Latviešu valodas kursi pieaugušajiem

 

Latviešu valodas kursi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā ne tikai dažādus valodu kursus latviešu valodā runājošajiem, bet arī palīdz apgūt latviešu valodu cilvēkiem, kuriem nepieciešams iegūt valsts valodas prasmes un sagatavoties Valsts izglītības satura centra latviešu valodas eksāmenam, un citiem interesentiem, kuriem, piemēram, nepieciešams uzlabot latviešu valodas zināšanu līmeni darba vajadzībām. Latviešu valodas kursi notiek caur angļu vai krievu valodu.

Mēs piedāvājam pieaugušajiem mācīties latviešu valodu gan grupās, gan individuālās nodarbībās klātienē vai attālināti online vidē. Piemērotākos kursus vari izvēlēties atkarībā no sava priekšzināšanu līmeņa, vajadzībām un iespējām.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

Īpaša mācību metode efektīvai valodas apguvei

 

Mācību metode

Skrivanek ilggadīgā pieredze valodu pakalpojumu un mācību jomā palīdzējusi izveidot īpašu mācību metodi EFFECTO, kuras pamatā ir sistemātiska, daudzpusīga valodas prasmju – runāšanas, rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur uzdevumiem, kas attīsta spēju valodu izmantot spontāni un dažādās sadzīvei pietuvinātās situācijās.

Latviešu valodas kursi norit brīvā, radošā gaisotnē, studentus interaktīvi iesaistot nodarbībā. Turklāt kursu programma un temati tiek izstrādāti, ņemot vērā konkrētās dalībnieku grupas intereses un vajadzības, piemēram, ja valodu jāapgūst ceļošanai vai darba dēļ kādā konkrētā nozarē.

Latviešu valodas kursi iesācējiem

 

Bez priekšzināšanām

Visvieglāk un pareizāk pirmoreiz mācīties valodu ir kopā ar pieredzējušu pasniedzēju, kurš izveidos sistemātiskus valodas pamatus.

Strādājot pēc EFECTO metodes, mūsu pasniedzēji kursu programmas veido tā, lai studenti efektīvi nostiprinātu latviešu valodas gramatiku, uzreiz mācoties to lietot praksē, aktīvi pilnveidotu runāt prasmes un nemitīgi papildinātu vārdu krājumu. Nodarbībās nepiespiestā gaisotnē tiek pildīti gan klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas uzdevumi, gan veidotas sarunas un dialogi atbilstoši tā brīža zināšanu līmenim. Pats galvenais ir nebaidīties kļūdīties – daudz un regulāri lietot valodu un neuztraukties par izrunas neprecizitātēm vai gramatisko konstrukciju kļūdām.

Latviešu valodas kursi Rīgā

 

Kursi klātienē

Mūsu mājīgajā birojā Rīgas centrā tiek organizētas grupu nodarbības klātienē. Grupā ir 6 līdz 12 cilvēki, tāpēc tevi sagaida neliela, bet motivēta kompānija, ar kuru kopā apgūt latviešu valodu, citam citu atbalstot.

Latviešu valodas kursi pieejami interesentiem ar un bez priekšzināšanām, un nodarbības notiek divreiz nedēļā darbadienu vidū vai vakaros, kā arī sestdienās.

Latviešu valodas kursi online

 

Kursi tiešsaistē

Ja nedzīvo Rīgā vai bieži esi ārpus valsts, latviešu valodas prasmes var iegūt arī attālināti, izmantojot online programmu Zoom. Šādu kursu lielākais ieguvums ir mācīties no jebkuras vietas pasaulē, neuztraucoties, kā mācību nodarbības apvienot ar savu ikdienas grafiku. Tiešsaistē pieejamas gan grupu, gan individuālās nodarbības.

Individuālie latviešu valodas kursi un privātstundas

 

Individuālie kursi

Ja latviešu valoda jāapgūst ātri un efektīvi un vēlies nedalītu pasniedzēja uzmanību, mēs piedāvājam arī individuālās nodarbības. Ņemot vērā tavu zināšanu līmeni, vajadzības un intereses, speciāli tev tiks izveidota kursu programma, kas palīdzēs apgūt valodu no nulles vai attīstīt un uzlabot esošās valodas prasmes.

Parasti viena nodarbība ilgst 90 minūtes (divas akadēmiskās stundas), bet mūsu pasniedzēji ir atvērti, un individuālajos kursos jūs varat kopā vienoties, kā organizēt nodarbību grafiku.

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos latviešu valodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Individuālie latviešu valodas kursi

Cik sarežģīta ir latviešu valoda?

 

Latviešu valodas apguve

Mācīties latviešu valodu cilvēki izvēlas dažādu iemeslu dēļ – valsts valodas prasmes ir svarīgas darba dēļ, studējot kādā no mūsu augstskolām, arī uzsākot dzīvi Latvijā, ir jauki izrādīt cieņu un iepriecināt līdzcilvēkus, kuriem latviešu valoda ir dzimtā valoda.

Latviešu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimei un ir viena no senākajām Eiropas valodām. Šobrīd latviešu valodai radniecīga ir tikai lietuviešu valoda, un šīs divas valodas veido atsevišķu baltu valodu grupu.

Lai arī mūsu valsts valodas skanīgums, tautas vēsture un kultūras tradīcijas raisa interesi par latviešu valodu, nevar noliegt, ka latviešu valodas gramatika ir viena no sarežģītākajām pasaulē. Latviešu valodā ir daudz locījumu, grūtības parasti sagādā arī garo patskaņu un mīksto līdzskaņu izruna un teikumu konstrukcijas ar ģenitīvu, kuru citās valodās nepazīst.

Kā ātrāk apgūt latviešu valodu?

 

Latviešu valodas apguve

Lai latviešu valodu izdotos iemācīties ātrāk un vieglāk, vislabāk to darīt daudzveidīgi. Svarīgi, ka ne tikai mājās atkārto to, ko apguvi nodarbības laikā, bet arī ienes valodu savā ikdienā. Pirmkārt, daudz un regulāri runā latviešu valodā, neuztraucoties par izrunas neprecizitātēm vai nepareizām gramatiskām konstrukcijām. Izmanto kursos iegūtās valodas prasmes dažādās ikdienas situācijās – komunicējot ar cilvēkiem, kuriem latviešu valoda ir dzimtā valoda, kā arī iepazīstot latviešu valodu kopā ar tās kultūru un tradīcijām. Mediji, televīzija, kino, grāmatas, radio, teātra izrādes – tie visi ir lieliski valodas zināšanu papildināšanas rīki.

Skrivanek valodu kursu piedāvājums

 

Svešvalodu kursi Skrivanek

Mācību centrs Skrivanek piedāvā angļu, spāņu, franču, zviedru, norvēģu, vācu un krievu valodas kursus grupās, bet individuālo kursu iespējas ir vēl plašākas – kopā ar mūsu pedagogiem iespējams apgūt arī igauņu, lietuviešu, dāņu, ukraiņu, poļu, arābu valodu un ne tikai. Mēs vienmēr priecājamies īstenot klientu ieceres valodas zināšanu jomā!

Svešvalodu kursi ir vērtīgs ieguldījums pašattīstībā – paplašinās redzesloks un atvērtība pret pasaules dažādību, paveras jaunas darba iespējas un karjeras izaicinājumi, turklāt tā ir lieliska iespēja uzturēt prāta asumu un trenēt atmiņu pēc tam, kad izglītības iestādes ir absolvētas.

Mācies Skrivanek arī citus valodu kursus!
Compare Products
No products were added to compare list
Return to Shop
Individuālie igauņu valodas kursi online
INDIVIDUĀLIE IGAUŅU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
73
Individuālie lietuviešu valodas kursi online
INDIVIDUĀLIE LIETUVIEŠU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
73
Individuālie latviešu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE LATVIEŠU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
51
Individuālie latviešu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE LATVIEŠU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
57
Individuālie franču valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE FRANČU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie franču valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE FRANČU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie itāļu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie itāļu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie spāņu valodas kursi online platformā Zoom vai Skype
INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI ONLINE (90 MIN.)
0 customer review
70
Individuālie spāņu valodas kursi klātienē Rīgā vai citviet Latvijā
INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ (90 MIN.)
0 customer review
70