Kas ir audita rīks FOCUS?

 

Svešvalodu zināšanu audits

FOCUS ir moderna tiešsaistes platforma, kas palīdz uzņēmumiem pārbaudīt kandidātu un darbinieku valodu prasmes. Valodu audits ir pieejams vairāk nekā 30 valodās un ļauj pārbaudīt piecas valodu prasmes: gramatiku un leksiku, lasīšanu, rakstīšanu un runāšanu.

Ar FOCUS viss notiek attālināti – piekļuves pievienošana aizņem tikai vienu minūti, pēc kuras kandidāts saņem saiti un var veikt pārbaudījumu nekavējoties, turklāt pilnīgi attālināti. Rezultāti, kuru pamatā ir CEFR skala (A1–C1), ir pieejami tūlīt pēc pārbaudījuma veikšanas vai 24 līdz 48 stundu laikā: tie tiek automātiski nosūtīti salasāma ziņojuma veidā, tiem seko ieteikumi turpmākajām mācībām.

Vēlaties uzdot jautājumu?

Sazinieties ar mums!

Iespēja verificēt vairākus cilvēkus vienlaikus

Ietaupiet laiku un samaziniet valodas prasmju novērtēšanas izmaksas – platforma ir pieejama 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā no jebkuras vietas pasaulē.

Rezultāti sagaidāmi 24 stundu laikā

Rezultāti ir pieejami tūlīt pēc pārbaudījuma veikšanas (lasīšana, leksika un gramatika) vai 24 līdz 48 stundu laikā (runāšana un rakstīšana) pēc pārbaudījuma pabeigšanas.

Pārbaudījumi, kas piemēroti Jūsu vajadzībām

Izlemiet, kādu valodu prasmi vēlaties pārbaudīt katrai personai, kura veic pārbaudījumu, un personalizējiet saziņu ar šo personu! Ir iespējams arī izveidot uzdevumus un visus pārbaudījumus īpaši pielāgot Jūsu vajadzībām.

Straujāka attīstība

Izvēlieties pareizos darbiniekus savai komandai un nepieciešamo apmācību – Skrivanek valodu skola sagatavos apmācību, pamatojoties uz audita rezultātiem.

Standartizēts novērtējums

Standartizēts novērtējums, kura pamatā ir CEFR skala (A1–C1), ļauj viegli salīdzināt vairākus rezultātus, kā arī identificēt katras valodas kompetences atsevišķās stiprās un vājās puses.

Elastīgums

Maksājiet tikai par pasūtītajiem auditiem bez nekādām slēptām izmaksām vai minimālā pasūtāmo auditu skaita! Mēs piedāvājam vairākus sadarbības veidus, pat bez līguma parakstīšanas.

30+ valodas

Focus - svešvalodu zināšanu audits vairāk nekā 30 valodās

Kā FOCUS darbojas?

FOCUS ievērojami paātrina valodas pārbaudes procesu un atvieglo darbinieku kompetenču pārvaldību.

Ko Jūs iegūstat, izvēloties FOCUS?

Īpašu informāciju par progresu

Piekļuvi konkrētai informācijai par katra darbinieka valodu prasmju attīstību, gan par ikvienu individuāli, gan kolektīvi – kā kopēju pārskatu par visiem, kuri auditēti.

Labāko kandidātu atlasi

Darbā pieņemšanas procesā var atlasīt labākos darbiniekus komandai, tādējādi samazinot papildu valodas apmācībai nepieciešamo laiku un izmaksas.

Valodu apmācību izvēli

Pamatojoties uz detalizētiem rezultātiem, Jūs varat atlasīt tos komandas locekļus, kuri valodas apmācībai pieiet stratēģiski un kuriem tā ir noderīga.

Reālo ieguldījumu atmaksāšanās mēroga novērtējumu

Iespējams objektīvi un precīzi novērtēt, cik lielā mērā atmaksājas ieguldījumi darbinieku valodu prasmju apmācībā un pilnveidošanā.

Noskaidrojiet, kā izskatītos Jūsu audits!

Pārbaudījumus FOCUS platformā var veikt jebkurā laikā un vietā, kas Jums ir ērta. Iesakām tos veikt savā datorā (izmantojot Google Chrome vai Mozilla Firefox), bet varat tos veikt arī mobilajās ierīcēs. Ja pārbaudījumā runāšanas daļa ir tiešsaistes formā, lūdzu, ņemiet vērā, ka to būs iespējams izpildīt, tikai izmantojot datoru vai mobilo ierīci, kurai ir Android operētājsistēma. Par iespējamiem runas daļas risināšanas veidiem uzzināsiet šīs sadaļas instrukciju lapā – ja Jūsu ierīce neatbilst prasībām, varēsiet aizvērt pārbaudījumu un atvērt to datorā vai mobilajā ierīcē ar ieteicamo pārlūkprogrammu un/vai operētājsistēmu.

Kā audits izskatās FOCUS platformā?

 

Kad piekļuve pārbaudījumam tiks ģenerēta, saņemsiet e-pastu ar saiti uz pārbaudījumu un informāciju par tehniskajām prasībām, laiku, kas nepieciešams pārbaudījuma veikšanai, un termiņu.

Noklikšķinot uz pārbaudījuma saites, Jūs tiksiet novirzīts uz savu pārbaudījuma lapu Focus platformā. Pirms pārbaudījuma sākšanas redzēsiet instrukcijas un norādījumus par to, kā to veikt, kā arī audita sadaļā iekļautās daļas.

Kad piekļuve pārbaudījumam tiks ģenerēta, saņemsiet e-pastu ar saiti uz pārbaudījumu un informāciju par tehniskajām prasībām, laiku, kas nepieciešams pārbaudījuma veikšanai, un termiņu.

Noklikšķinot uz pārbaudījuma saites, Jūs tiksiet novirzīts uz savu pārbaudījuma lapu Focus platformā. Pirms pārbaudījuma sākšanas redzēsiet instrukcijas un norādījumus par to, kā to veikt, kā arī audita sadaļā iekļautās daļas.

Pēc pārbaudījuma Jūs saņemsiet automātisku e-pasta ziņojumu, kas apliecinās pārbaudījuma pabeigšanu. Ja uzņēmums, kas pieprasa veikt pārbaudījumu, ir izvēlējies nosūtīt rezultātu atskaiti Jums personīgi, 48 stundu laikā no sistēmas saņemsiet arī ziņu, kurā būs pilna atskaite.