fbpx

Mācību centrs Skrivanek

 

Par mums

Mācību centrs Skrivanek piedāvā apgūt svešvalodas jums ērtā veidā. Mūsu izstrādātie valodu kursi lieti noderēs gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kas nolēmuši uzlabot savu darbinieku svešvalodu zināšanas. Turklāt mums ir sagatavotas īpašas nometņu programmas bērniem un jauniešiem, kas palīdzēs apgūt svešvalodas nepiespiesti un ar aizrautību!

Mācību centrs Skrivanek ir izveidots sertificēta tulkošanas biroja Skrivanek Baltic paspārnē.

Vēlaties uzdot jautājumu?

Sazinieties ar mums!

 

Mūsu vēsture

 

Uzņēmumu Skrivanek 1994. gadā Čehijā dibināja Pāvels Skrživāneks (Pavel Skřivánek), un pavisam drīz nelielais tulkošanas birojs kļuva par starptautisku valodu uzņēmumu. Šobrīd Skrivanek Holding SE grupa ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi. Šobrīd Centrāleiropas tulkošanas milzim ir gandrīz piecdesmit filiāļu dažādās pasaules valstīs – ASV, Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, jazyková škola Čehijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā un Vācijā –, un visas tās nes uzņēmuma dibinātāja vārdu Skrivanek, kas tulkojumā no čehu valodas nozīmē “cīrulis”.

Latvijā sertificētais tulkošanas birojs Skrivanek Baltic durvis vēra 2003. gadā, un kopš tā laika piedāvā augstākās kvalitātes valodu pakalpojumus.

2007. gadā sniegto pakalpojumu klāstam pievienojās arī Mācību centrs Skrivanek, sniedzot iespēju bērniem un pieaugušajiem papildināt un iegūt svešvalodu zināšanas pie augsti kvalificētiem un zinošiem pasniedzējiem, kā arī saņemt plašāku informāciju saistībā ar valodām.

Mūsu vīzija un mērķi

 

Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti gūtu labāko iespējamo atbalstu svešvalodu apgūšanai, tāpēc mēs izstrādājam inovatīvas apmācību metodes, kā arī nepārtraukti pilnveidojam savas prasmes. Mācību centrs Skrivanek jau tagad nodrošina īpašas mācību programmas bērniem un pieaugušajiem, kā arī izstrādā speciālus kursus atbilstoši dažādu uzņēmumu vajadzībām.

Lai saviem klientiem sniegtu labāko, Skrivanek Baltic nepārtraukti seko nozares jauninājumiem, lai atbilstošākos ieviestu uzņēmuma ikdienas darbā. Vienlaicīgi mēs darbojamies tulkošanas nozares izaugsmē un veicinām tās reputācijas un kvalitātes attīstību Latvijā, tostarp esam ikgadējā konkursa Latvijas studentiem Labākais jaunais tulkotājs. rīkotāji. Savukārt rūpēs par pareizas latviešu valodas saglabāšanu esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas šeit.

Mēs strādājam, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus sekmīgai saziņai un ilgtspējīgam darbam Latvijā un ārvalstīs. Skrivanek Baltic velta visus spēkus, lai mūsu klienti ik dienu saņemtu augstākā līmeņa apkalpošanu un tulkojumus, kas atbilst augstākās kvalitātes standartiem, kā arī lai darbinieki ik dienu veiktu savus darba pienākumus ar prieku un apmierinātību. Skrivanek Baltic rūpējas par savu reputāciju un, piedāvājot augstākā līmeņa tulkojumus, nostiprina un spodrina arī jūsējo!

Mūsu vērtības

 

Atbildība

Rūpējoties par jūsu panākumiem, profesionāli un pārdomāti sniedzam valodu pakalpojumus. Mēs novērtējam jūsu uzticēšanos!

Sapratne

Veidojot dialogu, ieklausāmies katra klienta vajadzībās un kopā izvērtējam prioritātes, lai piedāvātu vislabāko risinājumu pat nestandarta situācijās. Mēs esam jūsu pusē!

Izaicinājums

Esam atvērti vēl nepieredzētiem un neiespējamiem projektiem. Mēs darīsim visu, lai jums izdotos!

Mūsu sniegtie pakalpojumi

 

Mācību centrs Skrivanek piedāvā valodu mācības pieaugušajiem, kā arī specializētas programmas visdažādāko nozaru uzņēmumu vajadzībām.

Privātpersonām piedāvājam svešvalodu apguves iespējas atbilstoši personīgajām vēlmēm – pieejamas gan grupu nodarbības, gan individuāli kursi, gan iespēja apgūt svešvalodas online vidē.

Ir zinātniski pierādīts, ka svešvalodas visvieglāk izdodas apgūt bērnībā un skolas gados, tāpēc īpašu uzmanību esam pievērsuši, izstrādājot nometņu programmas bērniem un jauniešiem, lai svešvalodu apguve būtu aizraujoša un viegla. 

Jau vairāk nekā 15 gadus nodrošinām valodu mācības Latvijas uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu pieredze un profesionālais pasniedzēju kolektīvs ļauj realizēt jebkura apjoma un sarežģītības svešvalodu mācību projektus. Uzņēmumiem mēs piedāvājam svešvalodu kursus gan individuāli, gan grupās, tostarp arī intensīvos valodu apmācības kursus. Mūsu izstrādāto risinājumu klāstā ir arī svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes tiešsaistes rīks FOCUS, kas ir neaizstājams personāla atlasē.

Klientu atsauksmes

Mūsu priekšrocības

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Plašais pakalpojumu klāsts ļauj izstrādāt individuālus risinājumus ikvienam interesentam, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams svešvalodu apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma izaugsmei vai citiem mērķiem.

pasniedzeji
Mācībspēki

Mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

015-answer

Mūsu panākumu pamatā ir Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

pieredze
Pieredze

Ilgstošā pieredze ir panākumu garantija ilgtermiņā, ļaujot ikvienam mūsu klientam pilnībā apgūt izvēlēto svešvalodu nepieciešamajā līmenī.