VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Home / VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Ir zinātniski pierādīts, ka, jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo lielāka iespēja, ka viņš to apgūs tikpat labi kā savu dzimto valodu. Angļu valoda bērniem Rīgā un citviet pasaulē nupat jau kā kļuvusi par ikdienu – vai ikviens skolēns brīvo laiku pavada, skatoties dažādas filmas svešvalodās, kā arī sērfojot YouTube, tā smeļoties zināšanas un pie viena arī izklaidējoties.

Mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir angļu valodas kursi bērniem Rīgā, kas piemēroti visdažādākajiem zināšanu līmeņiem.  Lai valodu apguve būtu patīkama un sagādātu maksimāli daudz prieka, valodu kursi bērniem tiek veidoti, ņemot vērā vecumu – tā, piemēram, ir īpašas grupas, kurās tiek mācīta angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī īpaši pielāgoti angļu valodas kursi jauniešiem. Tādejādi Mācību centrs Skrivanek piedāvā ne tikai apgūt valodas, bet arī pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem, pie viena iegūstot jaunus draugus un rodot jaunus iespaidus. Turklāt 9. un 12. klašu skolēniem iespējams apmeklēt īpašus individuālos sagatavošanās kursus angļu valodas eksāmenam.

Valodu mācības – tie nav tikai kursi! Mācību centrs Skrivanek bērniem un jauniešiem vecumā no 4 līdz 16 gadiem piedāvā arī dažādas aizraujošas dienas nometnes visdažādāko svešvalodu apguvei – angļu, vācu, krievu, latviešu, itāļu un franču. Mācību centrs 7. līdz 9. klašu skolēniem piedāvā iesēju praktizēt angļu, vācu un krievu valodas zināšanas arī debašu klubos, kā arī organizē valodu darbnīcas dažāda vecuma bērniem visdažādākajos pasākumos visā Latvijā.

Lai brīvi runātu svešvalodās, vispirms jāiemācās skaidri un pārliecinoši izteikties dzimtajā valodā! Ja vēlaties būt pārliecināti par bērna runas attīstību, aicinām apmeklēt Skrivanek runas skoliņu ar logopēdu, kas paredzēta bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Angļu valodas kursi bērniem

Mācību centrs Skrivanek ik sestdienu iepazīstina pirmsskolas vecuma mazuļus un pirmo klašu skolēnus ar angļu valodas pamatiem, kā arī palīdz apgūt angļu valodu izmantošanai ikdienā.

Vairāk

Debašu klubs 7. līdz 9. klašu skolēniem

Lai skolā apgūtās angļu, vācu un krievu valodas teorētiskās zināšanas jaunieši brīvi varētu izmantot ikdienas saskarsmē, 7. līdz 9. klašu skolēnus aicinām pieteikties debašu klubā, kas attīstīs spontānās runāšanas prasmes.

Vairāk

Angļu valoda pusaudžiem

Lieliska iespēja pusaudžiem apgūt angļu valodu individuāli vai grupā, iegūstot jaunus draugus, paplašinot redzesloku un uzlabojot valodu prasmes, mācoties pie vietējā vai angļu pedagoga.

Vairāk

Dienas nometnes ar valodu nodarbībām

Mācību centra Skrivanek nometnes bērniem un jauniešiem ir lielisks veids, kā aizraujoši pavadīt brīvo laiku, attīstot un stiprinot savas svešvalodu prasmes draudzīgā un jautrā atmosfērā.

Vairāk

Individuālie sagatavošanās kursi angļu valodas eksāmenam

Īpaši izstrādāta angļu valodas apguves programma ļaus sagatavoties 9. un 12. klašu angļu valodas eksāmenam skolēniem, kuru dzimtā valoda ir latviešu vai krievu.

Vairāk

Valodu darbnīcas pasākumos

Tematiskās valodu darbnīcas ir atraktīvs un izglītojošs pasākums grupām, kas ar rotaļu un spēļu elementiem rosina interesi par svešvalodu apguvi dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.

Vairāk

Populārākie valodu kursi bērniem un jauniešiem

 • Angļu valodas kursi 3. un 4. klašu skolēniem tiešsaistē

  ANGĻU VALODA 3.–4. KLAŠU SKOLĒNIEM

  11 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi 7. līdz 9. klašu skolēniem

  ANGĻU VALODA 7.–9. KLAŠU SKOLĒNIEM (SESTDIENAS)

  12 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi 3 līdz 4 gadus veciem bērniem

  ANGĻU VALODA BĒRNIEM (3–4 GADI)

  10 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi 5 līdz 6 gadus veciem bērniem

  ANGĻU VALODA BĒRNIEM (5–6 GADI)

  10 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi 7 līdz 8 gadus veciem bērniem

  ANGĻU VALODA BĒRNIEM (7–8 GADI)

  11 
  Pieteikties
 • Skrivanek runas skoliņa ar logopēdu 5 gadus veciem bērniem

  RUNAS SKOLIŅA AR LOGOPĒDU 5 GADUS VECIEM BĒRNIEM

  12 
  Pieteikties