fbpx

Svešvalodu kursi

 

Uzņēmumiem

Valodu mācību centrs Skrivanek jau vairāk nekā 15 gadus nodrošina valodu kursus Latvijas uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām, valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu pieredze un tiekšanās uz izcilību, rūpējoties par mūsu klientiem profesionāli, pārdomāti un ar atbildību, ļauj realizēt jebkura apjoma un sarežģītības svešvalodu mācību projektus, pielāgojoties jūsu uzņēmuma vajadzībām un interesēm.

Skrivanek tulkošanas biroja un valodu skolas darbinieki nepārtraukti seko nozares jauninājumiem un apgūst papildu prasmes un zināšanas, lai strādātu moderni un efektīvi. Mūsu mācību centrā strādā tikai augsti kvalificēti svešvalodu pasniedzēji, kuri atlasīti, stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības un izvērtējot ne tikai viņu valodas zināšanas, bet arī pedagoģijas prasmes un pieredzi darbā ar pieaugušajiem un uzņēmumiem.

Kopā mēs īstenosim jūsu ieceres ceļā uz panākumiem

Ja vēlaties veikt vērtīgu ieguldījumu uzņēmuma un darbinieku izaugsmē, sazinieties ar mums un pastāstiet par savām vēlmēm un vajadzībām. Mēs sagatavosim individuālu piedāvājumu, vienojoties par valodu kursu un apmācību cenu, intensitāti un vietu, mācību programmu un tās saturu.

Vēlaties uzdot jautājumu?

Sazinieties ar mums!

 

Mūsu pašu izstrādāta mācību metode

 

Skrivanek izveidotā mācību metode EFFECTO palīdzējusi ātri un efektīvi apgūt valodas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Tās pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās. Mācību laikā liekam uzsvaru uz valodas aktīvo prasmju attīstīšanu, nevis teorētiskām lekcijām un uzdevumiem. Mūsu pieredze liecina – lai valodas prasmju apguvē saglabātu motivāciju, svarīgi, ka kursu laikā nepazūd arī prieks un rotaļīgums. Pie mums svešvalodas nodarbības norit draudzīgā, nepiespiestā gaisotnē caur interaktīviem uzdevumiem, spēlēm un citām aktivitātēm gan individuāli, gan pāros un grupās, kas uzlabo arī uzņēmuma darbinieku savstarpējās attiecības un sociālās prasmes.

Jūsu vajadzībām izstrādāta mācību programma

 

Mēs piedāvājam mācību programmu, kas atbilst uzņēmuma vajadzībām,– neatkarīgi no tā, vai nepieciešams uzlabot uzņēmuma darbinieku valodas zināšanu līmeni, apgūt nozares terminoloģiju, iemācīties jaunu svešvalodu starptautiskai darbībai.

Izvēlieties saviem darbiniekiem specializētos valodu kursus un seminārus, ja viņu darba pienākumos ir svešvalodā prezentēt uzņēmumu, piedalīties sanāksmēs un komunicēt ar ārvalstu kolēģiem un sadarbības partneriem, kā arī jāizmanto nozarei atbilstoši termini, piemēram, finanšu, ekonomikas, apdrošināšanas, medicīnas, jurisprudences, mārketinga, enerģētikas, loģistikas jomā.

Valodas kursi ir vērtīgs ieguldījums jūsu biznesa attīstībā. Palīdzot uzņēmuma darbiniekiem pārvarēt valodas barjeru, iegūsiet par sevi pārliecinātus, motivētus profesionāļus, kas jūs veiksmīgi pārstāvēs starptautiski.

Mācības grupās un individuālas nodarbības

 

Mēs piedāvājam gan grupu, gan individuālas nodarbības. Individuāla valodas apguve ir labākais mācību risinājums, ja svešvaloda jāapgūst vai zināšanas jāuzlabo ļoti īsā laikā, jo kurss tiek izstrādāts, pielāgojot mācību saturu un metodiku jūsu darbinieka vajadzībām. Individuālo nodarbību laikā parasti tiek apgūta sarunvaloda, lietišķā komunikācija, publiskā runa, prezentēšanas prasmes, kā arī specifiskas nozares terminoloģija. Tāpat privātstundas būs piemērotas, ja nepieciešams apgūt salīdzinoši retu valodu.

Grupu nodarbībās uzņēmumu darbinieki attīsta komunikācijas prasmes, salīdzina valodas prasmes un mācās cits no cita kļūdām. Pasniedzējs mācību saturu pietuvina reālām svešvalodas lietojuma situācijām uzņēmumā. Dalībnieki tiek dalīti grupās, ņemot vērā klienta mācību mērķus un darbinieku priekšzināšanu līmeni.

Kursi klātienē un attālināti

 

Valodu kursi uzņēmumiem tiek rīkoti gan attālināti kādā no tiešsaistes platformām, piemēram, Zoom vai MS Teams, gan klātienē Skrivanek birojā Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 87C vai klienta izvēlētā vietā visā Latvijā.

Attālinātu kursu priekšrocība ir iespēja darbiniekiem pieslēgties no jebkuras vietas pasaulē, tostarp esot komandējumā, savukārt grupu nodarbības klātienē darbiniekiem sniegs ne tikai zināšanas, bet būs arī labs komandas saliedēšanās pasākums.

Svešvalodu zināšanu audits FOCUS

 

Lai atvieglotu uzņēmuma darbinieku un amata kandidātu kompetenču pārvaldību, piedāvājam tiešsaistes svešvalodu zināšanu audita rīku FOCUS. Valodu audits pieejams vairāk nekā 30 valodās un ļauj pārbaudīt galvenās valodu prasmes: gramatikas zināšanas un vārdu krājumu, lasīšanu, rakstīšanu un runāšanu.

FOCUS galvenais pluss ir tas, ka process norit attālināti un rezultāti, kuru pamatā ir CEFR valodas zināšanu līmeņa skala (A1–C1), ir pieejami jau tūlīt pēc pārbaudījuma veikšanas vai 24–48 stundu laikā. Platforma pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā no jebkuras vietas pasaulē, turklāt ļauj verificēt vairākus cilvēkus vienlaikus, tādējādi ievērojami taupot jūsu laiku un līdzekļus.

Ieguvumi, veicot darbinieku valodas zināšanu auditu

 

Vajadzību apzināšanās

Audita rezultāti parādīs, kādas valodu zināšanas ir jāuzlabo, kā arī ļaus stratēģiski izvērtēt, kuriem darbiniekiem tas nepieciešams, taupot jūsu līdzekļus ilgtermiņā.

Informācija par darbinieku progresu

Pēc valodas zināšanu audita jums būs informācija par katra darbinieka valodu prasmju attīstību, iegūstot pārskatu gan par katra individuālo, gan uzņēmuma kopēju līmeni. Tādējādi iespējams arī objektīvi novērtēt, kā atmaksājas ieguldījumi darbinieku valodu prasmju apmācībā un pilnveidošanā.

Labāko kandidātu atlase

Valodas zināšanu auditu var veikt arī darbā pieņemšanas procesā. Tas palīdzēs atlasīt labākos darbiniekus un samazinās papildu valodas apmācībai nepieciešamo laiku un izmaksas.

Kādas valodas apgūt Skrivanek

 

Visbiežāk mācību centrā Skrivanek tiek apgūta angļu, dāņu, franču, igauņu, lietuviešu, itāļu, spāņu, krievu, vācu un zviedru valoda, taču, ja jūsu uzņēmumam nepieciešamas kādas citas svešvalodas prasmes, mēs priecāsimies sagatavot mācību piedāvājumu.

Uzņēmumiem, kas saviem darbiniekiem izvēlas mūsu organizētos kursus, personāla svešvalodas priekšzināšanu pārbaude un mācību plāna izstrāde ir bez maksas! Priekšzināšanu pārbaude sastāv no rakstiskās un mutvārdu daļas.

Biznesa angļu valodas kursi

 

Mūsdienās angļu valoda ir starptautisku panākumu atslēga, taču klasiskie angļu valodas kursi ne vienmēr atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām un valodas lietošanas mērķiem. Domājot par uzņēmuma darbiniekiem, kas ieņem vadošus amatus un kuriem jau ir noteikts angļu valodas prasmju līmenis, bet to nepieciešams attīstīt, tiek organizēti biznesa angļu valodas kursi (Business English for Executives).

Tikai pats uzņēmums zina, kādi kursi nepieciešami viņu darbiniekiem un esošajam zināšanu līmenim, tāpēc mēs neesam izveidojuši vienu kursu modeli, bet piedāvājam sagatavot individuālu mācību programmu, kas palīdzēs uzlabot augstākā līmeņa vadības un valodas prasmes, ņemot vērā jūsu vēlmes.

Kursu laikā mūsu zinošie pasniedzēji var apskatīt tādas tēmas kā lietišķā vide un etiķete, biznesa sarunas, uzņēmuma prezentēšana klientiem ārvalstīs, efektīva komunikācija ar kolēģiem un biznesa partneriem, pārliecinošas oratora prasmes, biznesa videi atbilstošs vārdu krājums u. c.

Mūsu priekšrocības

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Plašais pakalpojumu klāsts ļauj izstrādāt individuālus risinājumus ikvienam interesentam, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams svešvalodu apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma izaugsmei vai citiem mērķiem.

pasniedzeji
Mācībspēki

Mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

015-answer
Mācību metode

Mūsu panākumu pamatā ir Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

pieredze
Pieredze

Ilgstošā pieredze ir panākumu garantija ilgtermiņā, ļaujot ikvienam mūsu klientam pilnībā apgūt izvēlēto svešvalodu nepieciešamajā līmenī.

Mūsu klienti