fbpx

EFFECTO – efektīvākai svešvalodu apguvei

 

Mācību metode

Neatkarīgi no tā, kādu iemeslu dēļ nepieciešami svešvalodu kursi – atsvaidzināt jau esošās zināšanas, apgūt nozares terminoloģiju vai iemācīties svešvalodu jaunu tirgu apgūšanai –, Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei būs noderīga visos gadījumos.

EFFECTO ir patentēta valodu mācību metode, kas izstrādāta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

EFFECTO metodes pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās. Mācībās uzsveram aktīvo valodas prasmju (runāšana un rakstīšana) attīstīšanu. Studenti pilnveido praktiskās svešvalodas prasmes, un mācību laiks netiek pavadīts, pildot teorētiskos uzdevumus darba burtnīcās.

Mācību plāni un temati ir izstrādāti, pamatojoties uz konkrētās grupas dalībnieku ieteikumiem un vajadzībām. Svešvalodu apguve notiek ērtā vidē, draudzīgā gaisotnē. Nodarbībās studenti strādā gan pāros, gan grupās. Mācībās tiek izmantoti dažādi uzdevumi, spēles, mīklas, šarādes un citas aizraujošas aktivitātes.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

EFFECTO priekšrocības

 
Mācību metode Skrivanek mācību centrā