fbpx

Grupu nodarbības

 

Svešvalodu kursi uzņēmumiem

Grupu nodarbībās uzņēmumu dalībnieki ne tikai iepazīst viens otru, bet arī dialogos izkopj savu saskarsmes stilu, salīdzina valodas prasmes un mācās viens no otra kļūdām. Grupu nodarbības ir pietuvinātas reālām svešvalodas lietojuma situācijām uzņēmumā. Tā ir lieliska iespēja socializēties un praktizēt jaunapgūtās valodas zināšanas, lai kopā ar kolēģiem apspriestu dažādus jautājumus vai pieredzi, piemēram, iespaidus, apmeklējot konkrēto valsti.

Mācību gaitā tiek sniegtas nodarbību apmeklējumu atskaites, informācija par dalībnieku zināšanu progresa testu rezultātiem un sertifikāts katram dalībniekam kursa beigās.

Dalībnieki tiek dalīti grupās, ņemot vērā klienta mācību mērķus un atbilstoši Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei, lai visiem grupas dalībniekiem būtu līdzīgs priekšzināšanu līmenis.

Mācības tiek nodrošinātas jūsu telpās visā Latvijā vai Mācību centrā Skrivanek. Mūsu uzkrātā pieredze un metodoloģija ļauj organizēt arī īpaši liela apjoma vai specifiskas tematikas svešvalodu mācības.

Vēlaties uzdot jautājumu?

Sazinieties ar mums!

 

Populārākās svešvalodas, kuras tiek apgūtas Mācību centrā Skrivanek:

 
Skrivanek populārākās svešvalodas

Ja plānojat apgūt citu svešvalodu, priecāsimies sagatavot piedāvājumu!

 

Uzņēmumiem, kas saviem darbiniekiem izvēlas mūsu organizētos kursus, personāla svešvalodas priekšzināšanu pārbaude un mācību plāna izstrāde ir bez maksas! Priekšzināšanu pārbaude sastāv no rakstiskās un mutvārdu daļas.

Valodu kursi grupā uzņēmumu darbiniekiem, Skrivanek

Mūsu priekšrocības

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Plašais pakalpojumu klāsts ļauj izstrādāt individuālus risinājumus ikvienam interesentam, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams svešvalodu apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma izaugsmei vai citiem mērķiem.

pasniedzeji
Mācībspēki

Mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

015-answer

Mūsu panākumu pamatā ir Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

pieredze
Pieredze

Ilgstošā pieredze ir panākumu garantija ilgtermiņā, ļaujot ikvienam mūsu klientam pilnībā apgūt izvēlēto svešvalodu nepieciešamajā līmenī.

Mūsu klienti