UZŅĒMUMIEM

Home / UZŅĒMUMIEM
Valodu kursi uzņēmumiem, Skrivanek Baltic

valodu pakalpojumi izaugsmei

Skrivanek Baltic −

Jau vairāk nekā 25 gadus nodrošinām valodu mācības Latvijas uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu pieredze un profesionālais pasniedzēju kolektīvs ļauj realizēt jebkura apjoma un sarežģītības svešvalodu mācību projektus.

Mācību laiks, ilgums un vieta pēc jūsu izvēles.

Panākumu un izaugsmes atslēga ir:

Augsti kvalificēti mācībspēki

Visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

EFFECTO

Skrivanek patentēta unikāla valodu mācību metode! Brīvi sarunāties ir svarīgāk par gramatikas likumu iekalšanu!

Regulāra zināšanu pārbaude

Nodrošinām arī dalībnieku apmeklējuma atskaites, kas tiek nodotas darba devējam, kā arī veicam apmierinātības aptaujas.

Cik maksā valodu nodarbības? Sazinieties ar mums!

Klientu atsauksmes

Grupu nodarbības

Lieliska iespēja uzņēmuma darbiniekiem socializēties un praktizēt dialogus ar pārējiem grupas biedriem, ļaujot salīdzināt valodas zināšanas, klausīties un dalīties pieredzē. Mācības grupā tiek pietuvinātas reālām svešvalodas lietojuma situācijām uzņēmumā.

Vairāk

Intensīvie svešvalodu kursi

Gan iesācēji, gan valodas zinātāji svešvalodu prasmes var uzlabot salīdzinoši īsā laikā, izvēloties kādu no mūsu piedāvātajiem intensīvajiem valodu kursiem. Sistemātiska un efektīva mācību metodika palīdzēs apgūt valodas nianses iespējami ātri.

Vairāk

Valodu nodarbības tiešsaistē

Ja darba temps vai attālums liedz apmeklēt svešvalodu nodarbības klātienē, piedāvājam tikties ar pasniedzēju un uzlabot svešvalodas zināšanas jums vēlamā laikā un vietā, izmantojot tiešsaistes platformu.

Vairāk

Individuālās nodarbības

Piemērots risinājums, ja nepieciešams svešvalodu apgūt vai uzlabot ļoti īsā laikā, jo pasniedzējs veido īpaši vienam studentam piemērotu mācību saturu un pielāgo metodiku. Intensīvas nodarbības nodrošina augstu efektivitāti un maksimālu rezultātu.

Vairāk

Svešvalodu kursi ārvalstīs

Atrodoties valstī, kurā ikdienā tiek lietota apgūstamā svešvaloda, valodas zināšanas uzlabojas daudz straujāk. Piedāvājam svešvalodu kursus lielākajās Eiropas valstīs, turklāt nodrošinām ne tikai mācību piedāvājumu, bet arī sadzīves jautājumu risinājumus.

Vairāk

Svešvalodas zināšanu audits

Uzņēmuma darbinieku svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšana saskaņā ar Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei. Zināšanu auditu var arī pielāgot īpaši uzņēmuma darbības jomai un nozares specifikai.

Vairāk

Specializētās svešvalodu nodarbības un semināri

Svešvalodu mācību un semināru programma tiek veidota un pielāgota uzņēmuma vajadzībām un nozares specifikai. Valodas speciālisti palīdzēs pārvarēt valodas barjeru lietišķās sarunās un prezentāciju laikā.

Vairāk

E-mācības

Mūsdienīga svešvalodu mācību metode, kas nodrošina tiešsaistes pieeju interaktīviem mācību materiāliem. Students apgūst svešvalodu pasniedzēja ciešā uzraudzībā, turklāt nepārtraukti saņem ziņojumus un atskaites par zināšanu līmeņa progresu.

Vairāk

Risinājumi personāla atlasei

Ja uzņēmumā nepieciešams pārliecināties par potenciālo darbinieku svešvalodu zināšanām, aicinām izmantot mūsu izstrādātus risinājumus personāla atlasei. Sadarbojamies arī ar personāla atlases un darbā iekārtošanas aģentūrām.

Vairāk

Mūsu pasniedzēji tiek rūpīgi atlasīti, izvērtējot viņu valodas prasmes, pedagoģijas pārzināšanu un pieredzi darbā ar pieaugušajiem, turklāt ikviens pasniedzējs tiek īpaši izvērtēts paraugnodarbībā.

Nodarbības organizējam Skrivanek Baltic Valodu skolas telpās Rīgā vai jūsu telpās visā Latvijā.

Mācībās izmantojam unikālo EFFECTO metodi, kas ir patentēta valodu mācību metode un izstrādāta Skrivanek valodu skolām visā pasaulē. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

Pie mums plašā izvēlē jebkuras intensitātes un ilguma valodu kursi, kā arī nodrošinām specializētās svešvalodas nodarbības un seminārus.

Skrivanek Baltic − viens partneris, daudz pakalpojumu – jūsu izvēlei valodu kursi Latvijā un ārvalstīs, kā arī tulkošana un korektūra vairāk nekā 110 valodās , maketēšana un citi valodu pakalpojumi.

Uzņēmumiem, kas saviem darbiniekiem izvēlas mūsu organizētos kursus, personāla svešvalodas priekšzināšanu pārbaude un mācību plāna izstrāde ir bez maksas! Priekšzināšanu pārbaude sastāv no rakstiskās un mutvārdu daļas.

Vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums!