fbpx

Angļu valoda saulainajā Maltā

 

Valodu kursi ārzemēs

Mēs ticam, ka valodu apguve ir nebeidzams un aizraujošs piedzīvojums, tāpēc esam izveidojuši arī pavisam īpašus angļu valodu kursus, kas norit saulainajā Maltā. Šī ir lieliska iespēja apvienot mācības ar ceļojumu, lai atvaļinājumā izdodas ne tikai atpūsties, bet arī iegūt jaunas zināšanas. 

Iepazīsti Maltu un jaunus cilvēkus

 

Šajos kursos tu ne tikai apgūsi angļu valodu, bet arī iepazīsies ar jauniem cilvēkiem no dažādām valstīm, kopā attīstot angļu valodas prasmes un iepazīstot Maltu un tās tradīcijas un kultūru.

Mācību laikā mēs nodrošinām iespēju apmesties studentu viesnīcā, viesģimenē vai palīdzam iekārtoties kādā no Sandžvannas viesnīcām vai viesu namiem.

Vēlies uzdot jautājumu?

Raksti mums!

 

Angļu valodas nodarbības

Angļu valodas kursi tiek nodrošināti interesentiem no 13 gadu vecuma. Mācību nodarbības notiek katru darbdienu dienas pirmajā pusē, bet pēc tam tiek rīkotas dažādas aktivitātes un ekskursijas, lai labāk iepazītu Maltu.

Izmantojot mācību metodi EFFECTO, pasniedzēji nodarbībās piedāvā interaktīvus uzdevumus, aicinot studentus strādāt pāros vai grupās un trenējot valodas prasmes daudzpusīgi. Dalībniekus sagaida interesanti pavadīts laiks brīvā, draudzīgā gaisotnē.

Angļu valodas priekšszināšanu tests

Ja ar angļu valodu esi pazīstams, bet neesi drošs par savu zināšanu līmeni, aicinām izpildīt bezmaksas angļu valodas testu mūsu mājaslapā. Lai testa rezultāti būtu objektīvi, lūdzam to darīt, neizmantojot vārdnīcas un citus palīglīdzekļus. Maksimālais atvēlētais laiks testa izpildei ir 45 minūtes. Testa rezultātus saņemsi savā e-pastā uzreiz pēc tā aizpildes.

Kas tevi sagaida šarmantajā Maltā

 

Malta vispirms jau ir ceļotāju iemīļota saulainā, siltā klimata dēļ, taču te sagaida ne tikai laiska atpūta pie ūdens, bet arī plašas izklaides iespējas, aizraujoša kultūra un draudzīga, viesmīlīga vietējo uzņemšana. Miniatūrā valsts, kas ir tikai nedaudz lielāka par mūsu galvaspilsētu Rīgu, pazīstama ar varenu vēsturi, brīnišķīgām pludmalēm un pasakainu dabu, kā arī dažādu tautu, kultūru, reliģiju un valodu mijiedarbību.

Maltas galvaspilsēta Valleta – pati mazākā galvaspilsēta Eiropā – iekļauta UNESCO pasaules mantojumā, un ne velti. Pilsētai piemīt gleznains skaistums tās valdzinošo, līkumaino ieliņu, barokālās arhitektūras dēļ. Kas interesanti – pilsēta organiski apvieno vēstures elpu un mūsdienīgumu, vakaros uz galvenajām ielām paveroties visdažādākajām izklaides vietām.

Malta ir arī lieliska vieta, kur trenēt un nostiprināt valodu prasmes, jo līdzās maltiešu valodai angļu valoda ir oficiālā valsts valoda, bet liela daļa iedzīvotāju runā arī itāļu un franču valodā. Valodu prasmes Maltā skaidrojamas ar valsts interesanto vēsturi, ko noteikti iepazīsi brauciena laikā.

Maltiešu valodas saknes meklējas arābu valodā, bet Maltas vēstures dēļ to ietekmējusi arī sicīliešu, itāļu un angļu valoda, un joprojāmi pastāv arī vietējie dialekti. Angļu valodas kā otrās valodas statuss radies britu koloniālās varas laikā. Kas interesanti – kopš 2016. gada par trešo oficiālo valsts valodu Maltā atzīta arī maltiešu zīmju valoda cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Angļu valoda ārzemēs

Kāpēc mācīties angļu valodu?

 

Interesanti fakti