Angļu valodas kursi bērniem

Home / VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM / Angļu valodas kursi bērniem

Mācību centrs Skrivanek ik sestdienu iepazīstina pirmsskolas vecuma mazuļus un pirmo klašu skolēnus ar angļu valodas pamatiem, kā arī palīdz apgūt angļu valodu izmantošanai ikdienā.

Kāda vecuma bērniem ir paredzēti kursi?

Angļu valodas kursi bērniem notiek trīs grupās: bērniem vecumā no 3 līdz 4 gadiem, bērniem vecumā no 5 līdz 6 gadiem un bērniem vecumā no 7 līdz 8 gadiem.

Mācību programma bērniem vecumā no 3 līdz 4 gadiem ir izstrādāta tā, lai mazulis jau agrīnā vecumā varētu attīstīt socializēšanās prasmes, pēc dzirdes spētu atšķirt dzimto valodu no svešvalodas un iemācītos veidot pirmos teikumus angļu valodā. Nodarbības laikā paredzēts 15 minūšu pārtraukums, kura laikā līdzi atnākušie vecāki pie kafijas tases var gan apmainīties viedokļiem un novērojumiem, gan konsultēties ar pedagogu par mazuļa svešvalodas apgūšanas gaitu.

Angļu valodas mācību programma bērniem vecumā no 5 līdz 6 gadiem piedāvā intensīvu un aktīvu angļu valodas apguvi, jo tieši šajā vecumā bērni visātrāk apgūst svešvalodu runas un klausīšanās prasmes. Bērni līdzi uz nodarbību var ņemt savu mīļāko rotaļlietu, lai ar to kopā piedalītos burtu spēlēs, zīmējumu konkursos un mācītos jautras dziesmiņas.

Sākumskolas vecuma bērniem no 7 līdz 8 gadiem angļu valodas izmantošanas iespējas kļūst plašākas ik dienu – angļu valodas mācību stundas skolā, pirmā sazināšanās pieredze angļu valodā ceļojumos kopā ar ģimeni. Nodarbībās jaunāko klašu skolēni var aizraujošās spēlēs un aktivitātēs apgūt angļu valodas vārdiņus, kas ir saistīti ar bērnu ikdienas situācijām un interesēm.

Mācību centrs Skrivanek ir parūpējies arī par vecāku un bērnu pavadoņu ērtībām nodarbību laikā. Mēs piedāvājam aromātisku kafiju vai tēju, varēsiet izmantot bezvadu interneta iespējas vai atsvaidzināt savas angļu valodas zināšanas, izlasot kādu no mūsu svešvalodu bibliotēkas daiļliteratūras grāmatām vai izpildot kādu rosinošu uzdevumu.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!