Dienas nometnes bērniem un jauniešiem

Home / VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM / Dienas nometnes bērniem un jauniešiem

Jauni draugi! Aizraujoši pavadīts laiks un pavisam noteikti – uzlabotas un papildinātas svešvalodu zināšanas! Mācību centra Skrivanek rīkotās svešvalodu nometnes ir viena no labākajām izvēlēm, domājot par bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām. Dienas nometnes bērniem Rīgā ne tikai atvieglo ikdienu vecākiem, kuri vēlas pēc iespējas bagātināt bērnu brīvlaiku, bet arī sniedz neatsveramas zināšanas bērniem, kas viņiem kļūs par būtisku priekšrocību, nākotnē veidojot sociālo un profesionālo dzīvi.

Dažādām svešvalodām veltītas nometnes

Lai arī pieprasītākās bērnu nometnes jau tradicionāli ir tās, kur ir iespējams apgūt angļu valodu, vecāki bērniem labprāt izvēlas arī citu svešvalodu nometnes. Mācību centrs Skrivanek rīko dienas nometnes bērniem Rīgā ne tikai angļu, bet arī krievu, vācu, franču un citās valodās. Turklāt tiek rīkotas arī bērnu nometnes latviešu valodā, lai nostiprinātu valodas zināšanas tiem bērniem, kuru vecāki runā svešvalodā vai kuri bērnību ir pavadījuši ārpus Latvijas.

Nometnes skolas brīvlaikā

Dienas nometnes bērniem, ko rīko Mācību centrs Skrivanek, ir notikums, kas piepildīs jebkuru skolēnu brīvlaiku un ļaus bērniem aizraujoši un lietderīgi pavadīt laiku, apgūstot kādu no svešvalodām. Nedēļu ilgās nometnes apvieno aktīvās atpūtas elementus ar izglītojošām spēlēm un aktivitātēm, tā ļaujot ar rotaļu un piedzīvojumu starpniecību apgūt visdažādākās svešvalodas. Nometnes tiek rīkotas ne tikai ilgajā vasaras brīvlaikā, bet arī skolēnu rudens, ziemas un pavasara brīvdienās.

Bērnu vasaras nometnes

Visjautrākās un piedzīvojumiem bagātākās pavisam noteikti ir vasaras nometnes bērniem un jauniešiem, kas tiek rīkotas ilgajā vasaras brīvlaikā, – nedēļas laikā bērni var papildināt svešvalodas zināšanas jautrā un atraktīvā gaisotnē, kā arī iegūt jaunus draugus un neaizmirstamus iespaidus. Vasaras dienas nometnes bērniem notiek piecas dienas nedēļā no plkst. 9.00 līdz 13.00 vai no plkst. 13.30 līdz 17.30. Tās notiek Skrivanek biroja telpās Lāčplēša ielā 87C, Rīgā. Mācību centrs Skrivanek rīko arī aktīvās atpūtas un angļu valodas nometni RIGA FUN, kas ilgst visu dienu – no plkst. 9.00 līdz 17.00. Šajā nometnē angļu valodas nodarbības tiek papildinātas ar interesantām ekskursijām un izklaidēm ārpus Skrivanek biroja telpām. Vasaras nometnes ļaus pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku, apgūstot kādu no svešvalodām, lai rudenī pārsteigtu skolotājus un klasesbiedrus ar lieliskām zināšanām.

Vairāk par nometnēm bērniem un jauniešiem lasi

Skrivanek Baltic bērnu nometnes logo

Klientu atsauksmes

Ieskats mūsu nometnēs

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!