Krievu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Krievu valodas kursi

Krievu valodai ir būtiska nozīme Latvijas uzņēmējdarbībā un sociālajā vidē, jo tā ir dzimtā valoda otrai lielākajai etniskajai grupai Latvijā, turklāt runājošo skaita ziņā tā ierindojas ceturtajā vietā pasaulē ar aptuveni 255–280 miljoniem cilvēku, kas zina krievu valodu. Ja vēlies savu profesionālo darbību saistīt ar krievvalodīgo vidi vai arī tavs mērķis ir iepazīt krievu bagātīgo kultūras mantojumu, krievu valoda lieti tev noderēs visdažādākajās situācijās. Ievērojams krievu valodas lietotāju skaits mīt Izraēlā, Latvijā, Lietuvā, Moldovā, Ukrainā un citās valstīs. Krievu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimes slāvu valodu grupai.

Krievu valodā izšķir divas lielas izlokšņu grupas: ziemeļu „o” runas izloksnes un dienvidu „a” runas izloksnes. Slāvu apdzīvotajos apgabalos starp Maskavu un Pēterburgu izšķir krievu valodas vidus dialektu, kas ir arī krievu literārās valodas pamatā.

Populārākie krievu valodas kursi:

 • Individuālie krievu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE KRIEVU VALODAS KURSI (90 min.)

  51 
  Pieteikties
 • Krievu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE KRIEVU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie krievu valodas kursi tiešsaistē augusta rītos iesācējiem

  INTENSĪVIE KRIEVU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (AUGUSTA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie krievu valodas kursi tiešsaistē augusta vakaros iesācējiem

  INTENSĪVIE KRIEVU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (AUGUSTA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie krievu valodas kursi tiešsaistē jūlija rītos iesācējiem

  INTENSĪVIE KRIEVU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (JŪLIJA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie krievu valodas kursi tiešsaistē jūlija vakaros iesācējiem

  INTENSĪVIE KRIEVU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (JŪLIJA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie krievu valodas kursi iesācējiem jūnija rītos Zoom platformā,

  INTENSĪVIE KRIEVU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (JŪNIJA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie krievu valodas kursi iesācējiem jūnija vakaros Zoom platformā,

  INTENSĪVIE KRIEVU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (JŪNIJA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt krievu valodu?

 • Krievu valoda ir otra izplatītākā dzimtā valoda Latvijā.
 • Krievu valoda ir ceturtā runātākā valoda pasaulē.
 • Ja esi krievu klasiskās literatūras cienītājs, krievu valodas zināšanas ļaus lasīt oriģinālvalodā tādu slavenu klasiķu darbus kā A. Puškins, Ļ. Tolstojs, F. Dostojevskis, A. Čehovs un daudzi citi.
 • Krievu valodas zināšanas ir būtiskas, ja interesējies par postpadomju valstu vēsturi, jo lielākā daļa rakstu avotu, kas tapuši laikā, kad šīs valstis bija Padomju Sociālistiskās Republikas Savienības ciešā ietekmē, ir tikai krievu valodā.
 • Krievu valodas zināšanas paver iespējas iegūt izglītību Krievijā, kur ir vairākas prestižas universitātes un izglītības iestādes. Turklāt Krievijas izglītības sistēmu uzskata par vienu no labākajām visā pasaulē.
 • Krievu valodas zināšanas būtiski uzlabo izredzes darba tirgū. Uzņēmumi Latvijā joprojām meklē profesionāļus ar labām krievu valodas zināšanām.
 • Krievu valodas zināšanas ne tikai sekmēs karjeras izaugsmi Latvijā, bet arī Krievijā un citās Austrumeiropas zemēs, kā arī Ķīnā, Ziemeļkorejā, Kubā un vairākās Dienvidamerikas valstīs, kas senāk bija ciešā Padomju Savienības sociālekonomiskajā ietekmē.
 • Tā kā Krievija ir Latvijas kaimiņvalsts, krievu valodas zināšanām ir būtiska nozīme arī tūrisma nozarē.
 • Ja plānotā ceļojuma galamērķis ir Krievija, krievu valodas zināšanas palīdzēs tuvāk izprast Krievijas kultūru un ikdienas dzīvi.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Zināms, ka daudziem Latvijas iedzīvotājiem radi un draugi ir krievvalodīgie. Krievu valodas zināšanas palīdzēs pārvarēt valodas barjeru komunikācijā.
 • Apguvis krievu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Krievu valodas kursi – vārti uz kaimiņu valsti

Lai arī krievu valoda ir viena no biežāk dzirdamajām svešvalodām Rīgā un citās Latvijas pilsētās, tomēr tās agrāk tik stabilo vietu lokālajā lingvistiskajā telpā arvien vairāk ieņem citas valodas. Mācību centra Skrivanek rīkotie krievu valodas kursi Rīgā būs noderīgi ikvienam, kuram ir “ierūsējušas” krievu valodas zināšanas, kā arī tiem, kuri krievu valodu vēlas apgūt pilnībā no pašiem pamatiem. Iemeslu tam ir vairāk nekā nepieciešams: krievu valoda mūsu reģionā ir viena no uzņēmējdarbības valodām, īpaši, ja plāno veidot biznesa saiknes ar Austrumeiropas valstīm, krievu valoda ir arī kultūras valoda, kurā rakstījuši Dostojevskis un Puškins, un, visbeidzot, krievu valoda ir viena no izplatītākajām valodām pasaulē. Gana daudz labu iemeslu, lai izmantotu iespējas, ko sniedz krievu valodas kursi!

Kā apgūt krievu valodu

Mācību centrs Skrivanek piedāvā krievu valodu apgūt divās plūsmās – tiem, kuriem dzimtā valoda ir latviešu valoda, un tiem, kuri sazinās angļu mēlē. Grupu nodarbības notiek darbadienu vakaros un tajās studenti tiek sadalīti pēc priekšzināšanu līmeņa. Savukārt, ja ir nepieciešams intensīvāks treniņš un vēlies, lai pasniedzējs savu uzmanību nedalīti pievērstu tev, pareizā izvēle būs individuālie krievu valodas kursi. Ja neērtības sagādā nokļūšana uz nodarbībām Rīgas centrā, mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir arī krievu valodas kursi Skype vidē – tie ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kuri rūpīgi plāno savu laiku un ir gatavi izmantot katru brīvu brīdi jaunas valodas apguvei, jo mācību grafiks tiks sagatavots, vienojoties pasniedzējam ar studentu.

Ātri un efektīvi

Kāpēc mācību centra Skrivanek krievu valodas kursi pieaugušajiem ir tik efektīvi? Jo mācību procesā tiek izmantota unikāla un efektīva mācību metode EFFECTO. Šī patentētā valodu mācību metode ir izstrādāta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē un Latvijā to izmanto tikai mācību centrs Skrivanek. Tās panākumu pamatā ir spēja iedziļināties un saprast studentu vēlmi izmantot valodu praktiski, nevis pildīt teorētiskus uzdevumus darba burtnīcās. Izmantojot EFFECTO mācību metodi, galvenā uzmanība tiek pievērsta aktīvo valodas prasmju (runāšanas un rakstīšanas) attīstīšanai. Šim nolūkam tiek izmantotas aizraujošas aktivitātes, tostarp dažādi uzdevumi un spēles, šarādes un mīklas, ko var izspēlēt pāros vai grupās.

Krievu valoda iesācējiem

Ja krievu valoda šķiet sveša un tāla un kirilicā rakstītie burti līdzinās hieroglifiem, nav pamata bažām – tev īpaši piemēroti būs krievu valodas kursi iesācējiem. Ņemot vērā, ka krievu valoda ir no pavisam citas valodu saimes – atšķiras ne tikai alfabēts un rakstība, bet arī gramatika un teikumu veidošana –, noteikti iesakām valodas apgūšanu uzsākt kopā ar zinošu un profesionālu pasniedzēju. Tieši to nodrošinās mācību centra Skrivanek individuālie krievu valodas kursi vai krievu valodas kursi iesācējiem grupā (A1 līmenis). Šo kursu laikā tiks akcentēta pamata prasmju apgūšana – iemācīsies krieviski runāt un lasīt, kā arī klausīties un rakstīt. Turklāt pasniedzēji iepazīstinās arī ar plašāk lietotajām idiomām un izteicieniem, ko saprot tikai krieviski runājošie. Šo prasmju kopums ir nepieciešams, lai krievvalodīgajā vidē tu varētu justies kā savējais.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas krievu valodas sarunvārdnīcu!