Angļu valoda pusaudžiem

Home / VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM / Angļu valoda pusaudžiem

Angļu valodas kursi pusaudžiem vecumā no 9 līdz 15 gadiem ir lieliska iespēja satikt vienaudžus, spēlēs un diskusijās uzlabot angļu valodas prasmes, kā arī mācīties valodu pie vietējā vai angļu pedagoga. Turklāt pusaudži var ne tikai apgūt svešvalodas un lieliski pavadīt laiku, bet arī iepazīties ar jauniem draugiem. Taču, ja valodu apgūšana vieglāk padodas vienatnē, iespējamas arī individuālās nodarbības.

Nodarbības pusaudžiem tiek piedāvātas divās vecuma grupās, abās vecuma grupās iespējams izvēlēties – valodu apgūt pie vietējā pedagoga, vai arī pedagoga, kuram angļu valoda ir dzimtā, tā radot izdevību mācīties saprast un atdarināt autentisku angļu valodas izrunu un intonāciju.

Kursu saturs tiek izvēlēts, ņemot vērā attiecīgās vecuma grupas intereses un aktualitātes, līdz ar to angļu valodas kursi vienlaikus lieti noderēs arī redzesloka paplašināšanai. Savukārt, apmeklējot dienas nometnes skolēnu brīvlaikos, būs lieliska iespēja izmantot iegūtās zināšanas ikdienā, vienlaicīgi tās nostiprinot diskusijās ar pedagogiem un vienaudžiem.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!