Dāņu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Dāņu valodas kursi

Dāņu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 5,6 miljoniem cilvēku, tā ir valsts valoda Dānijā un Farēru (Fēru) salās, kā arī viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām. Dānija ir valsts, kurā dzīves līmenis ir viens no augstākajiem pasaulē. Tā lepojas ar savu labklājību un visiem iedzīvotājiem pieejamo sociālo aizsardzības sistēmu. Dānija, tāpat kā citas Skandināvijas valstis, pasaulē ir pazīstama ar rūpēm par vidi un ilgtspēju. Ja vēlies strādāt vai atpūsties tīrā, sakoptā vidē un ūdens tuvumā, lieti noderēs dāņu valodas zināšanas, jo Dāniju veido 406 salas, kas savienotas ar tiltiem.

Populārākie valodu kursi:

 • Individuālie angļu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI (90 min.)

  51 
  Pieteikties
 • Angļu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties
 • Individuālās dāņu valodas nodarbības, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE DĀŅU VALODAS KURSI (90 min.)

  73 
  Pieteikties
 • Dāņu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE DĀŅU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  73 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt dāņu valodu?

 • Dāņu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 5,6 miljoniem cilvēku.
 • Dāņu valoda ir viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.
 • Dāņu valodas zināšanas noderēs ikvienam „vikingu laiku” un Eiropas jauno laiku, jo īpaši Ziemeļu karu perioda, pētniekam.
 • Ja esi literatūras cienītājs, dāņu valodas zināšanas ļaus lasīt oriģinālvalodā bērnībā iemīļotās Hansa Kristiana Andersena (Hans Christian Andersen) pasakas „Īkstīte”, „Mazā nāriņa”, „Sniega karaliene”, „Princese uz zirņa” un daudzas citas.
 • Dāņu valodas zināšanas noderēs, meklējot sadarbības partnerus Dānijā, jo īpaši mašīnbūves, ķīmiskās, vieglās (tekstilrūpniecība, apģērbu šūšana) un pārtikas rūpniecības nozarē.
 • Pasaulslavens ir dāņu dizains ar tam raksturīgo vienkāršību un eleganci.
 • Dānija ir valsts ar gleznainu un sakoptu dabu, kas vilina aktīvās atpūtas cienītājus un dabas pētniekus – biologus, ornitologus un ģeologus.
 • Dānijas pilsētā Bilundā atklātais atrakciju parks „Legolande” ir īsta paradīze bērniem – parkā viss veidots no lego klucīšiem, un tas ir kļuvis par vienu no apmeklētākajiem atrakciju parkiem pasaulē.
 • Dāņu valodas zināšanas palīdzēs labāk izprast Dānijas kultūru un sadzīvi.
 • Dāņu virtuves populārākie ēdieni ir īpaši pagatavotas sviestmaizes, gaļas bumbiņas, vārtīti vai cukurā apbrūnināti kartupeļi, vārīti sarkanie kāposti un cūkas vai pīles cepeši.
 • Dānijā katru gadu notiek vairāki starptautiski brīvdabas mūzikas festivāli, piemēram, Roskildes rokfestivāls un Kopenhāgenas džeza festivāls.
 • Apgūstot dāņu valodu, Tev būs vieglāk apgūt arī citas ziemeļģermāņu valodas – islandiešu, norvēģu un zviedru valodu.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis dāņu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Dāņu valodas kursi – apgūsti pasaulē laimīgākās nācijas valodu

Nudien, tas nav pārspīlēts – jau gadiem Dānija tiek ierindota starp valstīm, kurās dzīvo paši laimīgākie cilvēki. Varbūt tieši tas varētu būt pamudinājums tev apgūt šo valodu, lai aizbrauktu uz Dāniju un savām acīm pārliecinātos par šo vispārējo laimes fenomenu, kā arī noskaidrotu, kas ir tam pamatā. Mācību centra Skrivanek piedāvātie dāņu valodas kursi būs piemēroti gan tiem, kuru profesionālā karjera ir saistīta ar Dāniju, gan jauniešiem, kuri plāno savas studiju iespējas, gan zinātkāriem ceļotājiem, kuri vēlas izbaudīt svešu zemju skaistumu. Un Dānijā ir ko redzēt! Ne velti tur ir radušās pašas krāšņākās pasakas, kas ir pierakstītas ar pasaku meistara Hansa Kristiana Andersena spalvu.

Dažādas iespējas valodas apguvei

Zinātāji apgalvo, ka dāņu valoda ir viena no piņķerīgākajām valodām. Drīz vien var iemanīties tajā lasīt un rakstīt, jo īpaši cilvēki ar angļu vai vācu valodas zināšanām, taču saziņa mutvārdos prasīs nedaudz vairāk pūļu – izruna no rakstības būtiski atšķiras, jo īpaši dažādos Dānijas reģionos, kur runā četros dialektos. Tieši tāpēc ir īpaši ieteicams dāņu valodas apguvi sākt profesionāla pasniedzēja vadībā. Mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir dāņu valodas kursi dažādos formātos. Dāņu valodu ir iespējams apgūt, apmeklējot grupu nodarbības Rīgas centrā, kā arī individuālās nodarbības klātienē vai Skype vidē.

Dāņu valoda iesācējiem

Ja dāņu valoda ir jāapgūst ātri un gana labā līmenī, turklāt esi bez priekšzināšanām, ir vērts izvēlēties individuālos dāņu valodas kursus. Tad varēsi būt pārliecināts, ka pasniedzējs savu uzmanību nedalīti veltīs tikai tev, kā arī uzraudzīs, lai patiešām apgūsti paredzēto mācību vielu. Savukārt, ja dod priekšroku saziņai ar citiem studentiem, tev būs piemēroti dāņu valodas kursi iesācējiem grupā. Tie notiek darbadienu vakaros mācību centra Skrivanek telpās. Lai apgūtu dāņu valodas nianses, galvenā uzmanība tiks pievērsta tās praktiskajam lietojumam – mazāk teorijas, vairāk reāla valodas izmantojuma, tāpēc A1 līmeņa nodarbībās varēsi runāt un klausīties, tā attīstot dāņu valodas sarunvalodas prasmes. Daudz klausīsies arī ierakstītu tekstu, tostarp TV un radiopārraides, kā arī lasīsi visdažādākos tekstus, papildinot savu vārdu krājumu. Protams, iemācīsies arī rakstu prasmes, lai spētu uzrakstīt vienkāršu vēstuli vai īsziņu dāņu valodā.

Patentēta metode efektīvām mācībām

Mācību centrs Skrivanek ir daļa Skrivanek Holding SE grupas, kas ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Tāpēc mācību centra rīcībā ir unikālas programmas, kas ir izstrādātas un aprobētas pasaules labāko speciālistu vadībā, tostarp unikālā mācību metode EFFECTO. Tā ļauj apgūt valodu ātri un vienkārši, akcentē svarīgāko un ļauj ikvienam attīstīt savu svešvalodu apgūšanas potenciālu. Arī Skrivanek dāņu valodas kursi notiek pēc EFFECTO metodes. Šīs metodes pamatā galvenokārt ir valodas izmantošana praktiskās situācijās, īpaši apgūstot aktīvās valodu prasmes – runāšanu un rakstīšanu.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!