fbpx

Nometnes bērniem un jauniešiem

 

Vasaras nometnes

Mūsdienu pētnieki jau apgāzuši mītus, ka vairākas valodas vienlaikus bērnu zināšanās rada tikai haosu, un uzskata – jo agrāk sākam mācīties svešvalodu, jo vieglāk un labāk to apgūstam. Mācību centrs Skrivanek piedāvā ne tikai svešvalodu nometnes bērniem no 4 gadu vecuma, bet arī dažādas piedzīvojumu nometnes.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Skrivanek nometnes

 

Mēs veidojam dažāda vecuma bērnu un jauniešu valodu nometnes, izmantojot īpaši izveidotas apmācību stratēģijas. Mūsu metodes un programmas palīdz valodu mācīties intensīvi, bet vienlaikus aizraujoši, tāpēc nometnē tavas atvases ne tikai iegūs zināšanas un izpratni par valodu, bet interesanti pavadīs laiku, kas bērnu motivēs apgūt valodas arī turpmāk.

Lai arī vislielākā interese ierasti ir par angļu valodas nometnēm, pie mums atradīsiet arī krievu, vācu un latviešu valodas dienas nometņu piedāvājumu. Nometnes bērniem no 4 gadu vecuma tiek rīkotas gan pilnas, gan nepilnas dienas garumā. Vasaras nometne ir lielisks piedzīvojums, kas ļaus bērnam atsvaidzināt un papildināt skolā apgūtās zināšanas, uzturot mundru prātu. Tāpat nometnes tiek organizētas rudens un pavasara skolēnu brīvlaikā.

Kāpēc izvēlēties Skrivanek nometnes?

 

Bērnu nometnes

Mūsu nometņu mērķis ir dot bērniem iespēju ne tikai jautri atpūsties, bet arī izmantot laiku lietderīgi – pilnveidojoties un iegūstot jaunus draugus. Skrivanek bērniem nodrošina drošu un sakārtotu vidi, un nodarbības vada pieredzējuši, atbildīgi un zinoši nometņu vadītāji un pedagogi. Turklāt dienas formāts nav tik blīvs kā pilna laika nometnēs, kad bērns ir prom no mājām, un ļauj sabalansēt nodarbības un atpūtas laiku mājās kopā ar ģimeni.

Veidojot gan valodu kursus pieaugušajiem, gan valodu kursus un nometnes bērniem un jauniešiem, mēs izmantojam mācību metodi EFFECTO, kas ir Skrivanek Holding SE grupas izstrādāta un tiek pielietota mūsu valodu skolās visā pasaulē. Metodes veiksmes formulu veido aktivitāte, radošums un jautrība. Atšķirībā no mācību stundām skolā nometnes formāts atļauj brīvu, neformālu pieeju, kas raisa bērnos dabīgu interesi par valodu.

Plašāka informācija par Skrivanek nometnēm, kā dalības maksa, visu nometņu apraksti, kā arī grafiks, pieejama nometņu mājaslapā.

 
Skrivanek bērnu nometnes

Nometnes kā izglītojošs piedzīvojums

 

Valodu nometnes

Kāpēc plašajā brīvā laika pavadīšanas iespēju klāstā izvēlēties valodu nometnes? Jo te patīkamais un izklaidējošais iet roku rokā ar lietderīgo: bērns atpūšas, socializējas un nostiprina mācību gadā iegūtās zināšanas.

Jaunas zināšanas trenē problēmu risināšanas prasmes

 

Katru reizi, kad mēs mācāmies kaut ko jaunu, sākotnēji to uztveram kā problēmu, kas jāpārvar. Valodu apguvē tā ir komunikācija. Valodu nometne ir veids, kā bērniem trenēties risināt problēmas jau agrā vecumā. Mācoties jaunu valodu, bērni pastāvīgi saskaras ar izaicinājumu sazināties jaunā veidā, kas viņiem liek iemācīties nepārtraukti domāt un rast radošus risinājumus, ja viņi nezina pareizo vārdu vai frāzi. Šīs ir prasmes, kas viņiem noderēs vēl ilgi pēc nometnes.

Zinātkāre un atvērtība pasaules dažādībai

 

Valodu prasmes ir liela bagātība, tāpēc ir labi bērnos nostiprināt šo pārliecību jau agrā vecumā un radīt interesi par svešvalodu apguvi. Turklāt līdz ar jaunu valodu bērni iepazīst arī kultūru, kas raisa atvērtību un zinātkāri par pasaules dažādību. Kaut uz īsu brīdi bērni ierauga pasauli no citas perspektīvas, vairāk apzinās savas un citu kultūru līdzības un atšķirības un iemācās novērtēt skaistumu daudzveidībā.

Valoda kā ieguldījums bērna nākotnē

 

Valoda nenoliedzami ir vērtīgs ieguldījums bērna dzīvē ne tikai tagad skolas vecumā, bet arī nākotnē. Valodu, jo īpaši angļu valodas, zināšanas šobrīd ir aktuālākas nekā jebkad iepriekš, jo ikvienam pasaule ir plaši atvērta. Bērni un jaunieši uz valodu apguvi arī nav grūti pamudināmi, jo jau paši pavada daudz laika, patērējot saturu, izklaides un kultūras iespējas svešvalodās – skatoties filmas, lasot grāmatas, sekojot līdzi sev interesējošai mūzikai, sērfojot Youtube un sociālajos tīklos. Nometne būs vērtīgi pavadīts laiks, attīstot valodas aktīvās un praktiskās prasmes.

Vasaras nometnes bērniem

 

Dienas nometnes bērniem Rīgā

Vasaras nometnes ir tik labs veids, kā bērniem un jauniešiem pavadīt brīvo laiku! Nedēļas garumā bērni papildina izvēlētās svešvalodas zināšanas jautrā gaisotnē, baudot spēles un citas aktivitātes, un nopelnītais atpūtas laiks aizrit vērtīgos piedzīvojumos.

Vasaras nometnes notiek piecas dienas nedēļā no plkst. 9.00 līdz 13.00 vai no plkst. 13.30 līdz 17.30. Tās ir dienas nometnes, kas notiek Skrivanek mājīgajā birojā Rīgas centrā Lāčplēša ielā 87C.

Deutsch Macht Spaß – vācu valodas nometne

 

Skrivanek vācu valodas dienas nometne paredzēta jauniešiem no 7. līdz 9. klasei ar un bez priekšzināšanām vācu valodā. Nometne būs ieguvums vecākiem, kuri vēlas, lai viņu vasaras laiku piepilda izklaidējoši izglītojošas aktivitātes. Valodas prasmes un mācību laiks netiek pavadīts, risinot teorētiskos uzdevumus darba burtnīcās, tā vietā zināšanas tiek iegūtas, dalībniekiem kopā darbojoties, spēlējot dažādas spēles, veidojot prezentācijas un iestudējumus un darot daudz ko citu.

Nometnes ilgums ir piecas dienas, nodarbības notiek katru dienu no plkst. 13.30 līdz 17.30. Dalībnieku skaits: no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā.

Nometne visas dienas garumā Riga Fun

 

Aktīvās atpūtas angļu valodas nometne RIGA FUN ilgst visu dienu – no plkst. 9.00 līdz 17.00. Šajā nometnē angļu valodas nodarbības tiek papildinātas ar interesantām ekskursijām un izklaidēm ārpus Skrivanek biroja telpām. Angļu valodas nodarbības piecas dienas plānotas tā, lai skolēni izzinātu sevi un tuvāko apkārtni kustībā brīvā dabā, muzejos, radošajās darbnīcās un interaktīvos uzdevumos, mācoties savstarpēji sadarboties, uzdot jautājumus un pašiem atbildēt, izteikt savus novērojumus.

Piecu dienu ilgā nometne paredzēta bērniem no 4. līdz 6. klasei. Dalībnieku skaits ir no pieciem līdz desmit skolēniem vienā grupā.

Mana Vasara – aktīvās atpūtas un latviešu valodas nometne

 

Bērniem, kuru ģimenē nerunā latviešu valodā vai kuri pamatizglītību apgūst/apguvuši ārvalstīs, Skrivanek piedāvā nostiprināt latviešu valodas zināšanas vasaras nometnē. Nometnes laikā notiek aktivitātes un sporta spēles brīvā dabā, tiek pildīti radoši uzdevumi, dalībniekiem darbojoties grupās vai pa pāriem, lai trenētu latviešu valodas runāšanas un klausīšanas prasmes.

Piecu dienu ilgā nometne notiek katru dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00. Grupā ir pieci līdz desmit bērni.

Nometnes skolas brīvlaikā

 

Valodu nometnes

Nometnes tiek rīkotas ne tikai ilgajā vasaras brīvlaikā, bet arī skolēnu rudens un pavasara brīvdienās piecas darbadienas. Dienas nometnēs bērni apvieno aktīvās atpūtas elementus ar izglītojošām spēlēm un aktivitātēm, lai nostiprinātu un papildinātu angļu valodas zināšanas, ko apgūst mācību gada laikā.

Vecāku atsauksmes