fbpx

Valodu mācības tiešsaistē

 

Svešvalodu kursi uzņēmumiem

Lai apgūtu svešvalodas vai atsvaidzinātu to zināšanas, vairs nav nepieciešams doties uz Mācību centra telpām – mūsdienu tehnoloģijas ļauj sazināties ar pasniedzēju jums vēlamā laikā un vietā, tam nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu! Valodu nodarbības tiešsaistē tiek organizētas, ņemot vērā jūsu ikdienas grafiku.

Tiešsaistes valodu nodarbībās iespējams apgūt vispārīgās un lietišķās svešvalodas lietojumu, papildus tiek piedāvāti kursi dažādās nozarēs, tostarp uzņēmējdarbībā, lietvedībā, jurisprudencē, informācijas tehnoloģijās un citās.

Vēlaties uzdot jautājumu?

Sazinieties ar mums!

 

Kāpēc apgūt svešvalodu tiešsaistē?

 

Online kursu priekšrocības

Populārākās svešvalodas, kuras tiek apgūtas Mācību centrā Skrivanek:

 
Skrivanek populārākās svešvalodas

Ja plānojat apgūt citu svešvalodu, priecāsimies sagatavot piedāvājumu!

 

Uzņēmumiem, kas saviem darbiniekiem izvēlas mūsu organizētos kursus, personāla svešvalodas priekšzināšanu pārbaude un mācību plāna izstrāde ir bez maksas! Priekšzināšanu pārbaude sastāv no rakstiskās un mutvārdu daļas.

Valodu kursi uzņēmumiem online

Mūsu priekšrocības

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Plašais pakalpojumu klāsts ļauj izstrādāt individuālus risinājumus ikvienam interesentam, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams svešvalodu apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma izaugsmei vai citiem mērķiem.

pasniedzeji
Mācībspēki

Mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

015-answer

Mūsu panākumu pamatā ir Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

pieredze
Pieredze

Ilgstošā pieredze ir panākumu garantija ilgtermiņā, ļaujot ikvienam mūsu klientam pilnībā apgūt izvēlēto svešvalodu nepieciešamajā līmenī.

Mūsu klienti