fbpx

Intensīvie valodu kursi

 

Valodu kursi vasarā

Valodas zināšanas iegūt ātri un tās apguvi padarīt par piedzīvojumu piedāvā Skrivanek intensīvie valodu kursi, kas ilgst vienu mēnesi četras reizes nedēļā. Nodarbības ilgums ir divas akadēmiskās stundas, un tu vari izvēlēties mācību laiku no rītiem vai vakaros. Intensīvie valodu kursi pieejami gan tiešsaistē Zoom, gan klātienē, kad nodarbības notiek mūsu mājīgajā birojā Rīgas centrā. Šāds valodas kursu formāts noderēs gan tiem, kuriem valoda ir jāiemācās strauji, gan tiem, kuriem ikdienā neizdodas atrast laiku mācībām, bet labprāt pavadītu vērtīgi atvaļinājumu.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Apgūsti valodu efektīvi ar mācību metodi EFFECTO

 

Mācību metode

Lai arī četras nodarbības nedēļā var sākotnēji nobiedēt, kopā ar mācību centra Skrivanek pieredzējušiem pasniedzējiem laiks paskries nemanot, iegūstot ne tikai pilnvērtīgas svešvalodas zināšanas un prasmes, bet arī interesanti pavadot laiku.

Skrivanek ir valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi un jau daudzus gadus strādā ar īpaši izstrādātu mācību metodi EFFECTO, kas tiek izmantota Skrivanek Holding SE grupas valodu skolās visā pasaulē, palīdzot apgūt svešvalodas tūkstošiem cilvēku.

Izvēlies valodas kursus nepiespiestā gaisotnē

 

Nodarbības Skrivanek

Neatkarīgi no tā, kāpēc tev nepieciešami valodas kursi – atsvaidzināt jau esošās zināšanas, apgūt nozares terminoloģiju vai iemācīties svešvalodu no nulles –, šī mācību metode to palīdzēs izdarīt efektīvi. EFFECTO veiksmes formulu veido aktivitāte, radošums, jautrība bez akadēmisku mācību smaguma, lai studenti nezaudētu motivāciju.

Pasniedzēji nodarbības plāno tā, lai to centrā būtu valodas izmantošana praktiskās situācijās, un kursa saturs tiek izstrādāts, vadoties pēc konkrētās dalībnieku grupas ieteikumiem un vajadzībām. Lai nepieciešamo runāšanas, lasīšanas, rakstīšanas un klausīšanās prasmju iegūšana nekļūtu par pienākumu, bet būtu jautrs piedzīvojums, kurss norit draudzīgā gaisotnē, nodarbībās studenti strādā gan pāros, gan grupās, kā arī mācībās tiek izmantoti dažādi uzdevumi, spēles un citas aktivitātes.

Kādi valodu kursi ir pieejami?

 

Valodu kursi Skrivanek

Skrivanek intensīvajos valodu kursos iegūt var ne tikai angļu valodas prasmes, bet arī apgūt vācu, krievu, itāļu, spāņu, franču, zviedru, dāņu un norvēģu valodu. Valodu kursi pieejami gan iesācējiem, gan studentiem ar priekšzināšanām.

Tiem, kuru plānos ir vācu vai angļu valodas kursi, tiek piedāvāts bezmaksas tests mūsu mājaslapā, lai noskaidrotu savu zināšanu līmeni. Tests aizņems vien 45 minūtes, un rezultātus drīz vien saņemsi e-pastā.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!

Intensīvie angļu valodas kursi

 

Angļu valodas kursi

Angļu valoda ir mūsdienu lingua franca – runātāju skaita ziņā angļu valoda ir nākamā lielākā valoda pēc ķīniešu un spāņu valodas un kopā visā pasaulē ir dzimtā valoda aptuveni 411,5 miljoniem cilvēku. Tāpēc, ja vēlies apgūt angļu valodu ceļošanai, ņemot vērā tās plašo izplatību un starptautiskās valodas statusu, vai angļu valodas apguve nepieciešama jaunam darbam vai studijām ārvalstīs, intensīvie angļu valodas kursi ir labākais risinājums.

Pie mums angļu valodu var mācīties jebkurā valodas zināšanu līmenī (A1–C1). Mūsu pasniedzēji ieliks spēcīgus valodas pamatus iesācējiem un palīdzēs attīstīt valodas vājās puses un attīstīt vajadzīgās prasmes arī tiem, kuri angļu valodu mācījušies iepriekš.

Cik ātri var apgūt angļu valodu?

 

Angļu valodas kursi

Tas, cik ātri izdosies apgūt angļu valodu, ir ļoti individuāli, taču pētījumi liecina, ka, veltot angļu valodas apguvei vismaz piecas stundas dienā septiņas dienas nedēļā, gada laikā iespējams no iesācēja kļūt par akadēmiskā līmeņa angļu valodas lietotāju. Intensīvie angļu valodas kursi tam ir lielisks atspēriena punkts!

Kā jebkurās mācībās – svarīgi nezaudēt motivāciju un regularitāti, papildinot angļu valodas zināšanas nepārtraukti un daudzpusīgi. Tāpat to, cik viegli vai grūti paies angļu valodas kursi, ietekmēs arī tavas esošās angļu valodas zināšanas un citu valodu prasmes, piemēram, vieglāk būs tad, ja runā jau kādā no ģermāņu valodām – vācu, spāņu vai franču valodā.

Kā veiksmīgi un interesanti apgūt valodas?

 

Valodu apguve

Lai svešvalodu mācīties būtu aizraujoši, vislabāk to darīt daudzveidīgi. Svarīgi, ka ne tikai apmeklē valodas kursus un atkārto to, ko apguvi nodarbībā, bet arī ienes jauno valodu savā ikdienā. Valodas apguves pamatā ir četras prasmes: klausīšanās un runāšana, lasīšana un rakstīšana. Mūsu pasniedzēji nodarbības plāno tā, lai tu attīstītu visas šīs prasmes, bet ir virkne veidu, kā vari to darīt arī ārpus kursiem.

Kā veiksmīgi un interesanti apgūt valodas

Atrodi valodas sarunu biedru online vidē vai grupu kursos

Labākais veids, kā apgūt svešvalodu, ir nebaidīties runāt tajā arī tad, kad vārdu krājums vēl ir ierobežots. Izmanto online vides iespējas un atrodi kādu sarunu vai vēstuļu draugu sociālo tīklu grupās vai valodu apguves forumos. Tāpat vari veidot valodu tikšanās ar saviem nodarbību biedriem.

Savukārt Skrivanek piedāvā angļu valodas sarunu klubu, kur pasniedzējs dalībniekus iesaista lomu spēlēs un diskusijās, trenē prezentācijas iemaņas, palīdzot apgūt plašāku vārdu krājumu.

Lasi grāmatas un medijus un skaties filmas

Vienalga, kādu valodu pašlaik apgūsti, tajā noteikti atradīsies aizraujoša literatūra un dažādi mediji interneta vidē. Atrodi to, kas tevi uzrunā un šķiet interesanti. Lasot svešvalodā labāk izpratīsi valodas gramatiku, teikumu uzbūvi un, protams, papildināsi leksiku.

Savukārt valodas izrunu, sarunvalodas frāzes un izteicienus vislabāk apgūt, skatoties kino filmas, seriālus vai klausoties podkāstus. Vari izmantot gan subtitrus, kad vēlies iemācīties arī jauno vārdu rakstību vai vēlies tos pārbaudīt vārdnīcā, bet tikpat labi filmas var skatīties bez titriem, mēģinot saprast vārdu nozīmi kontekstā. Šādā veidā apvienosi valodas treniņu ar izklaidi.