Individuālās nodarbības

Home / UZŅĒMUMIEM / Individuālās nodarbības

Kad un kāpēc izvēlēties individuālās nodarbības?

Ja vēlaties, lai svešvalodu kursa laikā pasniedzēja uzmanība tiek nedalīti veltīta vienam studentam, kā arī mācību programma tiek pakārtota studenta vajadzībām, jūsu pareizā izvēle būs individuālās nodarbības. Šis ir efektīvākais veids, kā apgūt svešvalodu, jo, mācoties individuāli, students vai viņa darba devējs pēc nepieciešamības nosaka nodarbību laiku, vietu un intensitāti. Nodarbības tiek organizētas Mācību centra Skrivanek telpās vai arī studentam ērtā mācību vietā.

Individuālā svešvalodu apguve ir ieteicamākais mācību risinājums, ja svešvaloda jāapgūst vai jāuzlabo ļoti īsā laikā, jo kurss tiek izstrādāts individuāli studentam, pielāgojot viņa vajadzībām mācību saturu un metodiku. Individuālo nodarbību laikā tiek apgūta praktiskā sarunvaloda, lietišķā komunikācija, publiskā runa, prezentēšanas iemaņu izkopšana, gramatika un specifiskas nozares terminoloģija, piemēram, finanses, banku lietas, ekonomika, apdrošināšana, medicīna, jurisprudence, būvniecība, mārketings, enerģētika, loģistika, mašīnbūve u. tml.

Individuālās svešvalodu nodarbības ir vienīgais risinājums, ja nepieciešams apgūt salīdzinoši retu valodu.

Populārākās svešvalodas, kuras tiek apgūtas Mācību centrā Skrivanek:

Ja plānojat apgūt citu svešvalodu, priecāsimies sagatavot piedāvājumu!

Cik maksā individuālās nodarbības? Sazinieties ar mums!

Aicinām izmantot īpašo piedāvājumu un apmeklēt individuālos svešvalodu kursus divatā, maksājot tikai par viena studenta mācībām.