testu. Tas aizņems vien 45 minūtes, un drīz pēc tam e-pastā saņemsi savus rezultātus.

Savukārt tos, kuri angļu valodu nolēmuši mācīties bez priekšzināšanām, aicinām pieteikties iesācēju (A1 līmeņa) kursiem, jo spēcīgus un stabilus valodas pamatus vislabāk ielikt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā.

Angļu valodas kursi Skrivanek

 

Angļu valodas apguve

Skrivanek atradīsi dažādus angļu valodas kursus pieaugušajiem jebkurā valodas zināšanu līmenī (A1–C1). Atliek izvēlēties piemērotāko formātu, ņemot vērā savas individuālās vēlmes un intereses, priekšzināšanas, dienas ritmu un atrašanās vietu.

Pie mums notiek angļu valodas grupu nodarbības, bet var arī mācīties individuāli, turklāt kursi tiek organizēti gan Rīgā, Skrivanek birojā, gan attālināti. Tāpat piedāvājam angļu valodas kursus lietpratējiem, lai strādātu pie savām valodas zināšanām kādā noteiktā jomā vai nozarē, piemēram, biznesa angļu valoda darījumu sarunām un uzņēmuma prezentācijām, e-pastu komunikācija angļu valodā u. c. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu tavām vajadzībām.

Angļu valodas mācības Skrivanek valodu skolā