Krievu valodas kursi pieaugušajiem

 

Krievu valodas kursi

Ja vēlies savu zināšanu loku papildināt ar krievu valodas prasmēm, Mācību centrs Skrivanek aicina uz krievu valodas kursiem pieaugušajiem, izvēloties grupu vai individuālās nodarbības klātienē vai attālināti, izmantojot online rīkus.

Nav svarīgi, vai tev jau ir krievu valodas zināšanas un vēlies tās attīstīt, vai arī sāksi mācīties no sākuma, mūsu pasniedzēji palīdzēs krievu valodu apgūt ātri un efektīvi, mācību laiku pavadot aizraujoši.

Skrivanek piedāvā krievu valodu apgūt dažādos zināšanu līmeņos divās plūsmās – tiem, kuriem dzimtā valoda ir latviešu valoda, un tiem, kuri runā angļu valodā.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

Īpaši izstrādāta metode efektīvai svešvalodas apguvei

 

Mācību metode

Pateicoties ilggadējai pieredzei valodu pakalpojumu un mācību jomā, mēs esam izstrādājuši unikālu metodi EFFECTO, kuras pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, katras nodarbības laikā trenējot studentu spēju valodu izmantot spontāni un dažādās ikdienas dzīvei pietuvinātās situācijās. Metode ir patentēta tieši Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām, palīdzot apgūt valodas ātri un efektīvi cilvēkiem visā pasaulē.

Iemesli, kāpēc izvēlamies apgūt kādu valodu ir dažādi, tāpat arī mūsu interešu loks. Apmeklējot krievu valodas kursus pie mums, nodarbības tiks izstrādātas, ņemot vērā gan konkrētās grupas vajadzības, gan tiks pielāgotas speciāli tev, ja izvēlēsies mācīties privātstundās kopā ar pasniedzēju. Tādējādi studenti ir motivēti un uzreiz mācās krievu valodu izmantot atbilstoši savai ikdienai un nepieciešamībai, lai iegūtās zināšanas un prasmes nebūtu tikai teorētiskas, bet uzreiz arī pielietojamas ārpus mācību laika.

Krievu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Tiem, kuri krievu valodu nav apguvuši ne skolā, ne pašmācības ceļā, izveidoti krievu valodas kursi iesācējiem grupu nodarbībās un privātstundās, lai ieliktu spēcīgus pamatus un izpratni par krievu valodas gramatiku un teikumu konstrukciju profesionālu un pieredzējušu pasniedzēju pavadībā.

Valodas apguves procesā svarīga pareizā motivācija un interese par valodu, tāpēc nevajag baidīties sākt ceļu uz krievu valodas un citu valodu zināšanām jebkurā vecumā. Turklāt valodu gadījumā var droši teikt, ka, jo vairāk mācāmies, jo vieglāk tās mums padodas.

Mācību stundas tiek veidotas, lai studenti efektīvi iegūtu un nostiprinātu gan krievu valodas gramatikas pamatus, uzreiz mācoties tos lietot arī praksē, gan komunikācijas prasmes – jau pirmajās nodarbībās jātrenējas ļoti daudz runāt. Tāpat līdztekus nodarbībās ir klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi, un tas viss notiek interaktīvi un radoši, lai kursi neatgādina akadēmiskās stundas skolā un ļauj mācību laiku pavadīt nepiespiestā gaisotnē.

Kāpēc mācīties krievu valodu?

 

Interesanti fakti

Krievu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Tiem, kuri ikdienā dzīvo Rīgā un labprātāk mācās kopā ar citiem, mēs piedāvājam krievu valodas kursus grupu nodarbībās. Grupā studentu skaits nav liels (6–12 cilvēki), tādējādi valodas prasmes tiek iegūtas un nostiprinātas nelielā, motivētā kompānijā.

Krievu valodas kursi interesentiem ar un bez priekšzināšanām tiek organizēti rudenī un pavasarī, un nodarbības notiek divas reizes nedēļā darbadienu vakaros.

Savukārt vasarās notiek intensīvie krievu valodas kursi, kad mācības norit vienu mēnesi četras reizes nedēļā no rītiem vai vakaros.

Mācību nodarbības notiek Skrivanek biroja telpās Rīgas centrā, kursu dalībniekiem piedāvājot modernas, mājīgas telpas un bezmaksas siltos dzērienus.

Krievu valodas kursi online

 

Online kursi

Mūsdienās, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, tik daudz ko iespējams darīt online vidē sev vēlamā laikā un vietā – nepieciešams vien dators vai mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu. Ja šobrīd nevari apmeklēt nodarbības pie mums Rīgā, mēs piedāvājam krievu valodu apgūt attālināti online programmā Zoom.

Tiešsaistes kursu lielākais pluss ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē – varēsi apmeklēt mācību stundas un iegūt krievu valodas zināšanas arī tad, ja nedzīvo Rīgā, bieži ceļo vai dodies komandējumos, vai vienkārši pēc darba labprātāk mācītos mājās. Online nodarbības pieejamas gan grupā, gan individuāli.

Individuālie krievu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Dažkārt valodu nepieciešams apgūt ātri, efektīvi un tev vēlamā laikā un veidā. Te labākais risinājums būs individuālie kursi, ko var organizēt gan klātienē, gan attālināti, izmantojot Zoom vai citu online rīku.

Šī būs speciāli tev veidota kursa programma, pasniedzējam novērtējot tavas šī brīža krievu valodas zināšanas un pielāgojot nodarbības atkarībā no izvirzītā mērķa – lai mācītos valodu no sākuma, uzlabotu krievu valodas gramatikas, runāšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes, apgūtu to kādas konkrētas nozares aspektā darba vajadzībām. Mācoties individuāli, pasniedzējs uzmanību veltīs tikai tev.

Parasti vienas nodarbības garums ir 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), taču mūsu pasniedzēji ir ļoti atvērti, un individuālajos kursos kopā varēsiet vienoties, cik reizes nedēļā un cik garu vienu mācību nodarbību veidosiet.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos krievu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie krievu valodas kursi vai privātstundas

Citi valodu kursi Skrivanek

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Visbiežāk cilvēki svešvalodu apgūst karjeras iespēju dēļ, plānojot doties ceļojumā vai pārvākties uz citu valsti, taču jaunas valodas apguve patiesībā trenē arī dzimtās valodas prasmes, atmiņu un prāta asumu. Svešvalodu kursi ir viena no iespējām paplašināt savu zināšanu loku un pavadīt savu laiku vērtīgi.

Mācību centrs Skrivanek piedāvā arī angļu, spāņu, franču, itāļu, norvēģu, vācu un zviedru valodu kursus grupās, savukārt individuālo svešvalodu kursu klāsts ir jo plašāks – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

LEJUPIELĀDĒ BEZ MAKSAS

Krievu valodas sarunvārdnīca

Krievu valodas sarunvardnica