VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Sākums » VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Angļu valodas kursi bērniem

Skrivanek Baltic Valodu skola ik sestdienu iepazīstina pirmsskolas vecuma mazuļus un pirmo klašu skolēnus ar angļu valodas pamatiem, kā arī palīdz apgūt angļu valodu izmantošanai ikdienā.

Vairāk

Debašu klubs 7. līdz 9. klašu skolēniem

Lai skolā apgūtās angļu, vācu un krievu valodas teorētiskās zināšanas jaunieši brīvi varētu izmantot ikdienas saskarsmē, 7. līdz 9. klašu skolēnus aicinām pieteikties debašu klubā, kas attīstīs spontānās runāšanas prasmes.

Vairāk

Angļu valoda pusaudžiem

Lieliska iespēja pusaudžiem apgūt angļu valodu individuāli vai grupā, iegūstot jaunus draugus, paplašinot redzesloku un uzlabojot valodu prasmes, mācoties pie vietējā vai angļu pedagoga.

Vairāk

Dienas nometnes ar valodu nodarbībām

Skrivanek Baltic Valodu skolas nometnes bērniem un jauniešiem ir lielisks veids, kā aizraujoši pavadīt brīvo laiku, attīstot un stiprinot savas svešvalodu prasmes draudzīgā un jautrā atmosfērā.

Vairāk

Sagatavošanās kursi angļu valodas eksāmenam

Īpaši izstrādāta angļu valodas apguves programma ļaus sagatavoties 9. klases angļu valodas eksāmenam skolēniem, kuru dzimtā valoda ir latviešu vai krievu.

Vairāk

Valodu darbnīcas pasākumos

Tematiskās valodu darbnīcas ir atraktīvs un izglītojošs pasākums grupām, kas ar rotaļu un spēļu elementiem rosina interesi par svešvalodu apguvi dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.

Vairāk

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!