Runas skoliņa ar logopēdu

Home / VALODU KURSI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM / Runas skoliņa ar logopēdu

Aicinām attīstīt bērna sarunas prasmes Skrivanek runas skoliņā ar logopēdu! Apmeklējot Skrivanek runas skoliņu, bērns nelielā grupā kopā ar vienaudžiem izkops dažādu skaņu izrunu, paplašinās vārdu krājumu, kā arī uzlabos teikuma veidošanas iemaņas. Lai to panāktu, nodarbībās būs jāizpilda dažādi skaņu izrunas vingrinājumi, vienlaikus radot rotaļīgu un draudzīgu atmosfēru.

Bērnu runas attīstība pirmsskolas vecumā ir viens no bērna attīstības aspektiem, kam jāpievērš īpaša vērība. Tieši tāpēc Skrivanek runas skoliņas nodarbības notiek trīs grupās – tiem, kam ir 4 gadi, tiem, kam ir 5 gadi un tiem, kam ir 6 gadi. Grupas ir nelielas, no 4 līdz 6 bērniem. Nodarbības ilgums ir 40 minūtes, tās notiek sestdienās. Nodarbības vada bērnu logopēds, Rīgā dzīvojošiem vecākiem tā ir lieliska iespēja uzlabot bērna runas prasmes pašā pilsētas centrā.

Skaidra un tekoša runa palīdz gūt panākumus, tāpēc, ja bērns runā neskaidri un apkārtējie viņu nesaprot, ir vērts vērsties pie logopēda, kurš izvērtēs, vai bērna runas prasmes ir atbilstošas viņa attīstības līmenim. Turklāt Skrivanek runas skoliņā visas mācības būs gluži kā rotaļas ar pievienoto vērtību!

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!