Norvēģu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Norvēģu valodas kursi

Norvēģijā, līdzīgi kā citās Skandināvijas valstīs, dzīves līmenis ir viens no augstākajiem pasaulē. Tā lepojas ar elpu aizraujošām dabas ainavām un nepiesārņotu apkārtējo vidi. Norvēģija ir valsts, kurā pat vasarā var vērot ledājus un sniegoto kalnu virsotnes. Norvēģu valodas zināšanas tev lieliski noderēs, ja savu atvaļinājumu vai ikdienu vēlies pavadīt skaistā, gleznainā vietā, kur iespējams nobaudīt vaļa gaļu, vērot ziemeļblāzmu vai pat satikt skandināvu mitoloģisko tēlu – trolli. Norvēģu valoda ir valsts valoda Norvēģijā, kā arī viena no Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām, tā ir dzimtā valoda aptuveni 5 miljoniem cilvēku.

Populārākie valodu kursi:

 • Angļu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties
 • Individuālie norvēģu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE NORVĒĢU VALODAS KURSI (90 min.)

  73 
  Pieteikties
 • Norvēģu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE NORVĒĢU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  73 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi B2 līmenim tiešsaistē darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B2 (AUGUSTA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt norvēģu valodu?

 • Norvēģu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 5 miljoniem cilvēku.
 • Norvēģu valoda ir viena no Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.
 • Norvēģu valodas zināšanas noderēs ikvienam „vikingu laiku” un Eiropas jauno laiku, jo īpaši Ziemeļu karu perioda, pētniekam.
 • Ja daudz lasi, norvēģu valodas zināšanas ļaus lasīt oriģinālvalodā dramaturga Henrika Ibsena (Henrik Ibsen), kā arī Nobela prēmijas ieguvēju – rakstnieka Knuta Hamsuna (Knut Hamsun) un rakstnieces Sigrijas Unsetes (Sigrid Undset) darbus.
 • Norvēģu valodas zināšanas noderēs, ja meklē sadarbības partnerus Norvēģijā. Tā ir naftas un gāzes rūpniecības lielvalsts, viena no lielākajām hidroelektroenerģijas ražotājvalstīm, kā arī valsts ar lielāko jūras rūpniecības nozaru daudzveidību Eiropā.
 • Pasaules arhitektūras vēsturē nozīmīgu vietu ieņem norvēģu stāvbaļķu baznīcas, kuru sienas veidotas no vertikāli saliktiem baļķiem, neizmantojot naglas.
 • Norvēģija ir valsts ar elpu aizraujošām dabas ainavām – kalniem, fjordiem un ūdenskritumiem.
 • Tikai Norvēģijā ceļmalā var ieredzēt brīdinājuma zīmi: „Uzmanību, troļļi!” Šādas ceļa zīmes var ieraudzīt pie ainaviskā Troļļu ceļa, ko veido 11 serpentīnveida līkumi.
 • Norvēģu valodas zināšanas palīdzēs labāk izzināt Norvēģijas kultūru un sadzīvi.
 • Norvēģu virtuves pamatā ir zivis un jūras veltes. Iecienītākās ir dažādos veidos pagatavotas mencas un foreles, sālītas siļķes, cepts vai kūpināts lasis, ceptas butes un ātes, vārītas garneles, kā arī vaļa gaļa. Viens no norvēģu tradicionālajiem Ziemassvētku ēdieniem ir ziemeļbrieža gaļa. Norvēģijā iecienīts ir brūnais siers jeb brunost.
 • Norvēģiju uzskata par kalnu slēpošanas dzimteni – te katru gadu notiek slēpošanas festivāli, un daudzās pilsētās tiek organizētas tramplīnlēkšanas sacensības.
 • Norvēģija ir daudzu makšķernieku sapņu zeme – tās daba makšķerēšanai ir radījusi ideālus apstākļus: 21 000 kilometru gara krasta līnija, neskaitāmi ezeri un upes.
 • Apgūstot norvēģu valodu, Tev būs vieglāk apgūt arī citas ziemeļģermāņu valodas – dāņu, islandiešu un zviedru.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.

Norvēģu valodas kursi – atklāj ziemeļu burvību

Skandināvijas valstīm vienmēr ir piemitis īpašs šarms un stāsts. To ledājos, ziemeļblāzmas apvītas, ir dzimušas leģendas, kas satricinājušas visu pasauli. Skandināvijas valstis, jo īpaši Norvēģija, tiek uzskatītas arī par paraugvalstīm, no kurām citiem ņemt piemēru, – turīgas, sociāli atbildīgas, pašpietiekamas. Un kur nu vēl slavenais ziemeļnieku lepnums! Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju izvēlas savu dzīvi saistīt ar Norvēģiju vai vismaz vienu reizi to apceļot no viena gala līdz otram. Ja arī tu esi izlēmis apceļot Norvēģiju, tev būs noderīgi mācību centra Skrivanek piedāvātie norvēģu valodas kursi Rīgā. Piedāvājumā ir norvēģu valodas kursi pieaugušajiem grupā, kas notiek darbadienu vakaros Rīgas centrā. Ja vēlies nodarbības saskaņot ar personīgo laika grafiku, iesakām izvēlēties individuālos norvēģu valodas kursus, kas notiek gan klātienē, gan Skype vidē, – šī iespēja būs īpaši noderīga aizņemtajiem, kuri tur zelta vērtē katru brīvu mirkli un prot to izmantot. Tiem, kuri vēlas apgūt norvēģu valodu pēc iespējas ātrāk, piemēroti būs intensīvie norvēģu valodas kursi, kas tiek piedāvāti vasaras mēnešos.

Īpaša mācību metode

Aktivitāte un radošums, pamatīga jautrība un pavisam nedaudz piepūles – šie ir galvenie raksturlielumi īpašajai mācību metodei EFFECTO, kas ir izstrādāta Skrivanek Holding SE valodu skolām visā pasaulē. Mācību centra Skrivanek rīkotie norvēģu valodas kursi, kā arī citu svešvalodu mācības notiek pēc EFFECTO metodes un nekur citur Latvijā tā netiek izmantota. Pierādīts, ka Skrivanek izstrādātā metode padara svešvalodu apgūšanu krietni aizraujošāku, tā veicinot to ātrāku iemācīšanos un valodas pamatu nostiprināšanos. Kā tiek panākta ātrāka valodas apguve? EFFECTO metodes pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās. Tādēļ nodarbību laikā būs daudz jārunā un jāklausās, lai valodu ātrāk iedzīvinātu un sajustos tajā brīvi.

Norvēģu valoda iesācējiem

Mācību centrā Skrivanek studentiem bez priekšzināšanām tiek piedāvāti vairāki mācību veidi – norvēģu valodas kursi iesācējiem grupā (A1 līmenis), individuālie norvēģu valodas kursi, kā arī intensīvie norvēģu valodas kursi iesācējiem vasaras mēnešos. Valodu eksperti silti iesaka: ja vēlies apgūt kādu jaunu valodu, labāk pamatu tai ielikt zinoša un profesionāla pasniedzēja uzraudzībā. Mācību centra Skrivanek pasniedzēji ir īsti profesionāļi – vari būt pārliecināts, ka apgūsi visas specifiskās valodas nianses, kā arī iemācīsies visus populārākos norvēģu ikdienas teicienus, lai, aizbraucot uz Oslo vai Bergenu, vakarā varētu nepiespiesti patērzēt ar vietējiem. Un, kad būsi vietējā krodziņā, neaizmirsti uzsaukt līksmu “Skål!”

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!