fbpx

Individuālie kursi

 

Svešvalodu kursi uzņēmumiem

Kad un kāpēc izvēlēties individuālās nodarbības?

Ja vēlaties, lai svešvalodu kursa laikā pasniedzēja uzmanība tiek nedalīti veltīta vienam studentam, kā arī mācību programma tiek pakārtota studenta vajadzībām, jūsu pareizā izvēle būs individuālās nodarbības. Šis ir efektīvākais veids, kā apgūt svešvalodu, jo, mācoties individuāli, students vai viņa darba devējs pēc nepieciešamības nosaka nodarbību laiku, vietu un intensitāti. Nodarbības tiek organizētas Mācību centra Skrivanek telpās, tiešsaistē vai arī studentam ērtā mācību vietā.

Individuālā svešvalodu apguve ir ieteicamākais mācību risinājums, ja svešvaloda jāapgūst vai jāuzlabo ļoti īsā laikā, jo kurss tiek izstrādāts individuāli studentam, pielāgojot viņa vajadzībām mācību saturu un metodiku. Individuālo nodarbību laikā tiek apgūta praktiskā sarunvaloda, lietišķā komunikācija, publiskā runa, prezentēšanas iemaņu izkopšana, gramatika un specifiskas nozares terminoloģija, piemēram, finanses, banku lietas, ekonomika, apdrošināšana, medicīna, jurisprudence, būvniecība, mārketings, enerģētika, loģistika, mašīnbūve u. tml.

Individuālās svešvalodu nodarbības ir vienīgais risinājums, ja nepieciešams apgūt salīdzinoši retu valodu.

Vēlaties uzdot jautājumu?

Sazinieties ar mums!

 

Populārākās svešvalodas, kuras tiek apgūtas Mācību centrā Skrivanek:

 
Skrivanek populārākās svešvalodas

Ja plānojat apgūt citu svešvalodu, priecāsimies sagatavot piedāvājumu!

 

Īpašais piedāvājums

Apmeklējot individuālos svešvalodas kursus divatā, mācību maksa tiks piemērota tikai par vienu studentu, otram mācoties bez maksas.

Mūsu priekšrocības

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Plašais pakalpojumu klāsts ļauj izstrādāt individuālus risinājumus ikvienam interesentam, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams svešvalodu apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma izaugsmei vai citiem mērķiem.

pasniedzeji
Mācībspēki

Mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

015-answer

Mūsu panākumu pamatā ir Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

pieredze
Pieredze

Ilgstošā pieredze ir panākumu garantija ilgtermiņā, ļaujot ikvienam mūsu klientam pilnībā apgūt izvēlēto svešvalodu nepieciešamajā līmenī.

Mūsu klienti