fbpx

Lietuviešu valodas kursi pieaugušajiem

 

Lietuviešu valodas kursi

Mācību centra Skrivanek piedāvājumā tagad arī mūsu latviešu valodai radniecīgās lietuviešu valodas kursi. Lietuviešu valodu iespējams mācīties individuālās nodarbībās gan klātienē Rīgā vai citur Latvijā, gan tiešsaistē tev ērtā online rīkā, kā Zoom, Skype vai MS Teams.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Individuāli lietuviešu valodas kursi un to priekšrocības

 

Individuālie kursi

Individuāli lietuviešu valodas kursi ir speciāli tev organizēti kursi, kas palīdzēs valodu apgūt ātrāk un efektīvāk. Pasniedzējs nodarbības veido, ņemot vērā tavas priekšzināšanas, intereses un vajadzības.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču individuālajos kursos kopā ar pasniedzēju varēsi vienoties par tādiem aspektiem kā laiks un vieta, biežums un mācību intensitāte.

Nodarbības iespējams organizēt gan klātienē Rīgā (Skrivanek birojā) vai citur Latvijā, gan attālināti kādā tev ērtā online programmā, kur ir video zvana funkcija. Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja apgūt valodu no jebkuras vietas pasaulē, nodarbības nav jāizlaiž vai jāpārplāno, dodoties ceļojumā vai komandējumā.

Īpašais piedāvājums

Vienas individuālas nodarbības cena ir no 73 EUR, bet jāņem vērā, ka cena ir atkarīga no kursu formāta un vajadzībām. Skrivanek īpašais piedāvājums – apmeklējot individuālos svešvalodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu.

Individuālie lietuviešu valodas kursi vai pirvātstundas

Mūsu pašu izstrādāta mācību metode

 

Mācību metode

Lai palīdzētu studentiem saglabāt motivāciju visu kursu garumā, mūsuprāt, svarīgi, ka laiks tiek pavadīts arī aizraujoši, nevis tikai akadēmiski iegūstot valodas zināšanas. Mācību metodi EFFECTO veiksmīgi pielieto Skrivanek Holding SE valodu skolās visā pasaulē, un tā palīdzējusi ātri, efektīvi un priekpilni apgūt svešvalodas tūkstošiem cilvēku.

EFFECTO veiksmes formulu veido aktivitāte, radošums un jautrība. Katrs valodas kurss tiek veidots uz daudzpusīgu valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšanu caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās. Pie mums nodarbības laikā pasniedzēji pēc iespējas vairāk aicina runāt studentus.

Kāpēc mācīties valodas Skrivanek?

 

Mācību centrs Skrivanek

Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti saņemtu profesionālu un draudzīgu atbalstu svešvalodu apguvē, tāpēc esam izstrādājuši inovatīvas apmācību metodes, kā arī nepārtraukti pilnveidojam savas prasmes un sekojam nozares jauninājumiem. Skrivanek 25 gadus ilgā pieredze valodu pakalpojumu un mācību jomā parādījusi, ka spēcīgus un stabilus valodas pamatus vislabāk ielikt pieredzējuša pasniedzēja pavadībā, tāpēc pie mums strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki – visi pasniedzēji tiek atlasīti, stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

Citu valodu kursi Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Valodu zināšanas ir neatsverama bagātība, jo īpaši mūsdienās, kad pasaule ir plaši atvērta, piedāvājot ne tikai ceļot, strādāt un dzīvot ārvalstīs, bet tāpat attālināti sadarboties ar ārvalstu partneriem biznesā vai veidot karjeru starptautiskā uzņēmumā.

Pie mums var mācīties angļu, vācu, franču, itāļu, norvēģu, spāņu un zviedru valodu grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir vēl plašāks – kopā ar mūsu lieliskajiem pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Atliek tikai sazināties ar mums, un mēs atradīsim labāko risinājumu!

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

Kāpēc mācīties lietuviešu valodu?

 

Interesanti fakti

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Lietuviešu valodas sarunvārdnīca

Lietuviešu valodas sarunvārdnīca